Jump to content
Dogomania

Miejsce staruszka to na pewno nie bok Pana... 15 psów prosi o WIRTUALNĄ OPIEKĘ


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przykro jest mi to pisać...
Dostałam dzisiaj informacje, ze z jednym ze starszych psów - Waldim jest coraz gorzej. Wiadomo, ze nie moze stawac na jednej łapce, przezyl juz swoje - operacja, wypadek... Ma już swoje lata i bardzo się męczy chodząc na 3 łapkach... Ma problemy z kręgosłupem, wszyscy bardzo się martwią o Waldiego. Psiak czuje się źle. Został przeniesiony z boksu do recepcji, gdzie jest dużo ludzi.
Trzymajcie kciuki za zdrówko Waldusia... :(

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy kciuki za Waldusia.
Problem starszych psów chyba w każdym azylu jest zmorą. Prawie wszyscy przychodzą po młodego zwierzaka... ale dobrze, że zdarzają się także i tacy, którzy ofiarują serce dom i wiele czasu tym staruszkom, tym wysłużonym psiakom, którym się na pewno dużo należy od życia.

Trzymamy kciuki za wszystkie staruszki.

Krzysiek

Link to comment
Share on other sites

[color=red]Z tego co się dowiedziałam, niestety, z Waldim jest coraz gorzej... [/color]:cry: :cry:

Lenka ma w granicach 20 - 25 cm w kłebie. Jest szansa, ze znajdzie dom w Wawie - domek z ogordkiem i ciepłym kątem. Wszystko się niedługo wyjaśni, musze się dowiedziec jak sunieczka reaguje na inne psy, ale zapewne nie jest agresywna. Trzymac kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ojej biedny Walduś - a czy jakieś wpłaty kasowe na leczenie mogłyby mu pomóc? może udałoby sięzmobliozować więcej osób?[/quote]
[color=red]
Przykro mi jest to pisać... Nie ma już szansy na wyleczenie go... Dla Waldiego to są ostatnie dni, tygodnie...[/color] :cry: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Jak widać nie. Waldi jest pod stałą opieką weterynarza, jest cały czas na oku kierowniczki, pracowników i wolontariuszy... Uznano, ze nie ma juz szans na wyleczenie tak ciężko chorego i słabego kręgosłupa... Poza tym Waldi już ma swoje lata, ma niesprawną łape i bardzo męczy go chodzenie, a w zasadzie skakanie na trzech łapkach...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...