Jump to content
Dogomania

FILMIKI


Hebulka

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Draczyn'][quote name='Wiola.od.Gacka']z jakiś dziwnych powodów nie mogę opdpalić waszych filmików, nad czym bardzo boleję. Chłopak mojej Wioli powiedział. że to przez zabezpieczenia przed wirusem, ale nie wiem czy ma rację wielka szkoda.
Mama Wioli.[/quote]Pewnie masz komputer starego typu i musisz zainstalować dodatkowe wtyczki. To nie ma nic wspólnego z wirusami. Wiel osób mających starsze kompy, ma ten am problem[/quote]
[b]Draczyn[/b],to nie zależy od starości kompa,tylko od przeglądarki.Ja mam komputer sztuka nówka i na internet explorer odpalam bez problemu a na firefoxie musiałam zainstalować wtyczki.


[b]Hebulka[/b],świetne filmiki :D .
Soto też podgryza udka Misi i ja myślałam,że jej nie lubi.Ale wychodzi na to,że oni się tak bawią wstręciuchy :wink: :D .

Link to comment
Share on other sites

Ze mnie też żaden znawca.Ale napisałam to co ja musiałam zrobić.I jak to zrobiłam odpalam bez problemu.Niewiem dlaczego na explorerze nie trzeba instalować wtyczek a na firefoxie tak(pewnie Anutka będzie wiedziała).Ale ja i tak teraz używam firefoxa,bo moim zdaniem jest dużo szybszy od explorera :D .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hebulka'][quote name='ats']Hebulka - i Wy tak macie cały czas??? :)[/quote]

Aż tak to nie..tylko jak synek przyjezdza w odwiedziny,ale i bez niego dziewczyny dają niezle popalic. :D :D

[b]Misiaczek[/b] - buldozie udka muszą być po prostu przepyszne :)[/quote]Zabie już jadłam, ale buldożkowe?????????????? Trzeba by było do Chin się przejechać

Link to comment
Share on other sites

Misiaczek i Anutka - nie wiem czy juz sobie poradzilyscie z problemami dot filmikow zgrywanych na dysk. Jesli udaje Wam sie je zapisac na dysku a gdy staracie sie odtworzyc nic nie widzicie lub cos dziwnego zamiast filmiku to moze byc wina braku kodekow.
POwinny byc takie na plytce od cyfrowki, najszybciej znalesc.
To na takiej samej zasadzie jak z odtwarzaniem normalnych filmow, dixiksow itp. Tez trzeba miec kodeki zeby moz je ogladac na komputerze.

Link to comment
Share on other sites

No to tylko sie cieszyc. To jest w zasadzie proste, tylko nie kazdy instaluje sterowniki i programy z plyty kupionej razem z cyfrowka, bo tego nie potrzebuja. Ale do filmikow moga sie przydac i dlatego w problemie Anutki i misiaczek najprawdopodobiej cos takiego jest przyczyna.

Ja tez nie mam wiekszych problemow z filmikami. Wasze mi sie otwieraja, chociaz kompa mam zlomowatego. Ale np nie mam dzwiekowki wiec nie slysze ani nie wiem czy jest do tych filmikow dzwiek. Ze swoimi filmikami tez problemow nie mialam. Ale bez zainstalowania kodekow chodzily po prostu zacinajac sie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']hebcia moze poprostu kocha ja miłościa matczyna, dlatego jej na tak wiele pozwala :D a Rocky się nie wkurza jak gryzie jego?[/quote]

Rocky pozwala jej na jeszcze wiecej,Hebe czasami stara sie zachować pozory jakiejś dyscypliny :wink: Rokusiowi natomiast Emi moze wejśc na głowe - w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...