Jump to content
Dogomania

Okolice Torunia, Bydgoszczy i Wloclawka...


Stephanie_Zinone

Recommended Posts

Nadal zapraszam na treningi do Włocławka:)
[URL]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/[/URL]
Na stronie znjadziesz adres ośrodka i jak trafić i mysle, ze pozostałe informacje też.
O terminie dam znać, czy sobota czy niedziela wchodzi w tym tygodniu w rachubę. Treningi agility są zwykle od 11.00 do ok. 15.-17. w zależności od ilości psów.

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapraszam Torunian na trening do Włocławka do ośrodka przy ulicy [URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/osrodek/osrodek.htm"]Ziębiej 5a [/URL]w niedzielę 15 kwietnia.
Będziemy biegali na torze agility od 11 do.... długo :)
Ma być bardzo ładna pogoda i zapowiada się trening do 17-18 z przerwami na odpoczynek... Dla początkujacych specjalne zajęcia zapoznawcze z torem, praca nad motywacją psa.

Zapraszamy:)
Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[B]ludziki z Torunia i okolic[/B]
- jestem z Chełmży chętnie bym pojechała w niedziele do Włocławka -
[U]a przede wszystkimi od czasu do czasu na treningi[/U] :cool3: --ale nie mam samochodu -- chętnie się z kimś zabiorę na przyczepkę - dorzucę na benzynę jak ktoś miałby ochotę - to proszę na prv info :lol:

Oczywiście jeśli komuś pasowałaby bardziej Bydgoszcz na takie weekendowe treningi - to ja też jestem chętna.Mieszkam akurat mniej więcej pośrodku...

Mam 2,5 letniego AT, smochodem lubi jeżdzić - dla przyjaznych psów jest super:lol: jesteśmy prawie zieloni:oops: -- byliśmy 2 razy na treningach i seminarium...

Link to comment
Share on other sites

Tak wiec zapraszamy nadal do Włocławka, jeśli dojedziesz pociągiem, wyjadę po Ciebie samochodem na dworzec Włocławek Główny, lub Włocławek Zazamcze - dowolnie - taka sama mniej wiecej droga od Ziębiej.
Przyjedźcie w wiecej osób, zawsze zapraszam bardzo serdecznie:) :multi:
Następne trening agility są w sobotę i niedzielę od 12.00 do max 17.00
Znajdziemy też czas dla początkujących - bez obaw.:)

Jakby co to proszę dzwonić: 504-819-647 - Dorota - belgunia

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=RoyalBlue]tylko ja planuję z Brutusem jechać tam do znajomej :) ale w sumie to bym się przeszła zobaczyć co i jak :) ale to byłaby wizyta tylko jednorazowa :( ponieważ nie mam możliwości dojeżdżania ciągle pociągiem :(
za takie oglądnięcie i zapoznanie się z torem ile trzeba płacić??[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Następne trening agility są w sobotę i niedzielę od 12.00 do max 17.00[/quote]
Dorotka, a ja? A ja z Asti? Możemy przyjechać? :kiss_2:
W sobotę to na pewno nie, ale w niedzielę może by się nam udało do Was podskoczyć. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']Dorotka, a ja? A ja z Asti? Możemy przyjechać? :kiss_2:
W sobotę to na pewno nie, ale w niedzielę może by się nam udało do Was podskoczyć. :wink:[/quote]

Jasne Asti:) Bardzo miło zawsze Ciebie widziec:) :multi: :multi: Będziemy biegac :loveu: :loveu: Moze w końcu troche potrenuję, jak przyjedziesz....

Rinuś, ja biletów wstępu i miejscówek nie sprzedaję ani na oglądanie treningu :crazyeye: :mad: :evil_lol: Przyjeżdżaj i nie marudź!!!! :lol: :lol: .

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Jasne Asti:) Bardzo miło zawsze Ciebie widziec:) :multi: :multi: [/quote]
:kiss_2:

[quote name='belgunia']Będziemy biegac :loveu: :loveu: Moze w końcu troche potrenuję, jak przyjedziesz.... [/quote]
Suuuper! :multi: To jutro przyjeżdżamy...:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=RoyalBlue][B]buuu nie możemy przyjechać ponieważ Brutus rozciął sobie łapkę :(
nie może na niej chodzić a co dopiero biegać i skakać przez przeszkody :(
a mieliśmy zamiar jechać na odpoczynek do Włocławka do znajomej dogomaniaczki :([/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']I jak było dziewczyny? :razz: [/quote]
We Włocławku? Jak było? U Dorotki? A jak może być u Dorotki? Suuuuuuuperaśnie :bigcool: :klacz: :Rose: .

[quote name='Paskuda_Bandzior'] Astucha gotowa na środę? :cool3:[/quote]
No śmy się popisałyśmy w Bydgoszczy, nie ma co :oops: , chociaż jak na debiut w openkach, to może nie tak aż bardzo źle, co? :roll:

Obiecałam sobie w Płocku/Łącku pójść na całość ;) , nie tak ostrożnie, asekurancko biegać, zobaczymy czy dotrzymam sobie słowa. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

[quote name='Rinuś'][B][COLOR=RoyalBlue]tylko ja planuję z Brutusem jechać tam do znajomej :) ale w sumie to bym się przeszła zobaczyć co i jak :) ale to byłaby wizyta tylko jednorazowa :( ponieważ nie mam możliwości dojeżdżania ciągle pociągiem :(
za takie oglądnięcie i zapoznanie się z torem ile trzeba płacić??[/COLOR][/B][/quote]

my tez jezdzimy co tydzien do wloclawka z torunia wiec jakbys miala ochote...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...