Jump to content
Dogomania

Gdańsk luty 2006


wix

Recommended Posts

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam!Ja na 100% będę na tej wystawie zarówno w sobote jak i w niedziele.Jestem Młodą Prezeterką i z chęcią pomoge i wystawię pieska za darmo oczywiście :) Tak jak inni którzy wcześniej pisali chce pogłębiac swoje umiejętności :).Jestem z Gdyni. Specjalizuje się w gr. IX, ale z przyjemnością wystawię pieska każdej rasy najlepiej jak potrafię :). Wsród moich osiągnięć w MP są między innymi: 3 lokata w Olszytnie,Gdyni i Grudziądzu oraz 4 we Włocławku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavalierka']Witam!Ja na 100% będę na tej wystawie zarówno w sobote jak i w niedziele.Jestem Młodą Prezeterką i z chęcią pomoge i wystawię pieska za darmo oczywiście :) Tak jak inni którzy wcześniej pisali chce pogłębiac swoje umiejętności :).Jestem z Gdyni. Specjalizuje się w gr. IX, ale z przyjemnością wystawię pieska każdej rasy najlepiej jak potrafię :). Wsród moich osiągnięć w MP są między innymi: 3 lokata w Olszytnie,Gdyni i Grudziądzu oraz 4 we Włocławku.[/quote]
Ja bede z kingami i buldozkami, wiec jak masz chec je powystawiac to bede gdzies kolo ringu ozdobek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidekangela']Chcesz wystawiac w MP czy na ringu ?
pytam z ciekawości ;-)[/quote]

Jeżeli będzie MP to oczywiście wystąpie, ale chodziło mi o wystawieanie na ringu :)

[quote name='dorotal']Ja bede z kingami i buldozkami, wiec jak masz chec je powystawiac to bede gdzies kolo ringu ozdobek[/quote]

Super!:multi:Jasne, że będe chciała:cool1: !Oczywiście jesli mi pozwolisz:cool1: Byłabym Ci wdzięczna, a wystawiłabym najlepiej jak tylko potrafię!To pieski z gr. IX, więc nie będzie raczej problemu, bo wystawianie tej grupy indzie mi najlepiej :) (jak udało mi się na MP zdobyć 3 lokatę z obrażaliskim, nieposłusznym maltańczykiem to napewno dam rade i teraz!:roll: ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidekangela']Hanik jeżeli potrzebujesz pomocy to mogę poóc , one są w sobote tak ?;)

Flashka dlatego tym razem chcę startowac , i super że będziesz , mam nadzieje że tak jak obiecałas pokażesz mi co nie co z wystawianiem ;)[/QUOTE]
Oj super byłabym wdzięczna. Foksy to 3 grupa więc to o ile pamiętam niedziela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Witajcie ja też się wybieram na wystawę z moim foksem. Za bardzo nie wiem z czym to się je, bo to pierwszy raz. Ma dopiero 5 miesięcy . Mam nadzieję,że sie nie przestraszy i mi nie nawieje :lol:[/quote]

A do jakiej klasy zgłosiłaś swojego foksterrierka?Bo jak on ma 5 miesięcy to do baby, a czy na tej wystawie jest klasa baby?Jakby co to też moge pomóc;) 3 gr. jest w sobotę, więc nie wystawiam nikomu :)

Flashka jak tam będzie MP to na 100% wystartuje, ale z tego co wiem to nie będzie:-( A czy i mi mogłabyś pokazać coś nie coś jeśli chodzi o wystawianie:razz: ?

Link to comment
Share on other sites

Oj dzięki, że tyle chętnych jest do pomocy:loveu:
Fidekangela nie mogę się dodzwonić do tego Związku ciągle było zajęte.Będe próbować jutro. Cavalierka dzięki za chęć pomocy. Jeśli sie tak zdarzy że Fidekangela nie będzie mogła bo pokryją się godziny z wystawianiem Wyżłów to bardzo chętnie. A jeśli nie to też miło by było Cię poznać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam was. Widze ze sporo osób z dgm wybiera się do Gdańska, może jednak znajdzie sie ktoś jeszcze kto potrzebuje pomocy w wystawianiu?

Jestem chętna do pomocy. W ferie mogłabym nawet podjechać i wcześniej zaznajomić się z psem, żeby się oswoił..


[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jak ktoś chętny to prosze pisać

Pozdrawiam,
Sheltia

Link to comment
Share on other sites

Hanik , dzięki , ja też będe próbować dzwonić ;)
Wątpie żeby się pokryły godziny ..
Spotkamy się wcześniej i będzie cacy , ja oswoje się z pieskiem , dam mu szkołe :diabloti: ;)
I damy radę , będzie dobrze :D

Ja w sobotę mam :
husky-jednego, buldożka i kinga ;)
a w niedzelę :
podajrze 3 wyżły , i foksa ( o ile nie pokryje się z godzinami )
miałam mieć beagla ale właścicielka nic nie pisze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidekangela']Hanik , dzięki , ja też będe próbować dzwonić ;)
Wątpie żeby się pokryły godziny ..
Spotkamy się wcześniej i będzie cacy , ja oswoje się z pieskiem , dam mu szkołe :diabloti: ;)
I damy radę , będzie dobrze :D

Ja w sobotę mam :
husky-jednego, buldożka i kinga ;)
a w niedzelę :
podajrze 3 wyżły , i foksa ( o ile nie pokryje się z godzinami )
miałam mieć beagla ale właścicielka nic nie pisze...[/QUOTE]
Jesteś niesamowita :jumpie:
Zresztą wy wszyscy co pomagacie. Naprawdę podziwiam. Fajnie że tacy ludzie chodzą po ziemi :sweetCyb: Co ja bym bez Ciebie zrobiła :niewiem:
Naprawde to duża pomoc dla takich pierwszaków jak ja. Mój piesio jest dosyć uparty i nieposłuszny. Trzeba z nim konkretnie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...