Jump to content
Dogomania

FILMIKI


Hebulka

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hebulka']EXTRA filmik:)
Draczke poznaje,a pozostała dwójka ?? Dla kogo zabrakło sznurka ??:)[/quote]Nie oglądałam drugi raz, ale sznurka zabrakło napewno dla Tobiaska, bo on ma lekki niedowład zadu i trudno mu jest tak wysoko skoczyć, a jescze jest bardzo zabawowy. A trzecia to nasz Lizunia, która (odpukać) jak narazie dochodzi do siebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']super filmik!
czy teraz codziennie będziemy oglądać taką superprodukcję?? ;) ja czekam na więcej!
no i cieszę się, że Lizunia, moja pierwsza buldożkowa miłość, ma się lepiej! jest w całkiem dobrej formie i dobrze wygląda![/quote]Jutro postaramy sie nakrecic coś z trzecim sznurkiem

Link to comment
Share on other sites

Własnie sie zastanawiałam kto to jest ten drugi płowy buldożek,bo mi sie wierzyć nie chciało,ze to moze być "chora" Liza !
[b]Draczyn[/b] ,ona sie bawi jak szczeniaczek,napewno czuje sie swietnie inaczej by sie w zyciu tak nie bawiła !! Napewno niedlugo wszyscy zapomnicie o tej chorobie bo Liza z nia wygra !! jestem tego pewna !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hebulka']Własnie sie zastanawiałam kto to jest ten drugi płowy buldożek,bo mi sie wierzyć nie chciało,ze to moze być "chora" Liza !
[b]Draczyn[/b] ,ona sie bawi jak szczeniaczek,napewno czuje sie swietnie inaczej by sie w zyciu tak nie bawiła !! Napewno niedlugo wszyscy zapomnicie o tej chorobie bo Liza z nia wygra !! jestem tego pewna !![/quote]My też na to Hebulka liczymy. Mylę, że ona ma niesamowicie silny organizm, na całe szczęście. Wczoraj była u lekarza. Lekarz jet bardzo z niej zadowolony. Widzi duża poprawę

Link to comment
Share on other sites

Obiad sobotni gotują:) Mnie własnie mężulo przywiózł kanapeczki:D Dobrze ułozony Pan;) A Szaleństwa Draczki super, własnie powiedzialam Dawidowi (mąz) że musimy nakręcic jakichs serial komediowy Z Bezką i Neską w rolach głównych:) Powiedział ze jak wygra dzis 13 milionów w totka to kupimy kamere:D:D:D <podobno tyle jest do zgarnięcia> ehhh, faceci:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joss']Obiad sobotni gotują:) Mnie własnie mężulo przywiózł kanapeczki:D Dobrze ułozony Pan;) A Szaleństwa Draczki super, własnie powiedzialam Dawidowi (mąz) że musimy nakręcic jakichs serial komediowy Z Bezką i Neską w rolach głównych:) Powiedział ze jak wygra dzis 13 milionów w totka to kupimy kamere:D:D:D <podobno tyle jest do zgarnięcia> ehhh, faceci:)[/quote]Ja te filmiki kręcę cyfrówką, a nie kamerą. Ostatnio moja brzydsza połowa odkryła w nim taką opcję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka']Draczyn, bardzo fajny filmik. Draczka jest na prawde piękna :)
Ja niestety jeszcze nie umiem wkleić filmików. Z nakręceniem nie ma problemu, ale potem nie potrafie zgrać na dysk. W wolnej chwili będe musia do instrukcji zajrzeć[/quote]Anutko spójrz powyżęj w tym topiku , hebulka podawała program do ich wklejania, jest dużo prostszy niż image shack i odrazu sobie z wklejeniem poradzisz, bo ja zalapałam od pierwszego razu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...