Jump to content
Dogomania

Katowice 24-26.03.2006


Savannah

Recommended Posts

[quote name='eveandAxel']Właśnie wróriłam z oddziału i zapisałam nas na Katowice. nie było żadnej paniki, ponoć zapisy przyjmują u nas do 20 stycznia! więc luzik.[/quote]
To jak dobrze wszytsto pójdzie będzeimy miały spotkanko :multi:
a jojeczek w końcu będzie?? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja myślę, że to odbyło się w następujący sposób: dawno, dawno temu ktoś podzielił grupy FCI na 3 dni wystawowe, i tak zostało to do dzisiaj. Nikomu nie przyjdzie do głowy z O/Katowice, że może warto byłoby zrobić tzw. rotacyjne dni. Przecież to takie proste!

I nie chcę się czepiać, ale jeżeli psy pochodzące z Afryki wystawia się na tzw. lodowisku... , to...:smhair2: :errrr: :watpliwy: :shake: :crazyeye:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ehhhh... :( jak dalmaty znowu na lodowisku to ja sobie szczele w łep:-( . Tam było najzwyczajnej zimno, Herka niechciała mi w miejscu wystać, bo od podłogi ciągło :shake: . A najlepsze łyse rasy psów to normalnie no coment. Niektóre wyglądały jak moja babcia z pod prysznica: kapcioszki, szkarpesie, szlafroczki i coś na głowie... Ja chyba na tego roczną też tak kropke odzieje :p

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie... Być może banalne, ale pierwszy raz zgłaszam psa na wystawę, więc wybaczcie.
Czy wystarczy jak wyślę maila z informacjami:
rasa, płeć, imię, data urodzenia, klasa do której zgłaszam(szczeniąt), numer rejestracyjny, rodowód w przygotowaniu, hodowca, adres hodowcy, właściciel, adres właściciela, numer telefonu, adres e-mail plus oświadczenie, że zobowiązuję się przestrzegać regulaminu, a w załączniku kopia metryki i dowodu wpłaty?
Uff.
Czytałam w tym topiku, że lepiej mailem niz pocztą. Dzieki z góry za odpowiedzi :)
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']Wehaiwej wystarczy ze wypelnisz zgloszenie ze strony
[URL="http://www.kynkat.neostrada.pl/wystawa06-form.htm"]http://www.kynkat.neostrada.pl/wystawa06-form.htm[/URL]
:)[/quote]

Dzięki Noelani, tak już próbowałam, ale coś mi się wiesza, dlatego kombinuję, żeby te same informacje wysłać im nie używając formularza :P

Link to comment
Share on other sites

Weihaiwej... Po wypełnieniu formularza i naciśnieciu na 'wyślij' powinna Ci się automatycznie wygenerować wiadomość mailowa z wpisanymi danymi, tematem i adresatem.

Treść wygląda następująco:

rasa=
tytuly=
nazwa=
ur=
kolor=
wlos=
wyszkolenie=
oddzial=
rejestracja=
pkr=
ojciec=
matka=
hodowca=
adres_hodowcy=
wlasciciel=
adres_wlasciciela=
tel=
mail=
podpis=

Przy czym po znaku równa się powinny się pojawić (bez spacji) dane.
Temat to Zgloszenie, a adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Do maila należy dołączyć skan rodowodu i championatu (jeśli takowy pies posiada).

Ja potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia dostałam kilka godzin po wysłaniu. Więc bardzo szybko :D

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dziękuję za odpowiedzi i porady :D Udało mi się wysłać zgłoszenie, zapłaciłam także, tylko skan metryki i dowodu wpłaty wyślę jutro :)
Elitesse, kierowałam się tym, co tutaj pisano :)[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1175141&highlight=zg%B3oszenie#post1175141"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1175141&highlight=zg%B3oszenie#post1175141[/URL]
i poczta także do pewnych nie należy ;)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']no wlasnie nie wiem ? ktos tu panike sieje ! bo nigdzie takiej informacji nie moge znalezc[/quote]
ja też nic nigdzie nie znalazłam ale nie ukrywam, że jak by to sie okazało prawdą to nic bym przeciwko napewno nie miala ;)

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś wystawiałam sukę w szczeniakach na Katowicach i dostałam Dyplom z dopiskiem,że w następnym roku ma ta suka 10zł zniżki..........:lol:
W następnym roku miała cieczkę w terminie katowickiej wystawy więc mi zniżkę diabli wzięli........:diabloti:
może o to chodziło..........:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiek']wow - a jak w tym roku zgłosiłam 3 psy to płace 30 zł mniej??[/quote]Mmmmm kilka godzin temu w związku do rąk własnych oddałam zgłoszesie i kasie :(. A o żadnej zniżce nic niewiedziałam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...