Jump to content
Dogomania

FILMIKI


Hebulka

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anutka']Draczyn, bardzo fajny filmik. Draczka jest na prawde piękna :)
Ja niestety jeszcze nie umiem wkleić filmików. Z nakręceniem nie ma problemu, ale potem nie potrafie zgrać na dysk. W wolnej chwili będe musia do instrukcji zajrzeć[/quote]
Anutko,ja mam dokładnie ten sam problem.Kręcić nauczyłam się w pięć minut.Ale nie potrafię zgrać na dysk.Jeśli już będziesz wiedziała,to mam prośbę,skrobnij jak to się robi.
Draczyn póżniej wkleić za pomocą tego programu,to też nie problem.Tylko jak go zgrać na dysk?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka']Z tym programem wiem o co chodzi i to nie jest problemem. Po prostu kiedy kopiuje z aparatu na dysk filmik pojawia mi się czarna plama i nic nie idzie. Po prostu robie coś źle. Muszę nad tym popracować, ale to jak znajde chwilke.[/quote]
A mi się pokazuje znak zapytania :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek'][quote name='Draczyn']Ja kopiję w moje dokumenty i dokładam do folderu ze zdjęciami, a następnie podświetlam tak jak zdjęcia[/quote]
Tyle,że my nie możemy skopiować gdziekolwiek :D .[/quote]A nie wyświetlają się u Was na pulpicie moje dokumenty???????

Link to comment
Share on other sites

Wyświetlają. Problem polega na tym, że żaden filmik z mojego aparatu po skopiowaniu nie wyświetla mi się na komputerze :) Sama nie wiem na czym polega problem, ponieważ zdjęcia kopiują się normalnie. Wydaje mi się, że to właśnie jakiejś wtyczki brakuje.

Link to comment
Share on other sites

Wyświetlają.Nie ma znaczenia,gdzie się kopiuje,czy w "Twoje dokumenty" czy w jakiś inny folder.Tu chodzi o to,że my nie możemy wogóle tego zgrać na dysk.A skoro nie mamy tego na dysku,nie możemy tego wkleić na forum.
Anutka ma rację,że być może nie mamy zainstalowanych jakiś wtyczek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola.od.Gacka']z jakiś dziwnych powodów nie mogę opdpalić waszych filmików, nad czym bardzo boleję. Chłopak mojej Wioli powiedział. że to przez zabezpieczenia przed wirusem, ale nie wiem czy ma rację wielka szkoda.
Mama Wioli.[/quote]Pewnie masz komputer starego typu i musisz zainstalować dodatkowe wtyczki. To nie ma nic wspólnego z wirusami. Wiel osób mających starsze kompy, ma ten am problem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...