Jump to content
Dogomania

Leszno Wystawa Championów 2006


Anabelle

Recommended Posts

  • Replies 445
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rambuś']p. Trębala po pierwsze zwraca szczególną uwagę na drugi koniec smyczy,a po drugie niezna sie na rasie ,przynajmiej tak było w naszym przypadku.Postanowilismy ze juz wiecej na niego niepojedziemy ,tak samo jest z Opara (w tamtym roku na wystawie championow w lesznie byl wlasnie on).I wlasnie w taki sposob odpada nam Leszno.A szkoda bo jest to fajna wystawa i mamy niedaleko :( i zawsze mozna poznanc jakis fajnych ludzi!!![/quote]

Znaczy ładnie się ubrać :wink: :D
Straszni są tacy sędziowie - obiektywni - jaaasne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwa&Landi']My się zastanawiamy nad tą wystawą a wybiera się jeszcze ktoś z haszczakiem?[/quote]
Badamy konkurencję ?? Ładnie to tak ? :lol:

[quote] A i mam pytanie czy ch.mł idzie w klasie razem z sukami z dorosłym ch.pl?[/quote]

Z tego co wiem to tak. Ale pewna nie jestem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwa&Landi']My się zastanawiamy nad tą wystawą a wybiera się jeszcze ktoś z haszczakiem?[/quote]

My nie jedziemy i to z kilku powodów. :roll:
Ten najgłówniejszy to to, że nie ma klasy weteranów, a przecież nie będę wystawiać swojego 11-letniego championa z młodzikami :-?

[quote name='Malwa&Landi']A i mam pytanie czy ch.mł idzie w klasie razem z sukami z dorosłym ch.pl?[/quote]

Przez wiele lat tak właśnie było.
Niestety nie dam głowy, czy coś się w tym temacie nie zmieniło, bo już kilka lat nas w Lesznie nie widzieli 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwa&Landi']My się zastanawiamy nad tą wystawą a wybiera się jeszcze ktoś z haszczakiem? A i mam pytanie czy ch.mł idzie w klasie razem z sukami z dorosłym ch.pl?[/quote]
Wystawa Championów jest wystawą dość specyficzną, bo wszystkie zgłoszone psy występują w jednej klasie - Championów, oczywiście z rozdziałem płci. W danej rasie może być przyznane 1 CWC (tzw. duże, czyli traktowane tak, jakby było zdobyte na wystawie międzynarodowej) na płeć.
Wystawa ma osobny regulamin, który jest dostępny m.in. także na mojej stronie, w dziale Wystawy - Regulaminy. Tam można znaleźć też inne szczegóły dotyczące wystawy Championów.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na czampionat czekałam 2 miesiące :-? na nostryfikację czekam już 4 :evilbat: i pewnie nie dam rady dzięki temu zrobić MłChPL, bo to pewnie trochę się jeszcze zejdzie, ale pewnie według ZG nie po to sprowadza się psy, aby zdobywać tytuły...
Ale ja nie o tym 8) Ma może ktoś staweczkę leonbergerów z Leszna 2005 i może jeszcze 2004? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...