Jump to content
Dogomania

FILMIKI


Hebulka

Recommended Posts

Hebulka Emi jest super, ale musisz miec radoche ze swoimi slicznotami :>

Klara juz tez po raz pierwszy snieg zobaczyla i o dziwo nie chce wracac do domu, nawet jesli snieg sypie. Nie da sie jej zlapac, ucieka niesamowicie szybko. Nie sadzilam ze ta klucha moze mknac jak blyskawica.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viris']Hebulka Emi jest super, ale musisz miec radoche ze swoimi slicznotami :>

Klara juz tez po raz pierwszy snieg zobaczyla i o dziwo nie chce wracac do domu, nawet jesli snieg sypie. Nie da sie jej zlapac, ucieka niesamowicie szybko. Nie sadzilam ze ta klucha moze mknac jak blyskawica.[/quote]

Mam radochę i to wielką :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Viris']No to sie czestujcie :)


[url]http://big.mac.edu.pl/~wybierz/Klara-skoczki.AVI[/url][/quote]Nie no zaskoczyłaś mnie calkowicie - BOMBA. Nigdy nie myślalam, że buldog może się tak całować z takimi szczurkami. Cooś niesamowitego. Bardzo mi się filmik podobal. Duże brawa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Dziekuje Draczyn. Ciesze sie ze sie podoba, a najwazniejsze ze dziala. Dzisiaj praca mi cos nie wychodzi i balam sie ze filmik tez popsuje.
U mnie na kompie on nie dziala, dlatego nie mialam pwenosci.[/quote]U mnie śitnie dziala i w porównaniu z tymi naszymi, jast dużo dłuższy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...