Jump to content
Dogomania

ZAWODY AGILITY W KARCZEWIE


Robull

Recommended Posts

kurcze ;) ale to nie glupie z takimi zawodami w karczewie pod koniec lata :)

dwudniowe, z nocowaniem na polu ;) pod namiotami :) taki weekendowy wypad na lono natury :P polaczony z zawodami ;)

to by tez zblizylo jeszcze bardziej agilitowcow ;)

mi sie taki pomysl podoba i marzy :D

my sie narazie staramy zrobic jakie kolwiek zawody, takie mini, nawet nie IAL jakos teraz pod koniec roku :) mamy terenik, przeszkody (juz tylko hustawke zrobimy) i sedzia tez sie znajdzie ;) nagrody :) wiec jak nam sie uda wogole takie zorganizowac to dalej bedzie juz latwij i kto wie, kto wie.. ;) tzreba sie rozwijac nie? ;)

pozdr

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za wsparcie i otuchę :P

Jak już mówiłem mamy pewne pomysły na przyszły rok i mam nadzieję, że znów wszustkich miło zaskoczymy.

Cieszę się, że tak bardzo deklaracje pomocy w organizacji i reklamie, ale proponuję zamienić rolę. Serio, marzy mi się, aby teraz wszyscy w całej Polsce ruszyli do boju! Rozmawialiśmy z Russem, który powiedział, że do końca roku można zgłaszać wnioski o organizację zawodów agility w przyszłym roku. W styczniu ma się ukazać kalendarz zawodów na 2004 :) Przez tyle lat patrzyliśmy z zazdrością na Czechów, teraz otworzyły się drzwi przed nami - nie można tego zmarnować!!!

Link to comment
Share on other sites

Robullnapisal

Rozmawialiśmy z Russem, który powiedział, że do końca roku można zgłaszać wnioski o organizację zawodów agility w przyszłym roku. W styczniu ma się ukazać kalendarz zawodów na 2004

No u nas to pewnie sie odbeda :-) o ile nie przegramy w walce o organizacje

Serio, marzy mi się, aby teraz wszyscy w całej Polsce ruszyli do boju!

Oj marzy sie ,marzy...szkoda ze jestesmy tak nieliczni.

Link to comment
Share on other sites

Aje jedyną szansą na zwiększenie liczebności jest popularyzacja agility.

Przecież u nas przeciętny człek na hasło agility roździabia gębę i pyta: Aaaa co to takiego? Większa ilość imprez (zawody, pokazy na festynach i piknikach), dobrzy sędziowie, atmosfera sportowej rywalizacji... To wszystko ściągnie do nas najlepszych zawodników z całej Europy, a to natomiast otworzy oczy i mam nadzieję portfelee sponsorom :D

To najlepsza i chyba jedyna droga rozwoju agility w Polsce.

I jeszcze jedno, uważam, że możecie i powinniście zorganizować w przyszłym roku zawody oddziałowe (jak zwykle), ale też dodatkowo, jako Szkoła L.K. Pomyślcie o tym :hmmmm:

Gdyby w przyszłym roku każdy ośrodek agility zorganizował tylko jedne zawody, do tego doliczyć te oddziałowe, to naprawdę robi się już fajna ilość.

Link to comment
Share on other sites

Aje jedyną szansą na zwiększenie liczebności jest popularyzacja agility.

Przecież u nas przeciętny człek na hasło agility roździabia gębę i pyta: Aaaa co to takiego?

Zgadzam się w 100%. Też nikt nie wie o co chodzi - nawet ludzie, którzy niby bardzo lubią pieski, bywają na wystawach i też nie wiedzą co to za zwierz. :o

Od niedawna zacząłem namawiać ludzi u nas w Związku na zorganizowanie zawodów. Najbliższa wystawa jest w lutym, ale wtedy raczej nie uda nam się tego przeprowadzić - chociaż hala jest duża. Będzie natomiast pokaz - serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych - bo naszych piesków może być jakby mało ;) Ale być może podczas wystawy letniej (koniec sierpnia) coś z tego wyjdzie.

Tylko mamy pewne braki sprzętowe (np. nie mamy sztywnego tunelu - Dali zobaczył go po raz pierwszy w Karczewie, a slalom też woła o pomstę do nieba ;))

Ale ogólnie atmosfera w oddziale jest raczej za niż przeciw (dzięki temu byłem na zawodach - co prawda sam jak palec ale ...) więc może coś z tego będzie. Tylko będę musiał naciskać - jakbym zajął np 1 miejsce w Poznaniu byłoby mi łatwiej

:P

Link to comment
Share on other sites

Tylko mamy pewne braki sprzętowe (np. nie mamy sztywnego tunelu - Dali zobaczył go po raz pierwszy w Karczewie, a slalom też woła o pomstę do nieba ;))
Ale i duuużo czasu na zrobienie lub kupienie czegoś.
jakbym zajął np 1 miejsce w Poznaniu byłoby mi łatwiej
OK, MASZ TO ZAŁATWIONE :D
Link to comment
Share on other sites

Robullnapisal

I jeszcze jedno, uważam, że możecie i powinniście zorganizować w przyszłym roku zawody oddziałowe (jak zwykle), ale też dodatkowo, jako Szkoła L.K. Pomyślcie o tym

To juz nie mi o tym myslec :-) ale przekazac moge...

Soplica napisal

Tylko mamy pewne braki sprzętowe (np. nie mamy sztywnego tunelu - Dali zobaczył go po raz pierwszy w Karczewie, a slalom też woła o pomstę do nieba )

Eeee...to Ty masz i tak dobrze ;-) Ja w ogole nie ma toru ...tylko 3 stacjonatki. Caly tor powstawal przez kilka lat.Kompletny jest dopiero od roku.A ja dzieki zyczliwosci ,,L ''moge z niego korzystac raz w tygodniu (czasem rzadziej) a i to tez nigdy na trening nie jest przywozony w calosci. Wczesniej jezdzilismy na Zawody a psy poznawaly wiele przeszkod stopniowo na zawodach i w miare ich powstawania.Troche to trwalo.. :hmmmm: Najwazniejsze to chciec sobie poganiac z pieskiem :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...