Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

Cd. Wisła, 20-09-2012.
[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_8529.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_8527.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_8528.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_8500.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_8539.jpg[/IMG]


Ufffffff, udało mi się wstawić wszystkie fotki z tego spaceru. Cieszcie sie nimi, bo nastepne moga byc dopiero.... we wtorekśrodę...?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']No to ja się odmeldowuję i bardzo prosze - trzymajcie za Asiaczki kciuki.
Jedziemy do Tulln/AUT. Jedzie Serek, Erka i Felka. Oraz Żelka - towarzysko;)
Erka i Felka sa same w klasach, ale Serek ma 1 konkurenta...

pzdr.[/QUOTE]

Dobrej zabawy:lol::lol:

Fotencje bardzo ładne.

Link to comment
Share on other sites

No piękne tych naszych psów frywolne zabawy :) Dzięki tej socjalizacji, którą zaczęliśmy chyba w maju czy czerwcu, Lans jest innym psem. Bez brutalnych szkoleń i mozolnego układania zrobił się grzeczny, przynajmniej na tyle na ile basek grzeczny być potrafi :) Spokojnie mogę go puszczać wolno w bezpiecznych parkach w mieście, bez obawy, że da drapaka, z innymi psami awanturuje się jakby mniej, w domu zostaje luzem i nic nie niszczy, no i polubił akrobację i wykonywanie innych ćwiczeń/poleceń :) To poza urodą naszych psiaków jest bardzo ważny aspekt na który chciałbym zwrócić uwagę i podziękować raz jeszcze za Twoje zaangażowanie Asiaczku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Dobrej zabawy:lol::lol:
Fotencje bardzo ładne.[/QUOTE]
Ha, zabawy bylo niestety mniej, niżbym chciała;)

[quote name='Kaaasia']Fotorelacja Wisłowa super :multi:
Kciuki zaciśnięte i życzę dobrej zabawy :smile:
Swoją drogą to podziwiam Wasze chęci do takiego podróżowania.[/QUOTE]
Podróże na wystawy, same wystawy to taki troche sposób na spędzenie wolnego czasu, na nienudzenie sie, na zabawę itp:)

[quote name='Ciapkowa.']Trzymamy kciuki :)[/QUOTE]
Dzięki:)

[quote name='*anusia&ajlu*']ja trzymam!!!! :kciuki:[/QUOTE]
dzieki:)

[quote name='Izabela124.']Kciuki zaciśnięte![/QUOTE]
Dzięki:)

[quote name='Alicja']szczymamy :)[/QUOTE]
Dzięki:)

[quote name='Lansik']No piękne tych naszych psów frywolne zabawy :) Dzięki tej socjalizacji, którą zaczęliśmy chyba w maju czy czerwcu, Lans jest innym psem. Bez brutalnych szkoleń i mozolnego układania zrobił się grzeczny, przynajmniej na tyle na ile basek grzeczny być potrafi :) Spokojnie mogę go puszczać wolno w bezpiecznych parkach w mieście, bez obawy, że da drapaka, z innymi psami awanturuje się jakby mniej, w domu zostaje luzem i nic nie niszczy, no i polubił akrobację i wykonywanie innych ćwiczeń/poleceń :) To poza urodą naszych psiaków jest bardzo ważny aspekt na który chciałbym zwrócić uwagę i podziękować raz jeszcze za Twoje zaangażowanie Asiaczku :)[/QUOTE]
Hm, czuję się trochę zażenowana, bo dziękujesz mi za coś, co zrobiłam i nadal robię z dużą chęcią:) Mnie tez cieszą zmiany w zachowania Lansa, ale pamiętaj, że gros pracy, to Twoja praca, aj tylko skromnie dolozyłam moje 3 grosze;)

[quote name='dagaa111']świetna fotorelacja :) baski na nudę narzekać nie mogą[/QUOTE]
Oj, nie:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Znalezione na FB:)
[h=5]Przychodzi facet do drogerii i prosi o prezerwatywy.
- Jaki rozmiar? - pyta sprzedawca.
- No, nie wiem. Nie miałem pojęcia, że jest jakaś numeracja.
- Proszę, tam za zasłonką jest taka deseczka z dziurkami, taka jaką się mierzy wiertła i gwinty. Niech pan sobie zmierzy.
Wlazł facet za zasłonkę. Po piętnastu minutach wychodzi i mówi:
- Rozmyśliłem się. Chcę kupić deseczkę...[/h]
[h=5]Rudy kocur z trudem przebijający się przez zaspy, z wysiłkiem odrywając swoją zmrożoną męskość od lodu krzyczy:
- No i kur.. gdzie? Pytam was, gdzie jest ta pier...... wiosna? Co za pokręcony kraj! Gdzie dziewczyny, przebiśniegi, świergolenie skowronków? Choćby ćwierkanie wróbli, choćby krakanie wron - gdzie to kur.. jest?! A odwilż kiedy przyjdzie? Śnieg z nieba sypie jakby ich tam wszystkich w górze popieprzyło...
Stojący niedaleko ludzie, słuchając te kocie miauczenia, mówią:
- Słyszysz jak się drze? Wiosna idzie. Kotów nie oszukasz.[/h]
[h=5]Podczas klasówki nauczyciel mówi:
- Wydaje mi się, że słyszę jakieś głosy.
A jeden z uczniów:
- Mnie też, ale się leczę.[/h]
[h=5]Inżynierowie: mechanik, chemik i informatyk jadą jednym samochodem. Nagle silnik prycha, buczy, silnik gaśnie, auto staje.
- To coś z silnikiem - mówi mechanik.
- Myślę, że paliwo jest złej jakości - stwierdza chemik.
- Wysiądźmy i wsiądźmy, może to pomoże - mówi informatyk.[/h]Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Hm, czuję się trochę zażenowana, bo dziękujesz mi za coś, co zrobiłam i nadal robię z dużą chęcią:) Mnie tez cieszą zmiany w zachowania Lansa, ale pamiętaj, że gros pracy, to Twoja praca, aj tylko skromnie dolozyłam moje 3 grosze;)


Jak zawsze skromna, a Andrzej Wet mówi do mnie: Tobie to się trafiło z tą Asią jak ślepej kurze podziobać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lansik']Hm, czuję się trochę zażenowana, bo dziękujesz mi za coś, co zrobiłam i nadal robię z dużą chęcią:) Mnie tez cieszą zmiany w zachowania Lansa, ale pamiętaj, że gros pracy, to Twoja praca, aj tylko skromnie dolozyłam moje 3 grosze;)
Jak zawsze skromna, a Andrzej Wet mówi do mnie: Tobie to się trafiło z tą Asią jak ślepej kurze podziobać![/QUOTE]
I za to lubię Weta Andrzeja:)

[quote name='Izabela124.']I jak tam po wystawie?[/QUOTE]
Zaraz wsio napiszę:)

[quote name='Alicja']o kocie najlepsiejszy :roflt:[/QUOTE]
A mnie bardziej do gustu przypadł ten o deseczce:)

[quote name='Gioco']No ok.
A gdzie relacja?
Jakie wyniki?
Trofea?[/QUOTE]
Juz piszę.

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Co do wystawy.
[COLOR=#800080][B]Serek (Kanibaru FROMAJE FRAIS) - dosk.2, r.CAC, r.CACIB.[/B][/COLOR]

[COLOR=#ff0000][B]Erka (LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI) - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, Bundessieger Tulln 2012[/B][/COLOR]

[COLOR=#0000cd][B]Felka (FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI) - dosk.1. Naj.Weteran.[/B][/COLOR]

Nie za bardzo jestem zadowolona z wyników; noga, a dokładnie mówiąc zerwany zaczep mięśnia prawego uda, dal mi sie we znaki i nawet stabilizator nie pomógł. Biegać mogłam tylko kulejąc i to miało decydujący wplyw na końcowa ocenę. Trudno, tak bywa.

Zdjęcia mam tylko z okoli naszego hotelu. Z wystawy - nie bylo jak robic.

Na BIS'ach nie zostałysmy, jednak droga "tam" dała nam się tak we znaki, że nie ryzykowałyśmy jazdy po ciemku. I po odebraniu pucharków - ruszyłyśmy do PL.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...