Jump to content
Dogomania

Vega z Korabiewic biega szczęśliwa po niebieskich łąkach!


Viktorija

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie :cry:
U mnie cisza...
Jedyna osoba, która sie nią interesowała, napisała, ze nic z tego...Pisałam o tym powyżej.
Nikt inny jej nie chce.
Juz się zastanawiam nad jakimś hotelem? Tylko skąd kasa....? :cry:
Wciąz nie ma deszczu, ani straszliwych mrozów. A jak sie zaczną...?
Jutro będę w Korabiewicach, to postaram sie jej dokładniej przyjrzeć....

Link to comment
Share on other sites

Myśle że na hotel dałoby się zebrać kase jak cos to ja napewno się na to pisze ale trzymać jej tam w nieskończoność tez nie można.
Pójde w poniedziałek do weta bo dziś nie mogłam i zobacze co tam i pogadam z rodzicami :roll: może coś u mnie wypali chociarz domek tymczasowy;).
Vega trzymaj się psinko!!

Link to comment
Share on other sites

Też właśnie myslałam nad hotelem. A co do kasy to mogłabym zrobić na allegro cegiełki np po 5 złotych. A żeby nie były one kupowane tak sobie mogłabym przerobić troszkę zdjęcia Vegi i każdemu kto zakupił by taka cegiełkę można by wysłać jej zdjęcia. Nie wiem ile kosztuje taki hotel dla psów ale może chociaż częśc pieniędzy dało by się uzbierać.

Chyba że domek tymczasowy u LiNy wypali.

Link to comment
Share on other sites

no tak, to ja zastanawialam sie nad wzieciem Vegi do siebie i musze przyznac, ze nie decyduje (decydujemy) sie na to, bo zwyczajnie sie boje. O to, ze nie znajde dla niej domu, ze zostane z taka odpowiedzialnoscia sama, ze jak bede chciala wyjechac, to nie bede mogla, bo skonczy sie to "podrzucaniem" psa komukolwiek, ze nie znam tej rasy, no i oczywiscie - ze nie dogadaja sie z moja sunia.
Vega podobno jest przyjazna do psow, zyje z psem w boksie i sie dogaduja. Jest spokojna.
Viktorijo, mam nadzieje, ze sie nie wkurzasz. Daj mi swoj nr telefonu.
Dzis zrobie maila przechodniego, moze ktos wystawic Vege na allegro?

Link to comment
Share on other sites

Jezu, nigdy sienie wkurzam na coś takiego! Coś ty!!! Wkurzyłabym siebardzo gdybyś ją wzięła i wtedy zaczęła sie wykręcać...To bardzo bym była złą, a jeśli ktoś wcześniej racjonalnie wszystko rozważa i podejmuje przemyślaną decyzję na tak lub na nie, to jestem bardzo zadowolona.
W takim razie moze ją wezmę do hotelu. Zaraz podzwonię, czy święto narodowe jest ważne dla wetów i hotelu, bo jak nie, to jutro ją zabierzemy może, zawieziemy do weta, potem do hotelu.

co do kotów, to nie wiem, jak siezachowuje, a z psami spoko.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, jest fajny hotel, ale babka chce 30 zł za dzień... Taki hotel, ze psy mieszkają w domu, normalnie, jak w domu, razem z psami tej Pani.
Udało mi się wynegocjować z nia 25 zł, ale jakoś do końca nie jestem do niej przekonana. Powiedziała mi,z ę jest bardzo zdziwiona, zę schrosniko dla zwierząt do niej dzwoni i ze chcemy psa w hotleu umiescić...

Link to comment
Share on other sites

Viktoria, taki hotel byłby najlepszy! Nawet jeśli Pani z hotelu bardzo się dziwi sytuacji - może nigdy nie miała do czynienia z takim problemem.

Co z cegiełkami..? Ja mogę wystawić taką aukcję, ale potrzebowałabym jakiegoś wsparcia, uwiarygodnienia że to na pewno na sunię (wiecie ilu jest oszustów). Czy dałoby się np.zorganizować rachunki za hotel? Mogłabym obiecać allegrowiczom że je udostępnię (potrzebne by było ich zeskanowanie), także porządane będą fotki Vegi na bierząco np. w dzień wyjścia ze schroniska i już w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Konto fundacji. W podpisie moim jest str naszego schoniska, a na niej to konto. Wklejam je jendak tu:

Fundacja "Niedźwiedź" 69 1440 1299 0000 0000 0345 4746 (Nordea II o/Warszawa)

Rachunki zawsze mam na wszystko, bo jak biorę kasę z konta, to muszę mieć rachunek, wiec nie ma problemu.
Acha, tylko nie pytałamczy ta droga Pani wystawia rachunki...

Niewykluczione, zę dzis bedę musiała jedna OPanią, co cche adopctować UFo odwieźc do w-wy, bo nie ma aauta.
Wtedy nie dam rady wziąć vegi. Bioże, jak zwykle nas za mąło i za mało czasu...

Wszystko się wyjaśni na miejscu. Moze ja wziąć do tego drogiego hotelu, a potem pomyślimy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...