Jump to content
Dogomania

Karma z rybą


basia

Recommended Posts

[b][i]Souris - napisz coś więcej o Cibau :D .
Ostatnio jest reklamowana jako super premium (cokolwiek to w końcu znaczy :lol: ), a ja w to jakoś nie wierzę. Niezmiennie kojarzy mi się ona ze zwykłą karmą marketową. Co o niej sądzisz ? Od dawna Twój psiak ją je ? Jak na nią reaguje ? Jak się po niej załatwia ? Jaki ma skład wypisany na worku ?
Skrobnij coś w wolnej chwili, jeśli możesz :oops: .[/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na stale raczej nie zamierzam karmic tą karmą, kupiłam bo pies juz nie mial nic do jedzenia, a szczerze mówiąc ciekawa byłam co to za karma. Faktycznie cena może nieco odstraszać, :lol: bo nie jest zbyt wysoka, ale jakościowo karma jest nawet niezła. Nie mam już opakowania, zwykle patrze na skład, czytam ile dawać i przesypuję do pojemników żeby mi nie wyschła. Mam ją od około 2 tygodni, i pies nawet dosyć chętnie ją je, kupki ma ładne a sierść to on ma od zawsze prześliczną cokolwiek bym mu nie dawała :wink: Taka właściwość mojego psa. Ogólnie nie jest najgorsza i jak mi kiedyś znów zabraknie to kupię ją znowu. Jedyna jej wada to to, że śmierdzi nieziemsko. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Moje od ponad roku sa na acanie lamb&rice, wlasnie zamierzalam kupic im purine pro plan z lososiem, bo za nim szalaly, ale zobaczylam acane z lososiem i ziemniakami, w calkiem przystepnej cenie (195 zl za 20kg, transport za darmo) - mial ktos juz ta karme?
Worki 4kg maja dopiero sie pojawic i kosztowac ok. 51zl.
A purina pro plan z lososiem 15+3kg+wiadro mam oferte za 185zl i darmowy transport (te 3kg moga byc inne, np. lamb&rice).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Moje od ponad roku sa na acanie lamb&rice, wlasnie zamierzalam kupic im purine pro plan z lososiem, bo za nim szalaly, ale zobaczylam acane z lososiem i ziemniakami, w calkiem przystepnej cenie (195 zl za 20kg, transport za darmo) - mial ktos juz ta karme?
Worki 4kg maja dopiero sie pojawic i kosztowac ok. 51zl.
A purina pro plan z lososiem 15+3kg+wiadro mam oferte za 185zl i darmowy transport (te 3kg moga byc inne, np. lamb&rice).[/quote]:crazyeye:gdzie tak tanio:-o

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B][I]Wybierz tę karmę, która najlepiej służy Twojemu psu ;) . Załatw próbki lub najmniejsze opakowania tych karm, może któryś sklep rozważa mniejsze ilości i sprawdź, którą najbardziej pies preferuje oraz którą najlepiej przyswaja - oczywiście stosownie do wieku. Wtedy już możesz kupić duży worek :cool1: .[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DamaKier']Słuchajcie, a te rybne karmy nadają się dla starców, czy raczej dla doroślaków???[/quote]Ja myslę, że tak ;) Swoje "zadatki na staruszki" ;) (owczarki poniemieckie w wieku ok. 8 lat) karmię zazwyczaj wersją L&R, czyki nie seniorem. Ale rybka też się przewinęła i pewnie sie jeszcze przewinie nie raz ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...