Jump to content
Dogomania

Karma z rybą


basia

Recommended Posts

Może wiecie, które firmy dostępne na naszym rynku produkują opcjonalnie karmę z dodatkiem ryb (najlepiej morskich)??

A do tych co sami przyżądzaja jedzenie te`z mam pytanie: czy dajecie jakoś ryby swoim psom? Macie może gotowe przepisy na takie danie dla psa, no np. ryba po grecku w wersji psiej?? :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak to prawda. Purina produkuje od niedawna karmę z rybą a jest to dokładniej łosoś.

Karma pachnie tak intensywnie jak smażona ryba.

Osobiście mój psiak (ogar) zjadł jej już dwa worki po 15 kg i zapach bardzo działał na jego powonienie.... :D

Jednak teraz wróciliśmy do karmy weterynaryjnej bo po obecnej lepiej wygląda.

Ale to już inna kwestia...

Worek 15 kg puriny z łososiem kosztuje około 200 złotych.

Link to comment
Share on other sites

Juz podaje recepture :lol:

daje srednio 2 wieksze mintaje, ktore gotuje i troche rozdrabniam (mozna wychwycic jeszcze jakies osci, chociaz w filetach jest ich niewiele)

do tego dodatki

platki owsiane - gorskie - sypie prosto z torebki - bez zadnego gotowania, parzenia itp

nastepnie czerwony buraczek i marchewka - surowe - drobno posiekane lub tarte i gotowe!

calosc czasem zalewam jeszcze woda, ktora mi zostaje po zagotowaniu ryby, zeby zarelko bylo bardziej wilgotne

ten przepis podal mi moj wet :wink:

Link to comment
Share on other sites

Moje piesy jadają też BEVI DOGa, ale nie wiedziałam, że mają z rybą. Muszę jeszcze raz dokładnie poczytać ulotkę 8)

Nata, napewno napiszę, ale narazie moje dostały baraninkę świeżą i to im teraz przyżądzam. Potem przyjdzie czas na rybę :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie może, która firma ma karmę z chrząstka rekina?

I co jeszcze ;)

Mam przed nosem ulotkę belcando, część ich karm ma w sobie ryby, ale jako dodatek do reszty, nie są wyłącznie rybne.

Ja Kresca czasem gotuję filecika (a raczej dwa spore filety 8) ), zamiast kurczaka, czy indyka. Smakuje jej tak samo świetnie jak inne mięsko. Tylko mojego ojca trafia szlag, kiedy w domu "pachnie" gotowaną rybką... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...