Jump to content
Dogomania

Niebieskooki FRODO MA SUUUPER DOMEK!!!!!!!


doddy

Recommended Posts

[img]http://img235.imageshack.us/img235/9009/frodoodewy10eo.png[/img]
[img]http://img15.imageshack.us/img15/2857/frodoodewy22yu.png[/img]
[img]http://img69.imageshack.us/img69/3490/frodoodewy34ny.png[/img]

Wstawiam Wam maila od ludzi szukających nowego domku dla przybłąkanego psa:
Witam, Pani Kasiu!

W/g naszej rozmowy podaje informację o "naszym" Frodo.
Jestem obcokrajowcem i proszę o wybaczenie mi błędów ortograficznych.

Latem pokazał się na naszej ulicy bardzo ładny piesek, mieszaniec Husky. Jego niebieskie oczy i charakterystyczne spojrzenie bardzo się niepodobaly
mieszkańcom naszej wioski. Wyzywali go i odganiali. Byl bardzo biedny i bylo wiadomo, że żle skończy. Często tutaj turyści dyskretnie "zapominają"
swoje pieski.
Wzieliśmy go pod opiekę i szukamy dla niego dom i kochających ludzi. Na pamięć pieska, którego wyslano z Katowic pocztą i który umarł, dostal imię
FRODO.

Frodo wtedy akurat zmienial zęby i tak myślę, że ma teraz ca. 11/2 roku. Jest wielkości małego Husky, umaszczenie rude i cudowne lodowo-niebieskie oczy.
Jest to BARDZO pogodny, loajalny przyjazny piesek bez cienia agresji. Potrafi sie ładnie bawić, jest wesoly. Lubi biegać przy rowerze i jego pasją jest jazda samochodem. Rzadko szczeka, jest bardzo spokojny i zrównoważony. Jest to prawdziwy,wdzięczny kumpel, wyjątkowo posluszny.!!!!!!!!!!
W naszym domu obok naszych psów żyje kot, do którego się Frodo lubi przytulić. Latem sam wchodzil do wody, fantastycznie pływa i aportuje z wody.
Uważam, że jest to idealny pies do agility lub dla bardzo aktywnych ludzi, którzy by go zabierali z sobą na swoje wyjazdy etc.
Nie można na niego powiedzieć nic zlego, jest absolutnie bezproblemowy.
Dobrze się czuje na dworze w ogrodzie, ale lubi rownież poleniuchować w domu przy ludziach.
Jest ale niejadkiem, trochę mi trwalo, zanim go odkarmiłam. W tej chwili jest kilkakrotnie odrobaczony, zdrowy , czysty i zaściepiony.
Nie potrafi lub nie chce jeść z misky. Je z ręki lub sbiera rzucane mu żarcie. Myślę,że nigdy nie mial swojej misky.
Ja to robię, po inne psy by mu wszytko zabrali.Jak będzie sam to zaćnie normalnie jeść.
Szukamy dla Frodo bardzo dobrych ludzi, którzy mu dają dom i siebie. Na prawdę ten pies na to zasługuje i odwdzięcza sie. U nas już mieszka obok naszych psów hodowlanych kilka innych przygarniętych piesków. Jest bez sensu gromadzić psy bez rozsądku, aby w końcowym efekcie zostały przykute do budy.
Nasza gmina nie posiada schronisko a obawiam się o jego życie.Jednak nie ma możliwości, aby u nas zostal. Naszy sąsiedzi już kilkakrotnie naslali na nas policję. Oddanie go do schroniska w innej miejscowiści by bylo grzechem.
Niedawno podrzucono nam suczkę rotweilera, dla której znalazłam wspaniały dom.Wierzę,że i tym razem się uda.
Frodo dostanie od nas "wyprawkę" w postaci 25 kg suchej karmy.
Bardzo proszę i dziękuje już teraz za pomoc w szukaniu domu dla tego zwierzaka.
Nasz kontakt: [email][email protected][/email]
0-87 6418076
0600 211300
Serdecznie pozdrawiam!
Ivana Lech

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

sorki, wpadam ostatnio jak po ogien ;)
od wtorku, 29 listopada, frodziak mieszka z pania i panem oraz z kotem.
frodo uczy sie miejskiego zycia, jest bardzo ciekawski! nie boi sie niczego, ale na razie chodzi tylko na smyczy. niektorzy, mniejsi koledzy sie go boja, inni, wieksi, obszczekuja, ale on nie da sobie w kasze dmuchac ;) uwielbia jazde samochodem! :) golebie sluza do przeganiania! :) rano frodo chadza nad wisle :)
z tego co wiem, problem jest z kotem :( tzn. frodo nie jest ani troche agresywny, interesuje go tylko towarzystwo ludzi, ale kot przezywa i jest nieszczesliwy :( panstwo sie martwia - kot przestal jesc i zalatwiac sie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...