Jump to content
Dogomania

Okolice Torunia, Bydgoszczy i Wloclawka...


Stephanie_Zinone

Recommended Posts

Jest w okolicach Torunia (konkretniej Chełmży) jakiś tor, klub Agility? Niedługo chciałabym rozpocząć pracę ze swoim psem, mam go od piątku, ma ok. 7-8 miesięcy, przybłęda. Poczytałam i podoba mi się ten sport, chcę niedługo przygotować jakoś slalon, żeby ćwiczyć na podwórku (meiszkam w bloku). Może być ewentualnie Bydgoszcz, ale wiem, że w Bydgoszcyz jest osoba do której mogę pojechać, a Bydgoszcz to takie wyjście awaryjne, bo mam chorobę lokomocyjną, a z Chełmży nie ma pociągów do Bydgoszczy tlyko do Torunia, Grudziądza i jeden do Malborka po poludniu. Może być też w okolicach Grudziądza. Proszę o pomoc, mam nadzieję, że ktoś wie gdzie jest coś takiego...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stephanie_Zinone, chyba z nieba nam spadłaś!!! Jest tutaj, na dogomanii, niejaka INA, właśnie z Chełmży. Myślę, że chętnie jeździłaby z Tobą na agility, może nawet do Bydgoszczy, ale jej brak transportacji... Koniecznie się z nią skontaktuj, a ja osobno powiem jej, żeby skontaktowała się z Tobą. Może przynajmniej zbudujecie kilka hopek i zaczniecie ćwiczyć na nich i Twoim slalomie! :D

Link to comment
Share on other sites

Fanie, że jest z Chełmży, ale ja nie mam już psaiak, to byl przybłęda, a ja mam jeszcze 3 papugi i je gonił, ale spoko, jest u mojej kuzynki, ma drugiego psiaka do towarzystwa i sie swietnie dogadują, ale mama powiedziała, że jak jedna duża papuga Felcia się świetnie sowoi możemy mieć psa, ale miło by mi bylo, gdyby INA się ze mną skontaktowała, czy ktoś z Chelmży. Myślę, bo pwoeidziała, że nawet york, ale ja myślę nad cocker spanielem, a nie wiadomo, może Flecia oswoi się już za pół roku tak świetnie, że moglabym mieć psa, w każdym razie w ciągu najbliższych 2 lat powinnam mieć już psa.

Link to comment
Share on other sites

Witaj - tu Ina
zaraz wyśle Ci prv - szkoda że się trochę u Ciebie zmieniło..
Byłam w Bydgoszczy - ale to troche daleko..żeby jeżdzić czesto.

Zielsko w Toruniu? tor nic o tym nie słyszałm ale koło której stacji PkP?
może ktos sobie prywatnie postawił?
Pozdr

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jestem z Torunia, choc do niedawna byłam daleko stąd. Mysle ,że w okolicach Torunia byłoby mnóstwo ludzi zainteresowanych psimi sportami, nie tylko agility. Ja osobiscie , choc nie moge startować ze swoim psem ze względu na bardzo zaawansowany wiek, i mam jedynie teoretyczne pojęcie o tym sporcie , chętnie podpatrzyłabym ludzi ćwiczacych ze swoimi psami. Aż szkoda ,że kiedys , gdy mój pies był w sile wieku , wogóle nie bylo nic słychac o psich sportach dla szarego człowieka i jego psa. Teraz tak wspaniale się to rozwija , a w Toruniu na pewno chetnych nie zabrakłoby. Pozadrawiam
Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='zombie']Jestem z Torunia, choc do niedawna byłam daleko stąd. Mysle ,że w okolicach Torunia byłoby mnóstwo ludzi zainteresowanych psimi sportami, nie tylko agility. Ja osobiscie , choc nie moge startować ze swoim psem ze względu na bardzo zaawansowany wiek, i mam jedynie teoretyczne pojęcie o tym sporcie , chętnie podpatrzyłabym ludzi ćwiczacych ze swoimi psami. Aż szkoda ,że kiedys , gdy mój pies był w sile wieku , wogóle nie bylo nic słychac o psich sportach dla szarego człowieka i jego psa. Teraz tak wspaniale się to rozwija , a w Toruniu na pewno chetnych nie zabrakłoby. Pozadrawiam
Agnieszka[/quote]

W takim razie zapraszam narazie do Włocławka.
Myślę, że jak tylko śnieg nieco zniknie, a mam nadzieję, że się to stanie już w najbliższych dniach to wyjmiemy sprzęt na zewnątrz i rozpoczniemy normalne treningi, które planuję w tym roku wyłącznie po południu, czyli od godziny 15-16, zapraszam!

Kontakt i adres macie na linku poniżej, w podpisie.

Dorota

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cześć , słuchajcie osoby z Torunia, może ktoś ma auto , co by się złożyć na benzynę i pojechać razem ,ja niestety nie mam ale i tak będę jechała autobusem albo do Włocławka , albo do Bydgoszczy na trening a potem może na zawody. Byłoby super spotkać sie w którymś z tych miast załogą z Torunia;) , może sobie troche pogadać o tym sporcie u nas, może coś zrobić razem . Ja nie moge swojego psa zabrać , bo nie widzi i nie słyszy ale z przyjemnością popatrzę na inne psiaki. Pani Dorota z Włocławka pisała mi ,ze da mi znac o pierwszych treningach, jak sie pogoda poprawi. W każdym razie jeśli komuś zależy niech da znać.:bye:
Trzymajcie się wszyscy
Agnieszka Toruń

Link to comment
Share on other sites

Hejka!

Agnieszka, ja też niestety nie mam samochodu, ale trzeba cosik wykombinować:p.
Może pomogłabyś mi w szkoleniu mojego futrzaka???
Bardzo chciałabym chociażby tak dla sportu potrenować z Borysem:p, bo na zawody to my się raczej nie nadajemy:shake:.

[B]Czekam na info o pierwszych treningach!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Myśle, że jak śnieg zniknie, to zrobimy jakieś małe seminarium dla chętnych "zielonych" z Torunia i okolic i mam nadzieję, że wszyscy chętnie na nie przyjedziecie do Włocławka? Wstępnie proszę zarezerwowac sobie termin 2 kwietnia.
Zapraszamy z Sabą, i resztą naszej drużynki.
:)
Okolice Torunia mogą byc bardzo rozległe:)
Wszystkich serdecznie zapraszamy
:lol: :multi: :loveu:


Dorota

Link to comment
Share on other sites

Witajcie wszyscy!
No , to już z tego , co widzę ze trzy osoby by się znalazły na wyjazd do Włocławka.:-) Jeśli chodzi o jakiś mini- wykład dla "zielonych" to perspektywa cieszy mnie w dwójnasób. A chciałam się zapytać Belguni , czy tam do was przyjeżdżają czasem ludzie od nas , z Torunia, może jakieś stali bywalcy???
W każdym razie trzeba cosik wykombinować , jak zapodaje Veris i już. 2 Kwietnia to dobry termin i na pewo coś się da zrobić. :multi:

Hejka Aga

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...