Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[QUOTE]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B]ja byłem w środę i też polecam... a i łzy też były... i ta niesamowita cisza po zakończeniu projekcji[/B][/FONT][/COLOR]
[/QUOTE]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B]dokladnie[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B]niestety dali troszeczke za malo czasu na ogarniecie się po placzu, wszyscy wychodzili wycierając lzy, jeszcze w samochodzie popłakiwałam… naprawde powinniśmy wszyscy podziękować panu Wajdzie za tę ekranizację.[/B][/FONT][/COLOR]

[QUOTE]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Zbierać jak najbardziej!!! Ja juz teraz zazdroszczę Ci tej wycieczki!!!
Pzdr.[/FONT][/COLOR]
[/QUOTE]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Może się jednak zdecyduje, dobrze, ze szkola czesc refunduje – ale ile i jaka będzie cena to nie mam bladego pojecia, chyba ok. 2000zl [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]L[FONT=Wingdings]L[FONT=Wingdings]L[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][COLOR=black][FONT=Verdana]"Wiem, wiem...
A ja dzisiaj przywiozłam cud-dziewczynkę o pięknym imieniu. Zawitała do nas na umówione spotkanie z Gusiem-pręgusiem... Wieczorkiem wstawię kilka jej fotek..."[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana]A to sa maluszki w planie?? [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Czekam na zdjęcia [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Pozdrawiam - Karolina[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']a szkoda, Chętnie bym poznała Sonika i Hipke:cool3:[/QUOTE]

Dla Sonika i Hipki ważniejsza była kariera serialowa od wystawowej ;)
W tej scenie Kociokwika występują wraz z Gomezem, Gusiem, Felką i Farikiem...

[IMG]http://img223.imageshack.us/img223/5063/1203sztabnaradapierwsza011fo.gif[/IMG]

Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']a szkoda, Chętnie bym poznała Sonika i Hipke:cool3:[/quote]
Przyjedziesz, to sama zobaczysz...:lol:

[quote name='panienkabubu']o :loveu: będą małe baski :loveu: w końcu zobaczę jak takie dziecię wygląda :loveu:[/quote]
Przyjedź, to zobaczysz...:lol:

[quote name='Rybka_39']Witam Asiaczkowa!
Baskomaniak boska scenka:evil_lol:
Ja już chce widziec małe baseczki:loveu:[/quote]
Na fotkach albo jak sama przyjedziesz,to zobaczysz...:lol:

[quote name='hanacek'][COLOR=DarkRed][B]Witam Asiaczek - juz wszystki szczeniaki maja nowy domek(odbior17-21.10.) - u mnie bedzie sunia Izegbe(chciala by)Jeszcze muzs nie wie.;)[/B][/COLOR][/quote]
Super wiadomość!!! I ta o nowych domkach dla maluszków i ta o Izegbe!!! A kiedy planujesz powiedziec mezowi?:evil_lol:

[quote name='miumiu']serialowe baski cudne
co one robią?
planują inwazję na świat?
matko...[/quote]
Zajrzyj do tematu "Kociokwik". Tam jest pełno takich scenek a i przy kazji dowiesz się całego misternie uknutego panu...;)
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...