Jump to content
Dogomania

Zimowy Głogów 21-22.01.2006


maga18

Recommended Posts

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Selena']dawno mnie tu nie było ;)chciałabym przypomniec się Asiaczek i moze jakos umowic sie dokładniej na ten Glogow bo miałam wystepowac w JH z Gusiem, mam nadzieje ze to jestnadal aktualne? :)[/quote]
Aktualne, aktualne. Baski sędziowane są o godz. 10.00. I po sędziowaniu Gusio jest "wolny", a ja będę przy ringu jeszcze przez jakiś czas.
Ale może byc problem ze znalezieniem się, bo przy ringach nie można mieć klatek. Tak więc ja ze swoją klatką będę gdzie indziej (ale gdzie, to nie wiem jeszcze).
Zajrzyj na moją stronę i tam jest telefon komórkowy. Dzwoń.
[URL="http://www.basenji.pl"]www.basenji.pl[/URL]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Musiałek my wyjeżdżamy np. rano i jedziemy do znajomych ...do małej miejscowości niedaleko granicy,,,tam zanocujemy potem rano pojedziemy do Głogowa (jakieś 100km odległości) a potem tam wracamy przy okazji weekendowy odpczynek na łonie natury ;-)

Link to comment
Share on other sites

Juz jestem , nie wiem czemu niektorzy nie maja jeszcze potwierdzen wszystko poszlo w zeszlym tygodniu . Jesli bylo telefoniczne potwierdzenie , to pies jest na pewno zgloszony , a mozesz mi podac nazwe psa i rase to moge teraz w domu to sprawdzic .

Co do labkow to jak zwykle pelno ich :
w sumie 45
Psy
szczen 1
ml 5
posr. 9
ote 2
uzyt 4
cham 3
suki
szcze 1
ml 5
posr 9
otw 2
uzytk 3
champ 1

Plan sedziowania z godzinami ringami i sedziami jest na stronie oddzialu .

Link to comment
Share on other sites

Ring VIII
Sędzia Viva Maria Soleckyj-Szpunar
lp.Rasa Godz. Nr katalogowy Ilośc
1.American Staffordshire Terrier 10.00 450-489,1196-1197 42
2.Bull Terier 11.25 500-509,1198-1199 12
3.Bull Terier min. 11.55 510-510 1
4.Staffordshire Bull Terrier 12.00 530-540,1202-1203 13

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blanka']Juz jestem , nie wiem czemu niektorzy nie maja jeszcze potwierdzen wszystko poszlo w zeszlym tygodniu . Jesli bylo telefoniczne potwierdzenie , to pies jest na pewno zgloszony , a mozesz mi podac nazwe psa i rase to moge teraz w domu to sprawdzic .
.[/quote]

mozesz zobaczyc ile jest sznaucerow mini pieprz i sol psow w klasie otwartej ?

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos jedzie moze na wystawe na sobote z Warszawy i moglby zabrac ze soba psa sredniej wielkosci aby przekazac jednej dogomaniaczce????
SPRAWA WAZNA!!! Jesli znajdzie sie transport to uratujemy rasowca - owczarka francuskiego beaucerona ze schronu na Paluchu :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...