Jump to content
Dogomania

Katowice 24-26.03.2006


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek'][B]Reyes[/B] - spox. Istnieje tzw. [I]język migowy dla wystawców[/I], pzdr.[/quote]
Może to głupio brzmi, ale może jest ktoś w posiadaniu filmiku z ringów gdzie sędzia posługiwał się migami :question: ... Ehhhh :puppydog:

Link to comment
Share on other sites

Sypne sobie prozaku do kawy w dzień wystawy. :P A na serio to ja nie jestem zdenerwowana, poprostu próbuje przewidzieć ewentualne schodki8-) . "Nie ma sęsu martwić się sytułacjami z których jest wyjście, a tym bardziej niema po co martwić się sytuacjami
z których i tak wyjścia niema''(dużo mam jeszcze takich hasełek ;) odpowiem zanim ktoś zapyta:evilgrin: )

Link to comment
Share on other sites

A wiecie co jast najzawniejsze... że to nie jest żaden debiut, chyba że spojrzeć tak, ze jestem pierwszy raz z zagranicznym sędzią :laugh2_2: . Byłyśmy z Herą w sumie na 4 wystawach i mamy na (ona ma) ukończeniu championat polski... Ehhhh... Ja po prostu należe do osób które chcą przewidzieć kazdą ewentualność . ;)
Ja jade się zgłosić we wtorek, bo to wystawa z mojego związku. :baddevil:
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przed chwilką wysłałam zgłoszenie. I aż żal, że wystawa dopiero pod koniec marca. Z drugiej strony może i dobrze, bo mała własnie zaczęła mi się sypać... Liczę, że do tego czasu zdąży znowu obrosnąć :)

Talut... U nas debiut (we wrześniu na klubówce) wyszedł naprawdę nieźle. Nawet sędzina stwierdziła, że ze szczeniaczków Desti zaprezentowała się najlepiej. Niestety na kolejnej wystawie zaczęły się schody :evilbat: I co ciekawe wcale jakoś spokojniejsza przed kolejnym wejściem na ring nie jestem :evilbat:

Tak czy inaczej - spokojnie. Będzie dobrze :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...