Jump to content
Dogomania

Gdańsk luty 2006


wix

Recommended Posts

Kto się wybiera?
Ja myślę że tak, w koncu w Gdańsku mieszkam, grzechem byłoby nie pójść ;) Tylko problem w tym, że teraz nie będzie grupy II- czyli "mój" doguś niemiecki odpada, a także wszystkie inne psy które mogłabym mieć do wystawienia :roll: (bo IV grupy tez nie ma :( ). Także jakby jakas dobra duszyczka zechciała pożyczyć pieska na ring, to byłabym dozgonnie wdzięczna [size=2](wyniki i fotki z psami które dotychczas wystawiałam na mojej www- link w profilu). [/size]To taka mała reklama ;)

Kto się wstępnie lub 100%-owo wybiera? ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja się pewnie wybiorę, a że psów u mnie "mnogo" chętnie skorzystam z pomocy :D
Planowałam zabrać dwa psiaki, ale jak się znajdzie dobra dusza, która poradzi sobie z rozbrykanymi, młodymi wyżłami bez doświadczenia wystawowego ... :lol: to nie odmówię !

_________________________
[url]www.braque-d-auvergne.pl[/url]
[url]www.posokowiec.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Vio moze ja będę 8) to moge pożyczyć Fante[/quote]

booosko!!

[quote]Ja się pewnie wybiorę, a że psów u mnie "mnogo" chętnie skorzystam z pomocy
Planowałam zabrać dwa psiaki, ale jak się znajdzie dobra dusza, która poradzi sobie z rozbrykanymi, młodymi wyżłami bez doświadczenia wystawowego ... to nie odmówię[/quote]

yyy..eee..no tego.. hyhy :lol: dobrą duszą to może ja jestem ( czasami :lol: :lol: :lol: ), ale dotychczas takowych potworków nie wystawiałam.. :lol: :D

[size=2]masz może gg?[/size] :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='=VioaoiV='][quote name='Polna']Vio moze ja będę 8) to moge pożyczyć Fante[/quote]

booosko!!

[quote]Ja się pewnie wybiorę, a że psów u mnie "mnogo" chętnie skorzystam z pomocy
Planowałam zabrać dwa psiaki, ale jak się znajdzie dobra dusza, która poradzi sobie z rozbrykanymi, młodymi wyżłami bez doświadczenia wystawowego ... to nie odmówię[/quote]

yyy..eee..no tego.. hyhy :lol: dobrą duszą to może ja jestem ( czasami :lol: :lol: :lol: ), ale dotychczas takowych potworków nie wystawiałam.. :lol: :D

[size=2]masz może gg?[/size] :lol:[/quote]

w razie czego moge bez problemu wyżła pokazać :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wyżła to i ja bardzo chętnie, tylko nie wiem jak bardzo mocno rozbrykany on jest :P Boję się po prostu żeby się nie pchac do czegos czemu nie podołam.. ;) ale w sumie po tym Toruniu (dosk II/III z buldozkiem ktory wczesniej mial bdb i db) mnie nic nie zdziwi :D :D

Link to comment
Share on other sites

Polna chcieć to ja chce każdego, najwyżej mnie później zabijesz :lol: Ale tak coby Ciebie do siebie nie zniechęcać to sie pochwale ze z buldożką która dzień wcześniej nie chciała ani stać, ani chodzić ani pokazywać zębów (tylko lizać mnie po twarzy :lol: ) zdobyłyśmy doskonałą i II na III lokaty :) a na wczesniejszych wystawach dostawała bdb i db, takze moja radosc byla tym wieksza :D :D (wczesniej ja jej nie wystawiałam) :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]yyy..eee..no tego.. hyhy [/quote]
VioaoiV, tak myślałam :lol: :lol:

(GG nie używam...)

[quote]w razie czego moge bez problemu wyżła pokazać [/quote]
Dzięki carotina, na początku lutego się odezwę . Jesteś z Trójmiasta?

Generalnie szukam handlera do pomocy przy wystawianiu wyżłów. Mam cztery, a niebawem stadko powiększy się o kolejne dwa. A sama nie będę w stanie wystawić więcej niż dwa :-?

Pozdrawiam!
_________________________
[url]www.braque-d-auvergne.pl[/url]
[url]www.posokowiec.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey'][quote]yyy..eee..no tego.. hyhy [/quote]
VioaoiV, tak myślałam :lol: :lol:

(GG nie używam...)

[quote]w razie czego moge bez problemu wyżła pokazać [/quote]
Dzięki carotina, na początku lutego się odezwę . Jesteś z Trójmiasta?

Generalnie szukam handlera do pomocy przy wystawianiu wyżłów. Mam cztery, a niebawem stadko powiększy się o kolejne dwa. A sama nie będę w stanie wystawić więcej niż dwa :-?

Pozdrawiam!
_________________________
[url]www.braque-d-auvergne.pl[/url]
[url]www.posokowiec.pl[/url][/quote]


tak, jestem z Gdańska :D
jeżeli szukasz pomocy "długodystansowej", że tak to określe, to nie ma problemu :D Jeżeli bedziesz też chciała, żeby poćwiczyć z danym pieskiem przed wystawą, to oczywiście bedziemy mogły się spotkać. W razie czego pisz na pv :)
pozdr. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]Generalnie szukam handlera do pomocy przy wystawianiu wyżłów. Mam cztery, a niebawem stadko powiększy się o kolejne dwa. A sama nie będę w stanie wystawić więcej niż dwa[/quote]

To moze ja tez kiedys sie bede mogła przydać? Jakby co to chętnie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='=VioaoiV='][quote]Generalnie szukam handlera do pomocy przy wystawianiu wyżłów. Mam cztery, a niebawem stadko powiększy się o kolejne dwa. A sama nie będę w stanie wystawić więcej niż dwa[/quote]

To moze ja tez kiedys sie bede mogła przydać? Jakby co to chętnie..[/quote]

Wysłałam Ci liścik na priva.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey'][quote name='=VioaoiV='][quote]Generalnie szukam handlera do pomocy przy wystawianiu wyżłów. Mam cztery, a niebawem stadko powiększy się o kolejne dwa. A sama nie będę w stanie wystawić więcej niż dwa[/quote]

To moze ja tez kiedys sie bede mogła przydać? Jakby co to chętnie..[/quote]

Wysłałam Ci liścik na priva.[/quote]


Poszedł mail :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...