Jump to content
Dogomania

Okolice Torunia, Bydgoszczy i Wloclawka...


Stephanie_Zinone

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Saba']Ale lało :evil_lol:
Teraz już wiem, komu ufać a komu już nie gdy chodzi o... pogodę :cool3:[/quote]
:oops: :eviltong: No i torek był tylko dla nas. :evil_lol:

No to już wiecie, że pogoda była cudna. :klacz: W sobotę jak powitanie wiosny, a w niedzielę nawet lata, bo słoneczko momentami aż za mocno przygrzewało.

Więc kto nie był, niech żałuje. :mad:

Było super, suuuuuper, suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper. :multi: :Cool!: :bigcool::sweetCyb: :kciuki: :thumbs:

[B]Dorotko [/B]i [B]Reniu[/B] jeszcze raz za wszystko wielkie dzięki :buzi: : za torki, za cenne wskazówki, za pomysły racjonalizatorskie [I][SIZE=1](aż żeby tak móć wziąć urlop i pomajstrować przeszkódki), [/SIZE][/I]za cierpliwość i za gościnę, świetną zabawę, wspaniałe towarzystwo...

Ech, że też mieszkamy tak daleko :-( , tak byście się od nas nie odczepiły, w każdy weekend trening nasz. :eviltong:

Mizianka i całuski w pysiolki Szanty, CDika, Sabci i Fionki. :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP'] No i torek był tylko dla nas. :evil_lol:
[/quote]
Tylko szkoda że bez Doroty :-(


[quote name='AniaP']Ech, że też mieszkamy tak daleko :-( , tak byście się od nas nie odczepiły, w każdy weekend trening nasz. :eviltong:
[/quote]

Jak nie co tydzień to przyjedź co miesiąc :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]Sabciu[/B]:p..ja bym się tak wstępnie chciała wprosić na sobotę lub niedzielę, mogę??

Jestem z Toruniowa, mam 3 - letniego, zdecydowanie skocznego:eviltong:, jamniorka ze schroniska - problem z nim jest taki, że on jeszcze nie zna nawet podstawowych komend:oops: - mam Go od 3 miesięcy, ale najpierw zajęłam się problemami zdrowotnymi i psychicznymi Boryska:roll:

Czy to będzie duży problem??

Byłabym ze swoim TZem, na którą powinniśmy się zameldować??

Link to comment
Share on other sites

Ale tak właściwie to pytanie do belguni :oops:
Jednak znając ją stwierdzam że nie powinno być żadnego problemu, z tym że ona jest teraz bardzo zajęta i nie wiem kiedy się odezwie :shake:
A co do komend to zacznij go uczyć na smakołyki.

Link to comment
Share on other sites

Było super, suuuuuper,:happy1:[B] My wlasnie bylismy i potwierdzamy .Dwa dni frajdy dla jednego pindelka i dwoch polprzewodnikow. Nauczylismy sie dzieki Ani nowego tunelika i jeszcze mielismy pokaz radosnej wspolpracy Ani i Asti -Wy to sie kochacie,no mozna zzieleniec[/B][B]:p[/B][B] z zazdrosci ,gdyby nie to ,ze sie Was obie pokochalo i teraz sie teskni.Nasza Niunia [/B][B]:Dog_run:[/B][B]chwile odpoczela i zaraz sie pytala co robimy dalej z tak pieknie rozpoczetym dniem,a dzisiaj patrzyla czy sie nie bierze plecaka. A jak tam moja subtelna Ksiezniczka?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']Tylko szkoda że bez Doroty :-( [/quote]
Ano szkoda :sad: , ale kiedyś to sobie odbijemy. :)

[quote name='Saba'] Jak nie co tydzień to przyjedź co miesiąc :eviltong:[/quote]
:lol: No, nie lubię obiecywać, żeby nie zapeszać, ale napewno jeszcze przyjedziemy na trening :) i to może nie raz. ;)

[quote name='afox'] Nauczylismy sie dzieki Ani nowego tunelika [/quote]
W taki sposób Magda Ziółkowska uczyła Asti na seminarium w Bydgoszczy i widać dobrze zapamiętałam tą metodę :eviltong: i cieszę się, że przy nauce Fikki też się sprawdziła. :multi:

[quote name='afox'] i jeszcze mielismy pokaz radosnej wspolpracy Ani i Asti [/quote]
Oj, faktycznie odbijało mi przez te dwa dni coraz bardziej. :lol: :evil_lol: Ale tak dobrze mi się biegało i bawiło w tak sympatycznym towarzystwie, że... nie zastanawiałam się czy w moim wieku ;) to wypada czy nie. Cieszył mnie każdy mały sukces Asti i mój. Oj motałam się czasem na torku, motałam. :oops: Cieszę się, że wiem już czego nie powinnam robić, na co Asti reaguje, a nie powinna. No, myślę, że wczoraj już trochę pewniej mi się biegało, więc i radość aż do głupawki była coraz większa. :megagrin:

[quote name='afox']-Wy to sie kochacie,no mozna zzieleniec:p z zazdrosci [/quote]
Oj, a jak sobie przypomnę nasze początki PT, to aż mi wstyd, że czasem ode mnie obrywała. :oops: :-( No, ale dojrzała, wyrosła z różnych głupot i teraz się myślę super rozumiemy, chociaż rozpieszczam ją czasem może aż za bardzo. :oops:

[quote name='afox'] A jak tam moja subtelna Ksiezniczka? [/quote]
A taka jakaś właśnie dzisiaj jest... nie wiem czy tak zmęczona po tych dwóch dniach szaleństw i emocji czy tęskni za nowymi koleżankami i kolegami i za nową zabawą? Pewnie po trochu jedno i drugie. :sad: Pańcia się niestety zajęła codziennymi sprawami i piesek trochę sam w domku też musiał zostać, więc może czegoś brak. Nie wiem czy psy tak myślą i czują, ale że Asti potrafi za kimś tęsknić to już wiem, bo kiedyś ze strachu skończyło się nawet na wizycie u weta. :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']
Oj, faktycznie odbijało mi przez te dwa dni coraz bardziej. :lol: :evil_lol: Ale tak dobrze mi się biegało i bawiło w tak sympatycznym towarzystwie, że... nie zastanawiałam się czy w moim wieku ;) to wypada czy nie.
[/quote]
A w jakim jesteś wieku :confused: przecież my tu wszyscy mamy 16 lat :multi:

[quote name='AniaP'] Cieszył mnie każdy mały sukces Asti i mój.
[/quote]

I to jest najważniejsze szczególnie przy takich psach jak Saba i Asti :oops:

[quote name='AniaP']Oj motałam się czasem na torku, motałam. :oops: Cieszę się, że wiem już czego nie powinnam robić, na co Asti reaguje, a nie powinna. [/quote]

Cieszę się baaaardzo :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, bardzo się cieszę, ze trening Wam się udał:) HURA!
No cóż ja niestety mogłam być tylko chwilke w niedzielę. Ale jak widze dałyście sobie radę i sa jak juz widze dobre wspomnienia moich początkujących uczniów:)
Pogoda była rzeczywiście super!!! A mnie było bardzo miło gościć Was u siebie:) Bardzo mi było fajnie w domu z Wami, dziewczyny! Oby częściej!!!! Bo Poznań jak wiemy już to przedmieścia Torunia nawet nie okolice;)

Veris - "łowszem" - wpadnij!!! Pogadamy pomyslimy co zrobić:)
Mam nadzeije, ze ten weekend beda normalne zajecia czyli PT od 9.00 do 11-11.30 a potem trening agility dla początkujących od 12 do 13,30 A potem weźmiemy się za bardziej zaawansowanych.

Zapraszam!
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Aniu,a co ma wiek do szczerej radochy ,jest jakas norma polska lub unijna ? Jesli cos wiesz to nam napisz bo my mamy( jak pisze Saba) po szesnascie ale baaaaardzo i nie wiemy czy wypada sie dobrze bawic w naszym wieku . A Dorota mowila ze pies nie wie jak wyglada ani ile ma lat i my tez tak chcemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='afox']Aniu,a co ma wiek do szczerej radochy ,jest jakas norma polska lub unijna ? Jesli cos wiesz to nam napisz bo my mamy( jak pisze Saba) po szesnascie ale baaaaardzo i nie wiemy czy wypada sie dobrze bawic w naszym wieku . A Dorota mowila ze pies nie wie jak wyglada ani ile ma lat i my tez tak chcemy![/quote]


TAK TAK!!! :loveu:
My wszyscy nieletni - nie mamy nawet wymaganych 18 "miesięcy" :)
:jumpie: i to wszyscy razem:)!

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi::multi:Aniu,cieszymy sie,ze dzieki twoim perfekcyjnym zdjeciom malego"czarnego" w akcji z rozesmianym pyszczkiem i jezykiem do pol pasa,udalo zainteresowac sie jakas dobra dusze.Bedzie mial swoj domek. Saba,Ty i wszyscy zainteresowani sprawa warci sa Orderu Psiego Usmiechu.A moze by cos takiego ustanowic?Pozdrawiamy wszystkich bardzo!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Jest wątek, w którym ludzie szukali psa na kanapę i ja zgłosiłam tam "twojego" psiunia....[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23817&page=9"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...t=23817&page=9[/URL]
został tym szczęsliwie wybranym (pewnie dzięki temu jak zaprezentował swoje super zdolności)....
[/QUOTE]

To wiadomość od Tiger którą otrzymałam na wątku o marnym!
Aniu DZIĘ-KU-JE-MYYY :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ojej, jak się cieszę, że moje zdjęcia chociaż trochę pomogły w znalezieniu domku dla marnego. :multi: A jak wróciłam do domu, to nawet żałowałam, że tak mało go ofociłyśmy :sad: . Suuuuuper, że komuś się spodobał :kciuki: . Trzymamy teraz :thumbs: , żeby mu w tym nowym domku było tak dobrze jak u Sabci.
Renia dla Ciebie :klacz: za to ile zrobiłaś dla tego malucha.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Rinuś']hejka :) jestem z Torunia i tak postanowilam wejsc sobie tutaj zobaczyc co i jak :) rowniez bylabym chetna z moim Brutuskiem ale ile kosztuje takie ćwiczenie agility??[/quote]

Zapraszam w takim razie na przejażdżkę na tor do nas :)
Kiedy dokładnie bedzie kolejny trening to jeszcze ustałam, mam nadzieję, że albo w najbliższą sobotę lub niedzielę.
Pierwsze zajęcia są gratis:)
Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

tak sobie przegladam posty o agility w Bydgoszczy i widze posta, ze tez jest w Toruniu (jakos nie natrafilam na zadne informacje) Nie wiem czy dobrze doczytalam, ale to chyba jednak nie w Toruniu. My w tej chwili na PT do Bydgoszczy jezdzimy i baardzo chcialam na agility, ale niestety nie chce psa forsowac wyjazdami rano na PT i popoludniu na agility, ale jesli to byloby w Toruniu to inna sprawa. Popraw mnie bo nie wiem czy dobrze doczytalam, te zajecia to we Włoclawku, a nie Toruniu, czy tak??

Link to comment
Share on other sites

oczywiscie, ze moge i bede, ale dopiero we wrzesniu. Teraz PT robimy i nie bardzo moge jechac na 8.00 na PT wracam przed 11tą, a potem o 14tej gnac na agility. To zbyt forsujace byloby dla psa. PT potrafi zmeczyc, bardziej psychicznie, ale meczy :) Gdyby bylo w Toruniu to inna sprawa, odpadlyby dojazdy. Do Bydgoszczy jednak mam blizej niz do Wloclawka, wiec poczekam do wrzesnia. Ech ten Toruń to jednak prowincja jesli chodzi o takie atrakcje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Zapraszam w takim razie na przejażdżkę na tor do nas :)
Kiedy dokładnie bedzie kolejny trening to jeszcze ustałam, mam nadzieję, że albo w najbliższą sobotę lub niedzielę.
Pierwsze zajęcia są gratis:)
Pozdrawiam
Dorota[/quote]
[B][COLOR=RoyalBlue]a skąd jesteś?i jak to jest dalej??może na priva mi napioszesz wszystko żeby tematu nie zaśmiecać co??:pile to potem kosztuje itd :)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...