Jump to content
Dogomania

Gdańsk luty 2006


wix

Recommended Posts

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobra Vio obejrzałam dokłądnie twoja stronke i wszystko, wystawy jak widze to byłaś do tej pory na 3-4... tzn wystawiałaś psy

Zauwaz mam wieksze doswiadczenie od ciebie, a kase musze jakoś zarobić na psiaka, no przecież nie pojde żebrać? o.O

Ja wystawiam psy od 2 lat. Byłam w zeszłym roku w Chojnicach 2x, Sopocie na międzynarodowej, potem Łódź klubowa. a w tym roku w Bydgoszczy, Chojnicach, Sopocie i Łodzi.

w Przyszłym roku mam nadzieje wystawiac swojego psiaka, ale anjpierw musze miec kase zeby go kupic, a juz mi niewiele zostało do uzbierania.



Pozdrawiam,
Sheltia

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Zauwaz mam wieksze doswiadczenie od ciebie, a kase musze jakoś zarobić na psiaka, no przecież nie pojde żebrać? o.O [/quote]

A czy ja Tobie te psy zabieram że takie wyrzuty mi robisz? :o Może masz zamiar mnie pobić za to że będe wystawiac jakiegos psa, może powinnam Ci oddać wszystkie które mogę wystawić, żebyś mogła na psa zarobić? Nie rozumiem trochę Twojej wypowiedzi. 8) Dla mnie wystawianie to przede wszystkim ogromne hobby, do którego jestem w stanie dopłacać z własnej kieszeni, byle tylko się tego uczyć i zasmakować tego jak najwięcej i z możliwie jak najlepszym rezultatem. Nie mam zamiaru się z nikim bić o psa :roll: Wystarczająco jest w kynologicznym świecie kwasów. Peace ;)

[quote]dobra Vio obejrzałam dokłądnie twoja stronke i wszystko, wystawy jak widze to byłaś do tej pory na 3-4... tzn wystawiałaś psy[/quote]

Nigdy nie zaczynałaś się tego uczyć?? Ja myślę że nadal to robisz, a zachowujesz się jak profesjonalny handler który wystawia od parunastu lat przeróżne rasy. Życzę Ci oczywiście abyś takim w przyszłości została (sama też o tym marzę, chociaż jeszcze bardzo długa droga przede mną, ale przecież każdy kiedyś zaczyna?!), ale także życze troszke pokory ;)


[quote]Ja wystawiam psy od 2 lat. Byłam w zeszłym roku w Chojnicach 2x, Sopocie na międzynarodowej, potem Łódź klubowa. a w tym roku w Bydgoszczy, Chojnicach, Sopocie i Łodzi. [/quote]

Tylko pogratulować. A z jakimi wynikami? Młode, starsze? W jakich klasach? To też ma znaczenie, wbrew pozorom ;) Ja np. wystawiłam ostatnio pinczerkę w klasie championów, która była już wielokrotnie wystawiana z pięknymi rezultatami, więc nie mam się czym chwalić mówiąc że zdobyłam z nią doskonałą ocenę, bo to jej Pani ją do wystaw przyzwyczajała i wystawiała z najlepszymi ocenami, a ja tylko miałam szczęscie że udało mi się ją wystawić, więc i pogłębiać swoje umiejętności i uczyć się handlingu ;) Także wystawienie z dobrym rezultatem championa to nie zasługa osoby wystawiającej na tej jednej wystawie, a właściciela.. Za to np. za swój mały sukces uważam ocenę doskonałą bulgotki francuskiej, która na wcześniejszych wystawach dostawała bdb i db ocenę, a w Toruniu dostała doskonałą z drugą lokatą, z czego byłam megazadowolona. I co najważniejsze jej właścicielka również :)

Link to comment
Share on other sites

Tak samo jest ze mną .
Vio napisała że dla niej to przedewszystkim ogromne hobby ...
Tak samo jest ze mną , ja w dalszym ciągu chcę się douczac ..moim marzeniem jest wystawianie psów różnych ras...poczytanjąc od latlerka koncząc na dogu niemieckim etc.
Dla mnie największą uciechą było wystawianie psieka który pierwszy raz widział ring ...zając 2 lokatę z oceną doskonała ..;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Tylko pogratulować. A z jakimi wynikami? Młode, starsze? W jakich klasach? To też ma znaczenie, wbrew pozorom ;) Ja np. wystawiłam ostatnio pinczerkę w klasie championów, która była już wielokrotnie wystawiana z pięknymi rezultatami, więc nie mam się czym chwalić mówiąc że zdobyłam z nią doskonałą ocenę, bo to jej Pani ją do wystaw przyzwyczajała i wystawiała z najlepszymi ocenami, a ja tylko miałam szczęscie że udało mi się ją wystawić, więc i pogłębiać swoje umiejętności i uczyć się handlingu ;) Za to np. za swój mały sukces uważam ocenę doskonałą bulgotki francuskiej, która na wcześniejszych wystawach dostawała bdb i db ocenę, a w Toruniu dostała doskonałą z drugą lokatą, z czego byłam megazadowolona. I co najważniejsze jej właścicielka również :)[/quote]

Ja wystawiałam championke polski na wystawie w sopocie miedzynarodowej w klasie championów i dostała pierwszego CACIBA ze mna, hodowca był strasznie uradowany.

A ostatnio 2 szczeniaki w babykach (!!) czyli 4-5 miesieczne na klubówce w Łodzi obydwa dostały wo1 a suczka poszla ze mna na ring glowny na BIS baby.

Link to comment
Share on other sites

Koleżanki Miłe,
proponuję, abyście dokładnie śledziły topiki wystawowe; zawsze może trafić się osoba, która jedzie z kilkoma psami i ma obawy, jak też sobie z tym całym towarzystwem poradzi.

Warto też po zakończonym sędziowaniu ringowym, podejść do upatrzonej/umówionej osoby i poprosić o psiaka w celu potrenowania i zaprezentowania swoich umiejętności. Wiadomo, że nie każdy jest chetny oddać swojego milusińskiego obcym osobom, prawda? A poza tym pies poznaje Was (Wasz zapach) i uczycie go, że nie robicie nic niedobrego dla niego. To też ważne.
Ja bym tak robiła :D
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jako ze Polna do Gdanska nie przyjezdza (mialam wystawiac jej beagle'a), to nadal poszukuje psiaka do wystawiania na niedziele (z grup 3, 6, 7, 10). Bardzo chetnie pomoge komus w wystawianiu. Wystawiam wtedy tez terierke walijska :) Na sobote mam 2 labradory i buldoga, takze troche balabym sie brac nastepne, zeby nie bylo zadnej kolizji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...