Jump to content
Dogomania

OSTRÓW MAZOWIECKA- ok.400 psów!Prosimy o pomoc w adopcjach!zdj.-str.1517


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • idusiek

    1729

  • Fela

    1234

  • esperanza

    1002

  • Lara

    922

Top Posters In This Topic

Chciałabym umieścić apel o pomoc dla Ostrowii na swojej stronie, ale czy jest też możliwość umieszczenia konta, adresu i namiarów na kogoś, kto odpowiadałby na ewentualne pytania? No i kwestia samego apelu - mogę sama coś sklecić ale musiałabym wiedzieć co wam najbardziej potrzebne oprócz pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

Mefimej.
Potrzebne jest wszystko :( dosłownie .
Ale karma , karma i karma której idzie teraz coraz więcej...
Napewno siatka na boksy bo trzeba pooddzielać przynajmniej
suki od psów :-?

Potrzebne domu tymczasowe !!!
na leczenie lub przetrzymanie psa do czasu adopcji... :(

i napewno leki dla psinek ( większośc ma choroby skóry )

Link to comment
Share on other sites

Ekstra że psiaczki są na allegro!

Wystawiłam aukcję charytatywną, już jest pierwszy odzew! :D
Podaję linki jakby ktoś chciał na bierząco obserwować aukcje.
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73562885[/url]

[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73600285[/url]

[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73602464[/url]

[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73603524[/url]

Jak ktoś będzie dopytywał, interesował się losem piesków wystawionych na allegro,ale nie może ich przyjąć, PROSZĘ PRZEKIERUJCIE TAKĄ OSOBĘ NA AUKCJĘ! Pieniązki na razie można wpłacać na moje konto dopóki się nie stowarzyszymy. :wink: Pełne rozliczenie i kopia rachunku na życzenie do wglądu.
Jeśli ktoś z dogo może nas wesprzeć - BARDZO PROSIMY!

Podaję nr.konta:

Joanna Kozłowska
ul.Suzina 3 m.92
01-586 Warszawa

[b]pko bp 60 1020 1026 0000 1702 0038 3919[/b]

Napisałam też do allegro prośbę o umożenie lub częściowe zwolnienie z opłat za te aukcje, OBY SIĘ ZGODZILI!!! :modla:

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam tym pierwszym odzewem, i trochę wici porozsyłałam po znajomych allegrowiczach, zainteresowanych losem zwierzaków, żeby chociaż po cegiełce kupili. bo uważam, że jak się kilka osób wpisze i zalicytuje, to inni pójdą ich śladem...

i znajomi odpowiedzieli, m.in. właściciele starego wyżełka Bruna z Wejherowa :modla:

Mam nadzieję, że to zachęciliśmy innych!

Link to comment
Share on other sites

AśkaK >>> tylko dlaczego 4 akcje wszystkie z jagódką ???? :roll:


[quote]Avii !! dzisiaj dostałam meila że jest człowiek zainteresowany Rokim!!
Jest szanasa na dom !!
Bedę z nim w kontakcie i dam wszystkim znać co i jak !!

Błagam trzymajcie kciuki !!!!!!!!

pragnę zaznaczyć że znależli go na Allegro !! [/quote]

może to ten sam który z rodziną się Rokim zainteresował ???
W każdym bądz razie :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Avii, bo jak się rozdrobnisz na dziesięć celów, to w końcu nikt nie zalicytuje. Siedzę na allegro od dawna, sama czasem licytowałam więc wiem jak ludzie robią - najpierw patrzą na aukcję, a później, zanim zalicytują, sprawdzają jakie inne aukcje wystawił "Sprzedający". I w przypadku aukcji charytatywnej, gdy oprócz niej jest 5 innych na inne cele, a każdy "najważniejszy", to jak ktoś ma 5 zł to załamie ręce i se pójdzie fajki kupić, no bo jak tu wybrać któremu psu pomóc skoro każdy tej pomocy bardzo potrzebuje.
Nadwyżkę pieniędzy przeznaczymy np.na karmę.

Link to comment
Share on other sites

Tak, Suszka to Zosia. Była szczepiona w czawartek, w niedzielę pani zauważyła zapuchnięte oczka i nosek z wydzieliną, jakby Suszka umoczyła go w soli. W poniedziałek pobiegła z małą do lekarza. I lekarz powiedział, że może to być nosówka. Zapodał witaminy i (chyba?) jakiś antybiotyk, dziś kolejna wizyta.
Ale uwaga, to nie musi być nosówka. Mała miała badanie na nosówkę jeszcze na SGGW - wynik ujemny. Teraz nie zrobiono jej żadnych badań, nie pobrano próbek. Mała ma apetyt i zachowuje się normalnie. Pani Grażynka jest ze mną w kontakcie, ma namiary na dobrych psich internistów.
Być może to zwykłe przeziębienie. Bardzo wierzę, że tak jest!

PS Ale skoro lekarz podejrzewa nosówkę, dlaczego nie zaproponowął badania, nie podał nic wzmacniającego (baypamunu czy surowicy)?

Link to comment
Share on other sites

Uwaga!!!
ustaliłam z Owieczką i pośrednio z Felą że akcja przewiezienia Rokiego do domku odbędzie się w weekend, ponieważ wtedy pojedzie też z nami przyszły właściciel i będzie też kilka osób do pomocy na miejscu w schronisku w osobie Feli chociażby. Nie wiadomo, jak Roki będzie się zachowywał w samochodzie, byc może trzeba będzie mu dać leki uspokajające.
Tak więc jedziemy w sobotę lub niedzielę, bez nerwów. Asiu, pasuje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...