Jump to content
Dogomania

Maszynka do strzyżenia psów MOSER 1245


maga18

Recommended Posts

Przy maszynkach akumulatorowych nigdy nie będzie podanej mocy w watach. Nie znam się na elektryce, ale tak to jest.
Ja tą maszynkę widziałam, ale nigdy jej nie używałam.
Jesli chodzi Ci o porządną maszynkę akumulatorową to napewno mogę polecić Moser ARCO - jest rewelacyjna, ma regulowaną długość ostrza i jest super cicha. Cichszej nie znam. Wypróbowałam ją niedawno, mam na nią chętkę i chyba wkrótce stanę się jej szczęśliwą posiadaczką. :multi:
[IMG]http://www.elfidarek.bazarek.pl/i/t/14492/3368/283/1154075702446c542cd9610.jpg[/IMG]
A tu namiary na opis:
[URL="http://www.elfidarek.bazarek.pl/opis.php/tid,90672/"]http://www.elfidarek.bazarek.pl/opis.php/tid,90672/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam pytanie do użytkowników Mosera 1245: czy maszynka jest niezawodna, czy komuś się zepsuła?
Pytam o to dlatego, że mam możliwośc kupić ją za 400 zł (czyli tanio jak na polskie warunki), ale bez gwarancji, od człowieka, który przywiózł ją z Niemiec.
Czy warto ryzykować brak gwarancji?

Link to comment
Share on other sites

Outsi, wg mnie nie warto, nie wiem czy 100 zl jest warte pozbywania sie gwarancji. My jako firma germapol czesto robimy promocje na allegro i mozna ja wtedy kupic za niecale 500 zl. Masz 2 lata gwarancji i serwis w Polsce. Ale decyzja nalezy do Ciebie. O promocje warto pytac ;).

Pozdrowienia od Izy i czernyszki Zulki z dawnej ctromanii ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i CTR']Outsi, wg mnie nie warto, nie wiem czy 100 zl jest warte pozbywania sie gwarancji. My jako firma germapol czesto robimy promocje na allegro i mozna ja wtedy kupic za niecale 500 zl. Masz 2 lata gwarancji i serwis w Polsce. Ale decyzja nalezy do Ciebie. O promocje warto pytac ;).

Pozdrowienia od Izy i czernyszki Zulki z dawnej ctromanii ;)[/quote]
Iza, jesteś cudowna :) :lol: !!!
Niestety przepadło :shake: - zgubiłam Cię wraz z CTRomanią, a teraz zanim przeczytałam Twojego posta, już zalicytowałam u konkurencji na Allegro (znalazłam z gwarancją za 419).
Ale chętnie kupię u Ciebie nakładki dystansowe, tylko zastanawiam się, które się przydadzą czarnuchowi...

A CTRomania ma byc niebawem reaktywowana :) .

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Jestem pierwszy raz tu na forum.
Mam sznaucera miniature i nie wiem jaką maszynke kupić?
Jak możecie to doradzcie.Jestem laikiem.Piesek ma 1.5 roku i chce go sam strzyc.O wyrywaniu nie ma mowy!Nie jest i nie będzie wystawiany.
Wczesniej niałem boxsera i o sznaucerach dopiero sie ucze.
Z góry dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pawlusza']Witam.
Jestem pierwszy raz tu na forum.
Mam sznaucera miniature i nie wiem jaką maszynke kupić?
Jak możecie to doradzcie.Jestem laikiem.Piesek ma 1.5 roku i chce go sam strzyc.O wyrywaniu nie ma mowy!Nie jest i nie będzie wystawiany.
Wczesniej niałem boxsera i o sznaucerach dopiero sie ucze.
Z góry dziękuje.[/quote]

no to polecam dla miniatury maszynkę tytułową tego wątku ;) super się sprawdza i szybciutko, bezboleśnie golisię psiaka :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Model Arco jest troszke po macoszemu traktowany. Jest to maszynka,ktora wprowadzilismy do "obrotu" w tym roku i nie jest jeszcze dobrze znana i rozpoznawalna. To co moge o niej powiedziec, to to iz napewno jest bardzo cicha maszynka, idealna dla psow, ktore boja sie warkotu silnika :). Ma bardzo dobry noz, wyprobowany przez mnie na rasach takich jak : czarny terier rosyjski, bedlington terier, west, pudel i sznaucer. Maszynke ta sprzedalismy do "Psiego salonu" w Lodzi z prosba o przetestowanie na innych rasach. Sprawdza sie bardzo dobrze. Maszynka jest lekka, ma w programie 3 rozne rodzaje nozy(chirurgiczny, standardowy i do degazowania)
Tu link do calego opisu [URL]http://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,25736273,55833762961357,03,,pl-pln,294100,0.html[/URL]

Pozdrawiam
Iza

Link to comment
Share on other sites

Ewaa, zmiana maszynki nie musi sie wiazac z rezygnacja z dotychczasowych ostrzy. Wiele maszynek ma w tej chwili taki sam sposob mocowania ostrzy i majac np. Ostera bez problemu zalozysz na niego noze Mosera czy tez Andisa lub Thrive i na odwrot. Do Mosera 1245 pasuja noze Mosera, Ostera, Andisa, Thrive i Laube.
Aleb, dla jednego psa wystarczy model Moser 1230, natomiast jesli masz dwie rasy ktore sie strzyze to bardziej ekonomiczny bedzie zakup Mosera 1245. Na poczatku bedzie to wieksza kasa do wydania, ale z czasem nie bedziesz zalowac. Do tej maszynki masz mozliwosc dokupowania roznych rodzai nozy, a to tez wazne. Ostrza po stepieniu mozna ponownie naostrzyc, w maszynkach cewkowych nalezy je wymienic na nowe. No i z cena tez nie jest tak tragicznie, mamy w tej chwili pare promocji i mozna kupic ta maszynke za calkiem rozsadne pieniadze.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ja teraz strzyge psy wszystkich ras i... potrzebna mi jest maszynka do pracy, wiem, że cena musi być niestety duża, ale ja już nie dam się naciągnąć na tanie i na krótko.[/B]
[quote name='Iza i CTR']Ewaa, zmiana maszynki nie musi sie wiazac z rezygnacja z dotychczasowych ostrzy. Wiele maszynek ma w tej chwili taki sam sposob mocowania ostrzy i majac np. Ostera bez problemu zalozysz na niego noze Mosera czy tez Andisa lub Thrive i na odwrot. Do Mosera 1245 pasuja noze Mosera, Ostera, Andisa, Thrive i Laube.
Aleb, dla jednego psa wystarczy model Moser 1230, natomiast jesli masz dwie rasy ktore sie strzyze to bardziej ekonomiczny bedzie zakup Mosera 1245. Na poczatku bedzie to wieksza kasa do wydania, ale z czasem nie bedziesz zalowac. Do tej maszynki masz mozliwosc dokupowania roznych rodzai nozy, a to tez wazne. Ostrza po stepieniu mozna ponownie naostrzyc, w maszynkach cewkowych nalezy je wymienic na nowe. No i z cena tez nie jest tak tragicznie, mamy w tej chwili pare promocji i mozna kupic ta maszynke za calkiem rozsadne pieniadze.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Ewaa, tanie maszynki nie sa do profesjonalnego uzytku i tak tez sa opisywane, jako maszynki do domowego strzyzenia. Maszynki profesjonalne musza wytrzymywac duzo wiecej :). Absolutnie Cie nie namawialam do zakupu modelu tanszego. Moj post o tanszym modelu byl skierowany do Aleb-a.
Tobie odpisalam, iz zmieniajac maszynke nie musisz zmieniac razem z tym nozy na inny typ. A co do nozyczek, to wazne jest wziasc je do reki i sprawdzic jak leza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewaa']:roll: Mam ostera 5 dwu biegową i myslę o innej lepszej. Jak myslicie kupić drugą taka samą , czy zmienić na inną. Zmiana wiąże się też pewnie ze zmianą ostrzy.:roll:[/QUOTE]
Ewaa a tej nie bedziesz odsprzedawała,po niewygórowanej cenie:cool3:?

Link to comment
Share on other sites

[B]Ależ Izuniu :modla: :modla: :modla: ja nie do Ciebie, ja ogólnie napisałam :oops: .[/B]
Sama mam w domu maszynkę " ERMILA" z ostrzem (którą mogę odsprzedać), bo nie nadaje się do dużych psów i dlatego kupilam ostera. Z tej maszynki jestem bardzo zadowolona i dlatego zastanawiam się czy kupić drugą taką samą, czy inną i może lepszą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewaa'][B]Ależ Izuniu :modla: :modla: :modla: ja nie do Ciebie, ja ogólnie napisałam :oops: .[/B]
Sama mam w domu maszynkę " ERMILA" z ostrzem (którą mogę odsprzedać), bo nie nadaje się do dużych psów i dlatego kupilam ostera. Z tej maszynki jestem bardzo zadowolona i dlatego zastanawiam się czy kupić drugą taką samą, czy inną i może lepszą.[/QUOTE]
za ile chciałabyś odsprzedać, nadaje się do grzywek?
ekh , już doczytałam ile kosztuje nowa ,nawet na używaną mnie nie stać:-(
chyba kupię MOSER 1170G albo 1400

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...