Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Nugatowa']Pangea naprawdę, a w którym miejscu ??? :razz: :razz: :razz: [/quote]
Na tylach Wojskowej Komisji Uzupelnien i Sztabu :diabloti: ale sasiedztwo :diabloti:

[quote name='Asiaczek']Kochani,
sorki wielkie, ale nici z dzisiejszego miziania... Temperatura mnie połozyla na obie łopatki... do tego kaszel i cieknący nos...
Przepraszam za zamieszanie.
IDę do łóżka, obłozona kotami i psami. Odezwę się, jak juz będzie troche lepiej. A jutro na pewno z rana do lekarza po ukochany druczek L4.
Jesooo, jaki człowiek jest słaby...
Pzder.[/quote]

Dobrze Cie rozumiem :shake: MAm podobnie, tylko bez kotow.
A jutro musze byc w Warszawie :-( rany, to bedzie ciezki dzien :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[COLOR=Purple][FONT=Georgia]Zdrówka, duuużo zdrówka. Wolałabym, żebyś mizianie odwołała w innych okolicznościach - np. nieprzewidziany przyjazd rodziny, wielki spacer itp. a nie choróbsko.
Choć zależy kto jaką ma rodzinę, niektórzy wolą już choróbsko - łatwiej wytrzymać i się pozbyć :evil_lol:
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nieeeee, jestem padnięta i dzisiaj chcę wcześniej pójsć spać...Po 23:00 wyszedł ode mnie Pan, zainteresowany kupnem suni. Wspólnie wybraliśmy dla niego KISS FOR GOOD DAY...
ale jutro cały dzien dla DGM...
Pzdr.[/quote]
o co to to nie Gwiazdeczka jest moja chyba się do Ciebie wybiorę i .... jeszcze nie wiem co zrobię ale zrobię :diabloti:

co to ma być albo zabiegana, albo chora chyba napiszę petycję do zdrowia, żeby się Tobą zajeło:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Piękne dziękuję za zyczenia zdrowia. Na pewno sie przydadzą, bo... temperatura mnie nie chce opuścić, a i w "dudkach" coś ohydnie rzęzi...

Druczek L4 mam do konca tygodnia, komplet lekarstw, ale choróbsko trzyma się dzielnie...
Wpadłam tylko na chwilę, bo nie moge spać; dusi mnie kaszel... moze dzisiaj ppłd będzie lepiej.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saskja']Ja się chciałam zdjęć naoglądać, a tu ciągle nie ma i nie ma.[/quote]
[B]Saskia[/B] - witaj! Cieszę się, że moja Galeria to powoli robi się Galeria wyżłowa...

[quote name='sylrwia']Rozumiem Asiaczku:lol: A jak z pozostałymi malychami mają juz swoich przyszłych pańciów? A jak wygląda sprawa płci właścicieli basków, więcej kobiet nabywa ta rase czy panów?;)[/quote]
Druga sunia i jeden chłopczyk - sprawa w toku.
Co do płci - nie ma reguły. I powiem szczerze, że mnie to zupełnie nie interesuje...

[quote name='warg2003warg']Dlatego Asiaczku niestety, bo chciałabym wcześniej, ale się nie da. bedę mieszkać u siostry, na pewno zaglądnę do Ciebie i na pewno dam znać.[/quote]
Czekam na sygnał.



Jeszcze nie w pełni zdrowa, ale już przy w miarę zdrowych zmysłach - wracam na DGM. I co widzę? Właścicielki nie było kilka dni, a tu 2 strony do nadrobienia w czytaniu! Oj, gadułki...

Liczę na to, ze w miarę systematycznie będę odrabiała zaległości nie tylko u mnie, ale i w innych Galeriach i topikach.

No i muszę sie pochwalić: [B]stałam się właścicielką CANON-ierki EOS 400D. [/B]Dołaczyłam do tego elitarnego Klubu i teraz dogłęgnie złębiam instrukcję. Niektóre określenia brzmią dla mnie trochę egzotycznie (nigdy mnie fotografia nie interesowała), ale myślę, że w miarę potrzeb będę oswajała CANON-ierkę.

Teraz muszę cokolwiek o niej się naumieć, bo w najbliższy weekend - wystawa Championów w Lesznie, na którą zgłosiłam 3 moje baski: Dżezika, Żelcię i Wahzirka. Sędziuje nas sam p. Hans Muller!

Aaaaa, widzicie ten [B]numer postu[/B]?! prawda, że piękny wynik?!?!?!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asia . ilości postów oczywiście gratuluję...Ale natychmiast do łóżka - tam też możesz studiować intrukcję obsługi... a fotorelację z Leszna wolałabym oglądać gdy usłyszę że Koleżanka już jest całkiem zdrowa a nie jeszcze słabiutka!

A tak z innej beczki - przy jakiej temperaturze powietrza baski mogą chodzić na długie spacerki?

Link to comment
Share on other sites

[B]Czoko[/B] - dzieki! Pamiętam o leżeniu w łóżku, ale juz mnie kręgosłup z lekka boli od tego lezenia. Juz mnie zaczyna nosić, to niechybny znak, że wracam co zdrowia, prawda?

Co do temperatury spacerkowej dla basków, to aby nie bylo minusowej temperatury. Najlepsza to taka ok. 20 i kilka stopni Celsjusza!:lol:, ale jak jest troche ponad 0 stopni, to tez nie jest źle. No i trochę słoneczka aby było...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]Jupi [/B]- dzięki. Moje marzenie jeszcze nie do konca spełnione, bo brak flesza i super obiektywu.Ale spokojnie czekam, aż będzie odpowiednia kaska...

Do Twojej Galerii jeszcze nie zaglądałam po mojej chorobowej przerwie, ale liczę, że jest tam pełno zdjęć cudnego Ramzesika, co? Postaram się zaraz nadrobić zaległości...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Cieszę się, że kryzys minął i już jest jako - tako, że możesz zaglądnąć i instrukcję czytać bez halunów :)

Rozumiem Cię znakomicie - leżenie nie cieszy człowieka jak musi leżeć! A jakby sobie tak poleżał z tydzień, to nie ma możliwości...
Jak ja muszę leżeć to mi pierwszego dnia mierznie, nudzi się, wszystko od leżenia boli...
Ale jak mus to mus - więc wracaj do łóżka się kurować!!

A jak przezdrowiejesz jeszcze bardziej, żeby mieć siły aparat nowy utrzymać i po lekturze instrukcji czekamy na premierę nowych fotek i nabytych umiejętności :)
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Hehehe, jakbym zrobiła zdjęcia nowym aparatem, to tych obiecanych wieki temu nigdy nie wstawię. Tak więc porzadek musi być. Najpierw starocie, a potem nowości. Ale obiecuję, że postaram się jak najszybciej to wszystko pouzupełniać i potem będę się chwalić!

Ha! Z leżeniem jest dokładnie tak, jak napisałać. Jak jest mus - to nie ma chęci, a ja się chce - to nie ma czasu... eh...
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']A co sobie kupiłaś?
Zdrówko:cool3:[/quote]
Przeczytaj stronę wczesniej, to się dowiesz...

[quote name='Elitesse']powiem tylko :loveu: :loveu: :loveu: a przemowi nic nie powiem bo zaraz przyleci do ciebie podawic sie "zabawka" :eviltong:[/quote]
A Przemo jest w W-wie? No to ja dzwonię do Niego, ino daj telefon!!!

Będziecie w Lesznie na Championach? Jeśli tak - to na pewno Przemo będzie mógł się pobawić CANON-ierką...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...