Jump to content
Dogomania

OSTRÓW MAZOWIECKA- ok.400 psów!Prosimy o pomoc w adopcjach!zdj.-str.1517


esperanza

Recommended Posts

Hmm nick "Schroniskowy" - dobry pomysł :) Co do opłat to one nie są duże... JA za wystawienie podkłądki zapłaciłem 0,50- zł :) no w sumei jest jeszcze prowizja od sprzedaży ale przy takich kwotach to będzie pewnie kolejne 0,50- zł :) ale jeśli można nie płacić to trzeba skorzystać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • idusiek

    1729

  • Fela

    1234

  • esperanza

    1002

  • Lara

    922

Top Posters In This Topic

Eeee ja tam nieśmiało, ale skoro nasze stowarzyszenie nazywa sie NICZYJE to dlaczego nie mielibyśmy mieć takiego nicka ??
Ale napewno nie każdy będzie mógł mieć dostęp do tego konta moje drogie bo znowu zrobi sie pierdzielnik. Tak jak Asiu pisałaś na początku, dwie trzy osoby które się tym zajmą, więcej nie trzeba, roboty i tak jest duża a trzeba sie nią wkońcu dzielić !!!

Acha, Kanar zrobiłeś śliczny szablon, przydałby się nam taki z logiem naszego stowarzyszenia, numerem konta oraz kilkoma innymi danymi.

Link to comment
Share on other sites

O! NICZYJE - dobry pomysł.
KanaR, opłaty niestety są wysokie jeśli jest duża sprzedaż, pare % od sprzedaży sobie liczą... Mówię tu o aukcjach, na których sprzedajemy powiedzmy 50 cegiełek po 5 zł. Bywało, że za kilka takich aukcji miesięcznie płaciłam 100-200 zł.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Tak prowizje są duże jak sie wystawia sporo cegiełek :( Ale można to troszkę obejść, z tego co zauważyłam to nie ma nigdzie w regulaminie zakazu podawania nr. konta na aukcji, jeżeli podamy to napewno sporo ludzi będzie się do nas odzywać poza aukcją nie narażając nas na prowizję. Tak mam w przypadku Neski, co prawda teraz aukcje ciężko działają marny zysk i wogóle ale ludzie się jednak odzywaja i wtedy odsyłam ich też na naszą stronę i forum.

Link to comment
Share on other sites

Kochana AVII!!!! Nasz Dobry Duszek Aniołek :loveu: Witaj :calus:

Ja z innej beczki, z peczki pełnej pcheł :angryy: Znalazlam dobre obróżki przeciwpchłowe Virbaca za małe pieniadze, (mała obrozka okolo 4 zł a duza okolo 5 zl). Dzialaja przez 4 miesiace. Wlasnie gadalam z Esperanza i pisalam o tym Feli - moze zakupić wszystkim obecnym psiakom po akcji szczepienia? Ja dostalam od naszej kochanej prawniczki 140 zl (znalazla i zaraz na psiaczki nasze kazala mi wydac :p ) to moze kupie tyle na ile mi starczy (okolo 30 sztuk) a na reszte jakas wspaniala aukcje na Allegro byscie wystawili (AskaK? KanaR? :lol: ) pod jakims haslem wesoło-wstrętnym (bo pchła wstrętna jest...brrr..), co? Kto jest ZA???? :lol:

Tylko te obróżki trzeba bedzie po zalozeniu psiakom na szyje zszyc zszywaczem, bo (z doswiadczenia z Larą - Sarą wiem) one sie lubia zaciskac... a dusielcy nam nie potrzeba ;)

Składam jeszcze podziekowania Esperanzie i wetce Oli za akcje szczepienia i obejrzenia psiaków jutro, oby słonko Wam świeciło cieplutko! :loveu: Jestem z Wami calym serduchem!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zarówno logo, jak i czcionkę (wszystko zaprojektowane i wymyślone przez Klaudynę) mam ja u siebie na skrzynce w pracy...
Ale logo jest w takiej formie: trzy psiaki i napis NICZYJE...
Poprosiłam, żeby Klaudyna przygotowała też logo z napisem Stowarzyszenie na rzecz...bla, bla,bla.... NICZYJE.... I to "niczyje" właśnie w formie logo (t.j. tych trzech piesków wraz z napisem "niczyje").
Bo same psiaki z napisem "niczyje", to są b. fajne, ale jak coś więcej jest obok napisane.... (tak jak w projekcie skarbonek - kto widział ten wie o co biega, a kto nie widział ten .... nie wie...)... i wiadomo o co chodzi. Moze napadnę jeszcze Klaudynę i poposzę, o ten szablon do aukcji na Allegro? Nie wiem czy sie zgodzi, bo już ją zarzuciłam różnymi prośbami (w tym o szablon papieru "firmowego" - to w taki szablon by sie wrzuciło wzór - ostatniej wersji umowy adopcyjnej - posiadany jeśli dobrze pomnę, przez Prezes Felicję), ale jutro do Niej zadzwonię i dam Wam cynk co i jak... A póki co się wstrzymajcie, jeszcze krzynę.... Tzn, w blokach startowych zostańcie nadal, ale lekko wstrzymani.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Chyba trza oficjalnie dogomaniackie towarzystwo powiadomić:
mamy zarejestrowane [B]Stowarzyszenie na rzecz Bezdomnych Psów "NICZYJE". [/B]
[B]Zapraszamy do nas! [/B]
Miesięczna składka będzie wynosiła tylko 5 zł (płatne kwartalnie - jeszcze wyjdzie komunikat oficjalny w tej sprawie ;-), a korzyści full. Główna: doborowe towarzystwo i to, że razem możemy pomagać psom. A wiadomo, że razem łatwiej.

W przyszłym tygodniu będzie konto, więc otworzymy zapisy.
------------
Lara, nic o obrożach do mnie nie doszło...
wzór umowy adopcyjnej wystawiam do dyskusji na forum ostrowskim. A potem wystawię do pobierania ze strony schroniska. Co Wy na to?
A szblonik na allegro to myślę, że Kanara jest ok, tylko dołożyć logo. KingaW, wyślesz wujkowi logosa?

Skarbonki (2 na próbę) odbiorę w piątek.

Link to comment
Share on other sites

KingaW, wysyłaj jutro logosa, to od jutra jeśli nasz Kanarek zdąży go podczepić pod aukcje, ja sobie skopiuję już gotowca (sprytna jestem nie?:cool3: ;) ) i też ruszę z aukcjami.

No właśnie, jakoś na Dogo chyba jeszcze się nie chwaliliśmy! Stowarzyszenie idzie w ruch!:BIG: :laola:

Link to comment
Share on other sites

Ale co z transportem kurde bele?Już budy czekają, lodówki i sama nie wiem co jeszcze ;) ale nie ma czym zawieźć.:oops: Gdzie się podziewa nasza kochana Owieczka..? Owieczko, jeśli to czytasz ;) :lol: - jak tam Twój kolega od STARA?:cool3: Ja się mogę z nim jeszcze raz bujnąć (w sensie przejechać do schroniska, żeby nie było że coś innego...:eviltong: :lol: ) jeśli tylko jest taka szansa, że on pojedzie. Kiedyś mówił, że co jakiś czas może jeździć.

Link to comment
Share on other sites

Jak będę miał logosa to może na przyszły tydzień przygotuję coś nowego w sensie szablonika - bardziej zaawansowany graficznie czy coś :) Zalezy jak z czasem będę stał, na razie w weekend jestem w Białymstoku a w niedzielę po powrocie jestem umówiony z przyszlymi właścicielami Mopsika (mam nadzieję, że jestem :p)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Ale co z transportem kurde bele?Już budy czekają, lodówki i sama nie wiem co jeszcze ;) ale nie ma czym zawieźć.:oops: Gdzie się podziewa nasza kochana Owieczka..? Owieczko, jeśli to czytasz ;) :lol: - jak tam Twój kolega od STARA?:cool3: Ja się mogę z nim jeszcze raz bujnąć (w sensie przejechać do schroniska, żeby nie było że coś innego...:eviltong: :lol: ) jeśli tylko jest taka szansa, że on pojedzie. Kiedyś mówił, że co jakiś czas może jeździć.[/quote]
Owieczka poza netem jest, telefonicznie mona z nia sie porozumiec:p

Link to comment
Share on other sites

ano slupki mam, se stoja bo nie mam co z nimi zrobic :p i juz prawie rok mecze kolege o tanie materialy budowlane z jakiejs hurtowni w Ostrowi... moez przed zima mi sie uda wymeczyc chlopa. Chociaz siatke ogrodzeniowa, slupki i pomyslalam o blachodachowce aby choc w czesci przykryc kojce. Generalnie to nie jest droga sprawa ale jesli bedzie taniej albo jakies fragmenty za free to tylko lepiej. Znalazlam tez stolarza kolo mnie co trzyma odpady drewniane do budowy psich domkow... Kurcze ale to wszystko sie rozbija o transport :shake: kilka bud gotowych tez czeka... Sprawdze ile kosztuje wynajecie jakiegos auta dostawczego... najlepiej z kierowca, bo na to trzeba miec spec prawko, chyba, ze ktos ma na ciezarowke? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Spiesznie komunikuję, ze do domu po szczepieniach powróciłam dopiero 3 godziny temu, eh...
Ola zaszczepiła 40 psów, zabrakło szczepionek dla 25 z czego tylko 19 by szczepionke dostało, bo kilka ma przełożone szczepienie ze względu na choroby, kiepski stan.
Ciężko się połapać czasem w ewidencji, bo bywa, że numerki są po wydaniu psa ponownie innym zakładane.
Niestety do schroniska przybyło dzisiaj kolejnych 7 psów, wszytkie nieduże.Jeden ma duże braki w sierści na grzbiecie-prawdopodobnie to tylko uczulenie na pchły.
W sumie całe schronisko jest odrobaczone i wszytkie psy maja książeczki zdrowia :multi: nawet tygodniowy szczeniak :razz:
Biało-rudy, chudy i nieduzy psiak ma się kiepsko i uważam że jak najszybciej powinien trafić na tymczas lub do domu stałego.
Zdjęcia nowych lokatorów schronsika wstawię troche później.

Link to comment
Share on other sites

Esperanza, Pan Bozia Ci wynagrodzi. Wiem, że nie chcesz, żeby w dzieciach Ci wynagradzał, ale może jakoś w czymś innym... Bardzo dziękuję Ci w moim własnym imieniu, że tam byłaś.

A ten biało-rudy to w sesnie, że ta brzydka choroba na "n", taki słabiak?

Link to comment
Share on other sites

Oj kobiety :oops:
Biało-rudy około miesiąca temu chorował. Dostał wtedy surowicę, bo miał temperaturę prawie 41 stopni i antybiotyki oczywiście. To dosyć żywiołowy pies i chciałby rządzić w stadzie, ale nie ma siły nawet ustawić kolegów z boksu. Jak tylko zaczyna atakować, to po chwili kuleje, albo się zatacza. ciężko to opisać, trzeba zobaczyc na własne oczy. Do tego ma matowaąszczecinę a nie sierść i jest bardzo chudy.
Nowych szczeniąt poza maluchem, ktora się oszczeniła nie ma. sa tylko psiaki poniżej roku, jak Lutek.

Link to comment
Share on other sites

A Pani "od *Gajowej*" co była chętna na szczeniaka chyba zrezygnowała, wysłałam jej tydzień temu zdjęcia Lutka i gacków wraz z prośbą o odpowiedź i cisza.:-(
Czy Lutek ma swój wątek?Jeśli nie, to dziś mu założę.
Esperanzo, a czy jest wciąż ta śliczna bernardynka?Marka wstawi ją na stronę adopcyjną bernardynów, tylko muszę jej przesłać takie info jak wiek, usposobienie, od kiedy jest w schronisku, czy była szczepiona itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Marka wstawi ją na stronę adopcyjną bernardynów, tylko muszę jej przesłać takie info jak wiek, usposobienie, od kiedy jest w schronisku, czy była szczepiona itp.[/quote]

Marka już ma info na temat wieku i usposobienia, ale nie ma zdjęć. Asiu, wysłałaś, czy mam wysyłać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...