Jump to content
Dogomania

"Psy myśliwskie"


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie tylko zastanawia, jakim cudem jeszcze się utrzymuje na rynku... :roll: W kiosku, w którym mój dziadek kupuje, babka sprowadza JEDEN jedyny egzemplarz - właśnie dla dziadka. :wink: W pozostałych punktach zawsze są 2 , góra 3 egzemplarze. Więcej oczywiście w Empiku, ale tam raczej też nie schodzą jak ciepłe bułeczki... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam książke Psy Mysliwskie-opisy ras psów z gr VI,VII,VIII,zywienie,pielęgnacja itp-coprawda jest to cienka książka(zawiera sporo fotek) ale mozna sie dowiedzieć ważnych i istotnych informacji na temat psów i na tematy z nimi związane.Książka napisana przez Andrzeja Brabletza-członka Koła łowieckiego-tak wiec człowieka,który ma szeroka wiedzę.
Czasopismo o tym samym tytule głownie przegladam,kupuje tylko wtedy,gdy jest cos ciekawego dla mnie i przede wszystkim jak jest cos napisane o psach z gr VII

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...

uff odgrzebalam temat bo jak zwykle udalo mi sie dopiero tereaz kupic nr sierpien-wrzesien, i musze przyznac ze coraz bardzoj podoba mi sie ta gazeta, na poczatku kupowalam liczac na jakis artykul o slowackim gonczym ( od 2 lat bezskutecznie niestety...). w tym numerze jest zato erdelyi kopo ( i pisze ze ma z moim kopovem wspolnych przodkow:razz: ) i nauka odlozenia :cool3: , tylko denerwuje mnie ta gazeta z jednego wzgledu- za duzo o wyzalch za malo o innych psach mysliwskich...
a no i mam pytanie bo u nich z wydawnictwa mozna kupic ksiazeczki ( "po tropie" i "psy mysliwskie" juz mam) a od poprzedniego numeru proponuja "leksykon" takze Brabletza jak pozostale, czy ktos ma ta ksiazke o moze napisac co w niej jest?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='shangri_la'] tylko denerwuje mnie ta gazeta z jednego wzgledu- za duzo o wyzalch za malo o innych psach mysliwskich...
pozdrawiam[/quote]
Dokładnie,być moze redaktorom wydaję sie,że psy myśliwskie składają sie tylko z wyżłów kontynentalnych,wiecej powinno tez byc informacji nt wychowania i układania psa myśliwskiego,czasopismo ma zbyt mało stron,a cena jest wyższa niż niż np Przyjaciel Pies-okładka wcale nie musi byc lakierowana...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ano jest, i nawet jakos mi przypasowal- wreszcie jest cos wiecej o innych rasach a nie tylko monotematycznie o wyzlach, hehe na stronie 33 jest smieszne foto wyzla z takim specjalnych aportem- pierwszy raz widze taki :lol:. no i oczywiscie cos co mi sie najbardzoj podoba to bardzo obszerny artykul o gonczych istryjskich :cool3:
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kiedys kupowałem od czasu do czasu tańszy numer archiwalny. Po wygraniu w tamtym roku z moją foksiczką prób polowych, dostałem roczna prenumeratę tego pisma jako jedną z nagród, i tak się przyzwyczaiłem że chyba jak mi się skończy to będę regularnie kupował.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...