Jump to content
Dogomania

Gdańsk luty 2006


wix

Recommended Posts

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gazuś']To nieźle :)
Kurcze, tak sobie teraz czytam regulaminy i zapomniałam zrobic kresokopi dowodu wpłaty... Będą z tym jakieś problemy? (Sam dowód przesłaliśmy ze zgłoszeniem)[/quote]

Nic się nie martw, przy Tobie jest odznaczonek - zapłacone.
Dostaniesz potwierdzenie wraz z numerkiem do domu i nie musisz mieć przy sobie wpłaty w takim przypadku. ;)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że chociaż o jednego foksa więcej:lol:
Violonczela czy mogłabyś zerknąć czy u mnie też jest coś odznaczone jeśli chodzi o wpłatę?
Nie przeslałam potwierdzenia wpłaty bo w Związku mi powiedzieli, że wystarczy wziąć ze sobą. Mój piesio to foksik krótkowłosy szczeniorek:p

Link to comment
Share on other sites

hanik u mnie nie ma takiej informacji ale to nic nie znaczy bo wczoraj sam odznaczałam wpłaty tylko robiła to na innej liście.

[COLOR=red][U]Mam ogromną prośbę na przyszłość opłacając wystawy, w pisujcie na przelewach:[/U][/COLOR]

[COLOR=red][U]1. za jaką wystawę,[/U][/COLOR]
[COLOR=red][U]2. jaka rasa, [/U][/COLOR]
[COLOR=red][U]3. nazwę psa.[/U][/COLOR]

[COLOR=black]Niestety zdarza się, że mamy wpłatę z firmy "x" a w tyt. przelewu: "za wystawę" i powiedzcie mi do kogo przypisać taką płatność?:wallbash: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam na przyszłość się poprawie.
Na przelewie mam napisane
Opłata za wystawę w Gdańsku - klasa szczeniąt
Nadawca; Rączkowska Hanna
Jescze raz przepraszam ale nie pomyślałam,żeby wpisać rasę i imię.
Imię to Błystek, przydomek z Piaszczystych Pól, rasa foksio krótk.

Link to comment
Share on other sites

ja naszczęście nie mam takiego dylematu zapłaciłam na miejscu uffffff
bo to będzie nasz debiut napewno o czymś zapomnę nawszelki wypadek spakuję się kilka dni wcześniej

dziewczyny ubieżcie się na cebulkę bo w halach MTG nie jest zaciepło tymbardziej że na dworku też nic nadzwyczajnego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Carotinka, a Ty jakiego wystawiasz i jaka klasa?[/quote]

na tej wystawie, nie mam niestety nic do wystawienia poza swoją własną sunią shih-tzu, w młodzieży:lol: dlatego w sumie zastanawiam się, czy wogule się pojawiać:eviltong: (troche mi to koliduje, zresztą jak każda wystawa w sobote:roll: ).... W każdym razie, w razie czego Julke pokaże moja mama:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...