Jump to content
Dogomania

Gdańsk luty 2006


wix

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']

W tym roku byłam w Gdańsku na takiej podobnej wystawie i było naprawde fajnie. Ringi duże, dookoła ringów sporo miejsca, ogromna hala, no, po prostu super!
Pzdr.[/quote]

Taak to prawda było genialnie :)

I baski też pamiętam :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='"=VioaoiV
Taak to prawda było genialnie :)

I baski też pamiętam :) :)[/quote']
Naprawdę, pamiętasz moje baski? Bo to były na pewno moje baski, innych nie było.

Szkoda, że nie ma jeszcze spisu sędziów, ale chyba pojadę na klubówkę Szkoda, że te terminy tak sie zbiegły... :(
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='"=VioaoiV
Taak to prawda było genialnie :)

I baski też pamiętam :) :)[/quote']
Naprawdę, pamiętasz moje baski? Bo to były na pewno moje baski, innych nie było.[/quote]

Dokładnie te. Cud miód orzeszki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='=VioaoiV=']No pewnie :) Ja jak mówię "basenji" myślę "Asiaczek" :) ewentualnie też kojarzę hodowlę Liwang. I to tyle ;) :D

Chyba zabrzmiało wazeliniarsko :lol:[/quote]
No coś Ty! Zabrzmiało bardzo sympatycznie. Jesteś już którąś z kolei osobą, której baski kojarza się ze mną. To naprawdę miłe, uwierz.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='=VioaoiV=']No pewnie :) Ja jak mówię "basenji" myślę "Asiaczek" :) ewentualnie też kojarzę hodowlę Liwang. I to tyle ;) :D

Chyba zabrzmiało wazeliniarsko :lol:[/quote]
No coś Ty! Zabrzmiało bardzo sympatycznie. Jesteś już którąś z kolei osobą, której baski kojarza się ze mną. To naprawdę miłe, uwierz.
Pzdr.[/quote]

:) :) :)

[quote name='sheltia12']Skubi u mnie to samo...

Słyszałam ze miała byc Igr ale jednak nie zaakceptowali nie wiem dlaczego :/[/quote]

i 2 i 4 też ni ma :( szkoda kurcze, myslalam ze Gutka wystawie (doguś)..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Ja chyba jade... No tak na 99,99% :) Tylko trochę się boje - pierwsza halówka (2 wystawa :) ) i zastanawiam się czy psiak nie będzie się stresował...[/quote]
Jak na halowa wystawe, to polecam.Warunki bardzo dobre, przestronne, duze ringi, nie ma scisku. Plus duzo nagrod (mam na mysli smakolyki w kieszeni) i nie za dlugie oczekiwanie - idealna sytuacja do oswajania psa z halowka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No właśnie, jak podadzą obsadę, to przynajmniej będę wiedziała, co straciłam...
Pzdr.[/quote]

Mam nadzieje,że jeszcze nic nie jest stracone:

[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=28834[/url]

A jeżeli się nie uda, to czy znajdzie się ktoś , kto wystawi dwa moje psiaki, bo z jednym najprawdopodobniej pojade na klubówke?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artik&Shapali'][quote name='Asiaczek']No właśnie, jak podadzą obsadę, to przynajmniej będę wiedziała, co straciłam...
Pzdr.[/quote]

Mam nadzieje,że jeszcze nic nie jest stracone:

[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=28834[/url]

A jeżeli się nie uda, to czy znajdzie się ktoś , kto wystawi dwa moje psiaki, bo z jednym najprawdopodobniej pojade na klubówke?[/quote]

Aga, w razie czego (jeżeli nie bedzie z niczym kolidować :roll: ) nie ma problemu.... :D a gdyby kolidowało, to mam zastępstwo :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina'][quote name='Artik&Shapali'][quote name='Asiaczek']No właśnie, jak podadzą obsadę, to przynajmniej będę wiedziała, co straciłam...
Pzdr.[/quote]

Mam nadzieje,że jeszcze nic nie jest stracone:

[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=28834[/url]

A jeżeli się nie uda, to czy znajdzie się ktoś , kto wystawi dwa moje psiaki, bo z jednym najprawdopodobniej pojade na klubówke?[/quote]

Aga, w razie czego (jeżeli nie bedzie z niczym kolidować :roll: ) nie ma problemu.... :D a gdyby kolidowało, to mam zastępstwo :wink: :D[/quote]

Na wystawe w Gdańsku palnuje ten sam skład co na Koszalin, więc chłopaków już poznałaś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artik&Shapali'][quote name='carotina'][quote name='Artik&Shapali'][quote name='Asiaczek']No właśnie, jak podadzą obsadę, to przynajmniej będę wiedziała, co straciłam...
Pzdr.[/quote]

Mam nadzieje,że jeszcze nic nie jest stracone:

[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=28834[/url]

A jeżeli się nie uda, to czy znajdzie się ktoś , kto wystawi dwa moje psiaki, bo z jednym najprawdopodobniej pojade na klubówke?[/quote]

Aga, w razie czego (jeżeli nie bedzie z niczym kolidować :roll: ) nie ma problemu.... :D a gdyby kolidowało, to mam zastępstwo :wink: :D[/quote]

Na wystawe w Gdańsku palnuje ten sam skład co na Koszalin, więc chłopaków już poznałaś :)[/quote]

poznałam i bardzo dobrze wspominam :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Siemka

jestem prezenterka, startowałam juz w konkursie Młody Prezenter w grupie starszej. moje osiagniećia to narazie 3 i 4 miejsce w Chojnicach.

A tak wystawiałam owczarki szkockie i szetlandzkie. Oceny które dostały ze mną to WO, NSwR, CACIB, BOB, CWC ;)

jak coś to ja też jestem chętna do pomocy w wystawianiu :)


Pozdrawiam,
Sheltia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...