Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 11-12.02.2006


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='JASMIN']Przepraszam, że się wtrące i nie na temat ale jeżeli już o ubraniu "wystawowym" to jakie spodnie Waszym zdaniem najbardziej by pasowały do rudego psa? Pies jest mocno rudy, że tak powiem czerwony.[/QUOTE]
czarno bialo - ok, ale moim zdaniem ciemno-rude psy ladniej prezentuja sie na tle jasnym, typu bez, blekit ;)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][/INDENT][quote name='Savannah']Agasia bardzo mądre rozumowanie! Brawo, całkowicie się z Tobą zgadzam;)[/QUOTE]
Nie ma co tu brawowac - po prostu kwesita gustu :P

Ale ogolnie mysle ze jasne, cieple, przyjazne kolorki jakos lepiej sie odbieraja oku niz czern.. Wiec mysle ze odbior takiego psa i "milego dla oka" handlera jest nawet troszke lepszy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Nie ma co tu brawowac - po prostu kwesita gustu :P

Ale ogolnie mysle ze jasne, cieple, przyjazne kolorki jakos lepiej sie odbieraja oku niz czern.. Wiec mysle ze odbior takiego psa i "milego dla oka" handlera jest nawet troszke lepszy ;)[/quote]
I agree:cool3: Agasia a ty w Bydgoszczy bedziesz:razz:?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jovanna - prosze, jesli Twoj pies nie jest zgloszony, to nie zabieraj go na te wystawe. W sumie to prosba do wszystkich - w halach zazwyczaj jest bardzo malo miejsca, a dodatkowe pieski utrudniaja poruszanie sie po wystawie... Na wystawach na swiezym powietrzu to umknie i jest czesto bez znaczenia, ale w zamknietym pomieszczeniu jest tloczniej... :oops:
Ja do mojego rudego z bialymi dodatkami psa zazwyczaj mam ciemne spodnie - granatowe lub czarne, latem mialam bezowe - daliscie mi do myslenia... Tylko prawdopodobnie czeka mnie jeszcze wystawienie psa brazowego-pregowanego i bialego, wiec jaki tu by byl uniwersalny stroj? :)

Link to comment
Share on other sites

Do białego założylam czarne, nic białego, bo jak się zaozy śnieżnobiałe ciuszki to potem pies wychodzi na żółtego :cool3: :lol:
Co do góry to nie mam pojecia ;)
Savannah a Ty zamierzasz sie pojawic? Milo bedzie znowu sie zobaczyc :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']No to co dziewuszki? To już jutro :cool3: :cool3:
Ja się trzącham ze strachu, zmieniłam dziesięć razy strój, który ubiorę, wogóle kompletna rozpacz, bo mam wrażenie, że czegoś pozapominałam :shake:[/quote

Viz mam prośbę zapisz wyniki długowłosych króliczych ,miniatur i standartów-bardzo proszę ,zdjęcia też przydałyby się:modla:
Strój jak strój lepiej powiedz jak Hrabia na ringówce kroczy???:lol:
Czy patrzyłaś na konkurencję????

Link to comment
Share on other sites

Amiśko oczywiście popatrze na wyniki i zobacze wszystko, fotki tez beda :) A przynajmniej o wszystko sie postaram, bo ze mna to nigdy nie wiadomo :cool3:

Hrabia kroczy jak na hrabiego przystało :lol: A konkurencja? Żadna :eviltong: Jesteśmy sami w klasie :lol:
A sędzia Marina Kowalenko ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...