Jump to content
Dogomania

ZAWODY AGILITY W KARCZEWIE


Robull

Recommended Posts

W dniach 18-19 października 2003 w Karczewie k/Warszawy (stadion MAZUR) odbędą się zawody agility organizowane przez Sportowy Klub Agility FORT i Główną Komisję Szkolenia Psów ZKwP, na które serdecznie zapraszam.Główny sponsor: BENTO KRONEN

Ranga zawodów: PUCHAR POLSKI AGILITY 2003 – FINAŁ

Sędzia: ANTONIN GRYGAR – CZECHY

Opłata startowa: 40 zł (dla zawodników spoza kraju 10 €) płatne na konto ZG ZKwP Warszawa ul. Nowy Świat 35 – MILENIUM BANK 12116022020000000055157116 z dopiskiem ‘OPŁATA STARTOWA KARCZEW 2003 – AGILITY”

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10 października 2003

Zgłoszenia przyjmuje: GKSP. ZKwP Fax: 022 727 04 25, [email protected] lub [email protected]

Konkurencje:

Sobota: kategorie A1, A2, A3 oraz Agility (klasyfikacja Pucharu Polski), a także konkurencja dodatkowa „psy kontra suki”

Niedziela: A1, A2, A3 oraz Jumping (klasyfikacja Pucharu Polski), a także konkurencja dodatkowa „drużyna przewodnika najlepszego psa kontra drużyna przewodnika najlepszej suki”

UWAGA:

Zgłoszenia muszą dotrzeć do GKSP w nieprzekraczalnym terminie, czyli do 10 października 2003.

Wraz ze zgłoszeniem należy przesłać potwierdzenie przelewu opłaty startowej – warunek przyjęcia na zawody.

Zgłoszenia przesłane bezpośrednio do SKA FORT [email protected] i [email protected] będą przekazywane do GKSP.

Mapka dojazdu i szczegółowy program zawodów zastaną wysłane przez GOSP. wraz z potwierdzeniem przyjęcia zawodnika.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I ja tam byłem miód i wino piłem... a, khm, no, to nie ta bajka :oops:

Generalnie - BYŁO SUPER!!!

Po raz pierwszy startowałem z moim psem w jakichkolwiek zawodach, ale utrzymaliśmy równy poziom przez 2 dni!! (same DIS ;P)

Choć w niedzielę biegaliśmy znacznie lepiej niż w sobotę (% doświadczenie z wcześniejszych startów ;).

2 razy popełniliśmy błąd na OSTATNIEJ (!) przeszkodzie :cry:

Barrrrrdzo chciałem podziękować organizatorom za wspaniałą organizację, organizatorom i uczestnikom za atmosferę a pogodzie za to żę dopisała.

Oby więcej takich imprez!

Link to comment
Share on other sites

Soplica, trochę słabo widać Twojego pieska pod nickiem, ale chyba Was widziałam wczoraj. To znaczy pieska pamiętam, na Ciebie niestety nie zwróciłam uwagi :oops:

Nic się nie martw, jak sam widzisz - doświadczenie procentuje. Było widać, że wszystkim uczestnikom sam start sprawia radochę, chociaż widziałam pannicę, która próbowała wyżywać się na piesku za nieudany start :evil: . Na szczęście była wyjątkiem. Mam nadzieję, że Ty swojego nie zabiłeś :D

Link to comment
Share on other sites

Zabiłem? Jestem z niego dumny ;P

Tak jak mówiłem w niedziele zabrakło nam szczęścia a mi doświadczenia. W LA1 poszło nam świetnie, 1 błąd 2 odmowy i nie trafił piesiu w przeszkode no i 3 odmowa - pewnie mój błąd, ale wg mnie wynik świetny, biorąc pod uwagę zawody IPO odbywające się na stadionie obok (mój pies ma ostrą alergię na wszelkiego rodzaju strzały). Jestem z niego dumny że wybiegł na tor i przebiegł, w sumie nieźle, tak daleko. Te 2 pierwsze odmowy były wynikiem właśnie jego paniki, zszedł mi z kładki (a zwykle to tylko przez nią śmigał) i wbiegł w tunel po czym z niego wrócił (a na ile go znam to najchętniej zostałby w środku na stałe) - dodać należy że nigdy nie widział sztywnego tunelu (!).

Przy konkurencji drużynowej było jeszcze lepiej, mieliśmy chyba 2 błędy (strefy ;) i ominął ostatnią przeszkodę a ja debil jeden :evil: zamiast go odwołać w bok to zawołałem go do siebie - no to skoczył tylko w niewłaściwą stronę.

Ale byłem bardzo zadowolony z tych startów - zwłaszcza niedzielnych. Przede wszystkim zobaczyłem ile mi brakuje do poziomu zawodnika no i nad czym trzeba pracować.

A piesiu i tak jest kochany ;P

Link to comment
Share on other sites

W imieniu organizatora zawodów pragnę gorąco podziękować wszystkim zawodnikom za tak liczny udział, wspaniałą rywalizację i wręcz cudowną atmosferę

Bylo swietnie.Ja zmarzlam okrutnie i teraz musze sie leczyc (zimny szampan zaszkodzil ? ) ;-)

Teren idealny, muzyka :ylsuper: (moja ukochana) , komentarz i prowadzenie :kciuki: . Razem tworzylo to swietna atmosfere.

Po raz pierwszy impreza tego typu byla na prawde zorganizowana profesjonalnie. Ciesze sie ze kazdy dostal oprocz dyplomu ,rowniez wyniki - bardzo wazne!!!! Oby tak dalej.Trzymam kciuki zeby w przyszlym roku rowniez udalo sie zorganizowac tam zawody.

I mam nadzieje ze wtedy bedzie wiecej ludzi a mieszkancy Karczewa rowniez beda mieli okazje sie tam pobawic.O tym Robercie juz rozmawialismy :-)

Do zobaczenia w Poznaniu :-)

Link to comment
Share on other sites

My również dziękujemy za przesympatyczne zawody, mimo że bylismy ich najsłabszą parą :oops: ale dopiero się uczymy i w przyszłym roku obiecujemy poprawę... przynajmniej publiczność rozśmieszaliśmy do łez :D

Soplica, gratuluję Daliemu :lol: chłopak ma potencjał 8)

Link to comment
Share on other sites

Ja również bardzo chcę podziękować za zawody organizatorom i zawodnikom!!!! Zabawa fantastyczna!!! Oby więcej takich imprez!!!

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Wszystko wskazuje na to, że tak własnie będzie. Mamy już kolejne pomysły i nawet już były pierwsze rozmowy... no, ale na razie cicho sza, bo jeszcze zapeszę :wink:

Elu, teraz trzeba iść za ciosem i uważam, że inne ośrodki agility też powinny pomyśleć o organizowaniu podobnch imprez. Jak widzisz jest to możliwe :kciuki: Szczerze, mam nadzieję, że w nasze ślady pojdą inni :P Będę nie tylko trzymał kciuki, ale zawsze służę pomocą, radą, doświadczeniem...

Link to comment
Share on other sites

Bylo swietnie.Ja zmarzlam okrutnie i teraz musze sie leczyc (zimny szampan zaszkodzil ? ) ;-)
Była jeszcze herbatka z rumem :drinking:
Teren idealny, muzyka :ylsuper: (moja ukochana) , komentarz i prowadzenie :kciuki: . Razem tworzylo to swietna atmosfere.

Po raz pierwszy impreza tego typu byla na prawde zorganizowana profesjonalnie.

To miłe :D Przekażę wszystkim, którzy się do tego przyczynili.
Ciesze sie ze kazdy dostal oprocz dyplomu ,rowniez wyniki - bardzo wazne!!!!
No właśnie... na ostanim IAL-u chcieliśmy już tak zrobić i... nie wyszło :( Okazało się, że drukarka nie dała rady; wszyscy czekali i czekali; drukarka pracowała w takim tempie, że ostatecznie zrezygnowaliśmy. Ale nie ma tego złego... teraz już wiedzieliśmy jak to zorganizować i udało się :D
Oby tak dalej.Trzymam kciuki zeby w przyszlym roku rowniez udalo sie zorganizowac tam zawody.
Dziękuję :P Ja trzymam kciuki za wszystkich, którzy porwą się no to samo :P
Do zobaczenia w Poznaniu :-)
A może wpadnieci w niedzielę do Włocławka na IAL?
Link to comment
Share on other sites

My również dziękujemy za przesympatyczne zawody, mimo że bylismy ich najsłabszą parą :oops:

Tak? A co? Mieliście gorszy wynik niż same DIS? ;P Chyba niemożliwe.

Soplica, gratuluję Daliemu :lol: chłopak ma potencjał 8)

Też tak myślę - jak już wcześniej pisałem, był mocno spięty z powodu strzałów na pobliskim stadionie, ale i tak na torze zachowywał się całkiem nieźle.

Ale to chyba trochę dlatego że sędzia w niedzielę okazał litość, bo tory były prostsze niż w sobotę. No, może poza A3 ;P

Najbardziej mi szkoda właśnie tych dwóch niedzielnych przebiegów – mogliśmy wygrać dla drużyny gdyby nie ta ostatnia przeszkoda, no i w A1 podobnie – ostatnia, a sukces był tak blisko ;P

Link to comment
Share on other sites

Ale to chyba trochę dlatego że sędzia w niedzielę okazał litość, bo tory były prostsze niż w sobotę. No, może poza A3 ;P
Moim zdaniem tor na A3 nie był aż tak trudny, jakby mogło się (po wynikach) wydawać. Uważam, że gdyby na zapoznanie się z torem było więcej czasu (10 min., zamiast 4), to i wynik końcowy byłby o wiele lepszy. Ten czas ledwo starczył na zapoznanie się z kolejnością przeszkód, a i tak wątpię czy schodząc z parkuru wszyscy mogli zamknąć oczy i pokazać po kolei wszystkie przeszkody. Ja jeszcze stojąc na starcie zastanawiałem się nad kolejnością i przyznaje się, że jej nie znałem. Niestety przy tak krótkiej "prochlitce" zabrakło czasu na zastanowienie się nad najlepszym prowadzeniem psa i przećwiczenie tego kilka razy "na sucho", co bardzo pomaga i utrwala kolejność przeszkód.
Link to comment
Share on other sites

Podobnie ja miałem przy niedzielnym Jumpingu - spóźniłem się troszkę ;) i potem barrrdzo mało czasu było na zapoznanie się z torem - dobrze że sędzia się zlitował nad spóźnialskimi i nie trzeba było na ślepo biegać :lol: Ale i tak w pewnym momencie po prostu nie wiedziałem gdzie mam biec !

Ale nie ma się co przejmować – pierwsze koty za płoty ;)

Link to comment
Share on other sites

Robull napisal

A może wpadnieci w niedzielę do Włocławka na IAL?

Nie da rady.Za daleko i inne obowiazki nie pozwalaja.Mam nadzieje ze w Poznaniu uda mi sie wyrobic z wystawianiem i startem w Zawodach

Wiesz ja tak sobie mysle zeby nastepne zawody zrobic w Karczewie np.w czerwcu albo jakos tak jak bedzie cieplo. Rozstawimy namioty, wezmiemy wedki i polowimy ryby, potem rozpalimy ognisko. I bedzie wino,muzyka i spiew. Wyobrazasz to sobie? ;-)

Jezeli w przyszlosci bedziecie potrzebowali pomocy np. w rozwieszaniu info o zawodach w Karczewie -daj znac.Zatrudnie swoja Karczewska rodzinke do pomocy :-)

Link to comment
Share on other sites

Czy sobie to wyobrażam? pewnie :drinking: :B-fly: :popcorn: :beerchug: :niewiem: :ylsuper: a rano :grab: :rainbow1: :errrr: :Help_2: :pepsi:

Wiesz Agnieszka, myślę, że jeśli idzie o lato, to bardziej prawdopodobne będzie zrobienie czegoś w lipcu przy wystawie w Wawie.

Niestety jak wiesz nasz oddział tylko raz zrobił zawody agility i było to wymuszone ówczesną sytuacją - do Helsinek mogły jechać tylko psy z A2, więc na biegu je zorganizowano i to aż 2-dniowe.

W zeszłym roku do zawodów nie doszło z powodu nagłej choroby sędziego. W tym roku, gdy dowiedzieliśmy się, że ani Oddział, ani GKSP nic nie planują, my wyszliśmy z inicjatywą zorganizowania zawodów, ale czasu było za mało, a i patrzono na nas też jakoś tak dziwnie.

Po Karczewie wszystko się zmieniło :multi:

Link to comment
Share on other sites

Robull napisal:

Po Karczewie wszystko się zmieniło

I tak ma być!! Trzymam :kciuki:

Karczew ma idealne warunki na Zawody gdy jest goraco.Jest gdzie pieska zregenerowac.Przy takiej temperaturze jak byla np.w Lubinie taki szczegol jest wazny :-)

Ale jak dla mnie Zawody moga byc wszedzie-byle organizacja byla w porzadku. Powoli idzie ku lepszemu.I mam nadzieje ze tak juz zostanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...