Jump to content
Dogomania

Karma z rybą


basia

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agnes ja karmiłam bestem pół roku albo i więcej i byłam bardzo zadowolona, gdyby Su nie przestała go jeść dalej bym karmiła bo zapach, skład i wielkość granulek była super (granulki wolałabym ciut mniejsze;)).
Pro plan obłędny Su wciągała tak ogromne ilości że groziło jej bycie szerszą niż wyższą - 3 albo 4 razy więcej niż powinna, nie przewidziałam że mój pies niejadek tak zrobi więc nie powiedziałam mamie żeby kontrolowała ilość karmy więc standardowo pies jadł ile chciał:evil_lol: niestety dla niej za dużo białka i zaczeła się drapać.

Link to comment
Share on other sites

[B]WŁADCZYNI[/B] slicznie dziekuje za odpowiedz:multi:
jeszcze koncze stara karme i zaczynam wprowadzac best choice'a
chcialam juz brac PPP - o niej sie wiecej jednak mowi, czy lepiej...nie wiem - ale tam jest jednak wieksze dawkowanie i troche sie balam duzej ilosci bialka, zobaczymy;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

mala relacje z Best choice z ryba:cool3:
Suka jak chetnie jadla tak chetnie je nadal - ale to nie dziwne, bo ona wszystko lubi. Wg mnie ciut za duzo sie zalatwia, ale poczekamy zobaczymy co bedzie dalej - jednak kupki wygladaja dobrze;)
Wg weta suka wyglada bardzo dobrze, jest w dobrej kondycji i jej wlos tez - wg mnie moglby byc ciut lepszy, ale pewnie wybrzydzam i przesadzam.
Suka wazy 39 kg a daje karme na prawie 30 kg - chodzi glodna, ale taka porcja jej zdecydowanie wystarcza, w zwiazku z tym karma starczy nam na dlugo - worek 15 kg :)
I caly czas "pachnie" rybka:cool3: jak karmie suke to rodzina ucieka z kuchni:eviltong:
Poki co jestem zadowolona - korci mnie nadal PPP z ryba, ale...moze nastepnym razem. Narazie zostaje przy Best Choice fish&rice:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']No to fajnie, ze jej smakuje. Może sie zamienimy? Ja chyba przejdę z Tina na barfa...bo przy jej ruchu nie ma szans żeby zjadła tyle suchej karmy ile potrzebuje i wciąż chudnie :([/quote]

hehe - a mojej odchudzic nie moge;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nie wiem czy Orijen jest wart swojej ceny. Wedlug mnie to duza przesada - nie kazdy zarabia tysiace. :shake: Moj pies lubi ryby i takie karmy wybieram. :p Wczesniej kupowalam Acane, ale tam jest ryb malo i wiecej trzeba dawac karmy a potem cena wychodzi jak u karmy drozszej. Teraz karmie Fish4Dogs. Jak ktos lubi bardzo rybne to ponad 70% ryby (no i teeeen zaaapaaach) ma karma dla szczeniaczkow. A na worku oszczedzam nawet 50 zl, czyli mam 1/3 kasy na nastepny worek....:multi:

Link to comment
Share on other sites

Coś Ci się chyba pomyliło z rodzajem karmy.
Orijen 6 Fresh Fish 13,5kg - WYSYŁKA GRATIS ! kosztuje ok. 290 zł karma za 159 zł. tak jak napisałaś to zwykła karma Orijena.
Tak więc jeżeli chodzi o Orijen (rybny) to jest on dobry ale bardzo drogi !!!


[quote name='Wandalka17']Fish5 dogs jest dużo drozszy od Orijena . Ja za 13,5 kg Orijena zapłaciłam 159 zł a 12 kg F4D kosztuje ponad 200 zł :(

Gdyby nie cena i duże dawkowanie dla szczeniąt psów dużych ras pewnie karmiłabym Fish .[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Mój pies był cały czas na Purinie Pro Plan z łososiem i ryżem-poniewaz ta karma nie zawierz glukozaminy i chondoityny-zamieniłam ją (w trosce o stawy psa) na Acanę salmon&Potato i to był błąd:(Pies jej nie chce jeśc a Purinę poprostu pożerał. Przemeczymy ten worek i wracam do Puriny;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='WŁADCZYNI']A na mięsie z czego ta acana ? Bo ja właśnie kombinuje nad czyms z rybą:roll:[/quote]
[url=http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/showproduct.php?product=2255&cat=3]Dog Food Reviews - Acana Pacifica - Powered by ReviewPost[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='hekate811']U mnie psiak jest bardzo wybredny, i jak narazie najlepiej jadł purinę pro plan z łososiem ale chciabym go karmic czymś z lepszej półki i zamówiłam Taste Of The Wild z rybkami, ciekawe jaki będzie efekt[/quote]

nie wiem czemu sie czepiasz "polki" puriny - jak najbardziej jest ok i ja slysze same plusy o tej karmie;) a jak psu pasuje to po co zmieniac;)

Link to comment
Share on other sites

Ale są karmy lepsze jakościowo od puriny, lepsze nie oznacza że purina jest zła, czy ja się jej czepiam, ale gdy mam wybór to wole wybrać coś ciekawszego,
dodatkowo TOTW jest karmą holistyczną i według mnie ma lepszy skład, nie zawiera zbóż, kukurydzy, i ten wędzony łosoś w składzie może jeszcze zwiększy smakowitość, zwłaszcza że purine wchodzi Altu najlepiej z dotychczasowych karm ale wcale za nią nie szaleje :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...