Jump to content
Dogomania

22.10 Wrocław -zawody obedience


Azir

Recommended Posts

Dostałam informację, że 22 października br. odbędą się we Wrocławiu zawody obedience. Na stronie oddziału wrocławskiego znalazłam jedynie taką notatkę:

cyt.:
"ZAWODY OBEDIENCE klasy O, I, II

Oddział we Wrocławiu organizuje zawody w dniu 22 października 2005.

Chętni do uczestnictwa w zawodach proszeni są o zabranie ze sobą rodowodów psów oraz uiszczenia opłaty 30 zł.

Sędzia: Tadeusz Roszkiewicz, Poznań"


Jestem ciekawa, po co komu te rodowody ;), przecież w tych klasach może startować każdy pies, w 1. i 2. oczywiście po zakwalifikowaniu się.

Wrocławianie, może macie więcej informacji na temat zawodów? Gdzie, o której, do kiedy zgłoszenia, itp. :) ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zawody z tego co sie wywiedziałam odbedą sie o 10. Na terenie szkoleniowym oddziału ZK Na Niskich Łąkach.
Zgłoszenia do oddziału do Szefa szkolenia Janusza Arnolda.
Wiecej pytań najlepiej do niego. Dyzuruje we wtorek w oddziale.
Info i całe ogłoszenie na stronie oddziałuhttp://www.zkwp-wroclaw.org.pl/

Rodowody to pewnie pomyłka, chodziło zapewne o potwierdzenie przejscia do klas.

Link to comment
Share on other sites

Bylismy z Zielonej Gorze i wybieramy sie teraz: PONka Taka Sama z Kordegardy.

Dojazd na Niskie Laki jest latwy dla tych, co wjezdzaja do Wroclawia od strony Opola (nie autostradą). Zjezdza sie w bok (na polnoc) w miejscu gdzie ulica Krakowska przechodzi w Traugutta, za czescia przemyslowa i za supermarketami, po przeciwnej stronie ulicy sa stacje benzynowe. Ulica Na niskich Lakach zaczyna sie niewielkim mostkiem na Olawce. Teren Związku po prawej - po przeciwnej jest stadion KKS Polonia, gdzie moze byc gielda staroci i mnostwo ludzi. Jesli tak, to wjazd na teren zwiazku jest zablokowany jako platny parking - trzeba sie nie przejmowac i wjezdzac - gdy sie mowi ze na szkolenie psow to puszczaja.

Link to comment
Share on other sites

Nie, ale trzeba przyjsc przed 10 aby załatwić wszystkie formalności, bowiem zgłosiło sie bardzo duzo psów ok 40 ( a wiadomo ze to się dubluje bo niektóre beda stratować podwójnie jak zalicza klasy) i wszelkie formalnosci będa załatwiane przed 10.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laluna'] zgłosiło sie bardzo duzo psów ok 40 [/quote]
:o To jakiś rekord chyba jak do tej pory. :roll:
A swoją drogą to ciekawe. :hmmmm: Zawody zorganizowane właściwie na ostatnią chwilę (a przynajmniej tak się ukazała informacja) i patrzcie jaka frekwencja się szykuje. :wink:

[quote name='Laluna'] Nie, ale trzeba przyjsc przed 10 aby załatwić wszystkie formalności (...) wszelkie formalnosci będa załatwiane przed 10 [/quote]
Dziwne trochę. :niewiem: A musi tak być? :roll: To teraz chyba poczekamy sobie jeszcze dłużej jak w Zielonej Górze. :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote] Zawody zorganizowane właściwie na ostatnią chwilę (a przynajmniej tak się ukazała informacja) i patrzcie jaka frekwencja się szykuje.[/quote]

No to powinno dać innym do myślenia :D , może to sprawa kosztów startowego :wink:
Wiec należałoby brać przykład.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='calessandra'] A Wrocław ładny ... można pozwiedzać [/quote]
No co prawda już nie raz myślałam sobie, żeby przyjechać pozwiedzać Wrocław, bo słyszałam, że ładne miasto to jest :P , ale przed zawodami z nerwów raczej nie będę na to miała ochoty. :shake:

No dobrze, a iluż to zawodników zgłosiło się do "zerówki"? Jeśli 5-ciu, no 10-ciu nawet, to jeszcze mogę zrozumieć, że mamy być wszyscy na odprawie już o 9-ej, ale jeśli 20-tu albo i więcej, to... Nawet jeśli zawody zaczną się planowo, punktualnie o 10-tej, to i tak... o której "jedynka" zacznie startować? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy najważniejszy jest Pan Roszkiewicz, nie wiem jak sędziuje, a i na dłuższa metę jest to nie wazne bo sedziowie sie zmieniaja, a kasa jest na tyle wazna ze trzeba opłacic kilka - nascie zawodów w roku szczególnie jak jeszcze ktoś stratuje w innych dyscyplinach.

Teren jest piekny i olbrzymi można tak z km iść wzdłuż Oławki, teren piękny i dziki z daleka od ulicy. Ale i cywilizacji nie braknie bo z drugiej strony jest niedaleko McDonald.

Co do 0 nie wiem ile osob, w II też nie wiem, wszystko sie pewnie okaze po zaliczeniu I

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leon']Ci co startują trochę w obedience wiedzą, że u Roszkiewicza(skądinąd bardzo sympatyczny sędzia) warto startować. 8)[/quote]
tez troszeczke stratuję w obedience i byli i inni fajni sędziowie. NAtomiast nie ma co sie przyzwyczajać do jednego, bo oceny trzeba zbierać od kilku. A i im wiecej sędziów tym lepiej dla nas i naszych stratów. Bo wtedy wiadomo ze bez wzgledu jaki sędzia gdy ocena taka sama to znaczy ze idziemy w dobrym kierunku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...