Jump to content
Dogomania

OSTRÓW MAZOWIECKA- ok.400 psów!Prosimy o pomoc w adopcjach!zdj.-str.1517


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • idusiek

    1729

  • Fela

    1234

  • esperanza

    1002

  • Lara

    922

Top Posters In This Topic

Esperanzo, ja poproszę dwa maluchy, osłabionego podpalanego kawalera
[URL="http://imageshack.us/"][SIZE=4][IMG]http://img359.imageshack.us/img359/1011/maluch2zy7.jpg[/IMG][/SIZE][/URL]


i kluskowatą sunię
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/7200/malatn3.jpg[/IMG][/URL].

Jeśli ten bidulek podpalany nie przetrwał (tfu!tfu!) to weźcie to cudo:
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img477.imageshack.us/img477/8436/maly5li1.jpg[/IMG][/URL]

Kiedy jedziecie, wiadomo już?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_KanaR_']Spytałem się na wątku Mopsika to spytam się i tutaj... Co z pieskiem?? Bo tam sie odpowiedzi nie moge doczekać ani na forum, ani telefonicznie... Chciałbym wiedzieć jak się czuje i wogóle...[/quote]
Kanar, spokojnie, ja nie siedze non stop na dogo i są chwile,ze telefonu odebrać nie mogę - czytam wątek Mopsika i widziałam Twoje pytanie - już na nie odpowiedziałam na wątku Mopsika


szukam transportu na sobotę do schronu po sunię w typie jużaka Józię. czy ktos sie wybiera?

Link to comment
Share on other sites

Asiu,esperanza wie ode mnie, bo do niej dzwoniłam.nie zrozumiałm się z panią - oni samochód będą mieli dopiero w pon, a w sobotę - syn pani chciał jechać ze mna w sobotę jeśli byłby transport. jeśli nie znajdzie się transport, to czy ktoś może (Asia, Esperanza) pojechać z państwem w poniedziałek rano?

Link to comment
Share on other sites

Ronja EXTRA!!!! :multi: :loveu: :multi: :loveu: ale masz fajne dzieciaki w szkole!!!

Ja dzis zrobilam ture po w-wie i dary z osowskiej mam juz w garazu, "towar" z magazynu w legionowie tez. [B]Kto ma na tymczasiku psy i nie ma karmy - prosze o smsy lub pw - zarelko bede wydzielac na ursynowie[/B] (od poniedzialku bo na kilka dni spadamy z psiakami, odwiedzimy sare w jej domku :p ). Esperaznza - mam dla Ciebie kocie zarelko, wiec tez do odbioru.

W koncu nie leje wiec sprawdzilam jaki mam stan furtek - jedna metalowa - nada sie ale jedna drewniana - chyba sie nada ale nie wytrzyma dlugo. Mysle tez, ze zdeomntowac kawal ogrodzenia moge, tylko chlopa (poza moim) mi trzeba... byloby wtedy troche do transporu. Ogrodzenia na jeden caly kojec wyjdzie, do pomalowania bo pordzewiale ale bedzie ok.

KingaW - ja nie moge znalezc tych bud na Pulawskiej... to ma byc Pulawska kolo Poleczki? czy mi sie pomerdalo? bo ten numer co podalas to i w piasecznie istnieje... no ale nic, poki nie ma transportu to bede tam szukac tych bud :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Ja dzis zrobilam ture po w-wie i dary z osowskiej mam juz w garazu, "towar" z magazynu w legionowie tez. [B]Kto ma na tymczasiku psy i nie ma karmy - prosze o smsy lub pw - zarelko bede wydzielac na ursynowie[/B] (od poniedzialku bo na kilka dni spadamy z psiakami, odwiedzimy sare w jej domku :p [/quote]

Ale Ci fajnie!!!:loveu: Wakacje u Sary!:multi: :p To musi być obszeeerna fotorelacja!!!:cool3: :lol: :multi:
Po żarełko ja chętnie wpadnę jeśli jest dla szczeniorków.

Link to comment
Share on other sites

zapomniałam jeszcze: we wtorek 14 listopada na godz. 9.10 ja i Owieczka idziemy do przedszkola na Teligi (Ursynów)opowiadać o naszych psach i zachęcić dzieci do zbiórki pieniędzy (zachęcać ich raczej nie trzba na szczęście). Czy ktoś ma czas i chce nam towarzyszyć. Owieczka weźmie swoją Baby

Link to comment
Share on other sites

Kto nas zabierze w sobotę do schroniska?
AśkaK moze zabrać 2 maluchy i jeszcze jedna osoba (dzięki wielkie Patrycjo) jest chętna na jednego malca, do tego osoba zainteresowna Józią (od Ronji) chciałaby pojechać do schroniska. Jest nas troche :razz: Jedyne, czego brakuje to transport :cool3:

Link to comment
Share on other sites

KanaR problem w tym, ze nikt nie chce nas zawieść :roll:
Ja mogę przyjechać autobusem, ale dziewczyny, ktore na tymczas miały psy brać, w ten sposób ich nie zabiorą i zwierzaki znowu będą czekać :-(
Do zrobienia jest sporo rzeczy- trzeba poprawić prowizoryczne ocieplenie starych bud, jeszcze z ubiegłego roku. Przygotować zielony budynek do zimy- zabić część otworów styropianem, sprawdzić okienka w kwarantannie, by ciepło nie uciekało i wiele innych rzeczy...

Link to comment
Share on other sites

esperanzo, będziesz jechać z W-wy autobusem? Z którego dworca? Może byśmy się umówiły i pojechały razem, to zawsze raźniej.:p Nie chcę zwlekać z wzięciem szczeniorków, może choć tą suńkę dla której jest dom wezmę w pudełku kartonowym i autobusem jakoś da radę. Gorzej, jak się zesrutka na rzadko w czasie jazdy.:roll: :evil_lol: Acha, a co z dojazdem od pksu w Ostrowi do schroniska..? Czy ktoś może nam pomóc..?:oops:


Rozmawiałam przedwczoraj z panią Kastora (pani zastanawia się nad tymczasowym wzięciem Bronka na zimę.Trzymać kciuki!:thumbs: ). Kastorek to jak pani określiła "taki mały czołg":evil_lol: , pcha się na łóżko pod kołdrę bez pardonu, dwie sunie na niego wtedy burczą, ale on jest głuchawy więc nie słyszy i się niczym nie przejmuje.:evil_lol: :loveu: Pcha się dalej i tak oto śpią sobie - pani i trzy piesy w jednym łóżku.:loveu: Poza tym Kastorek jest absolutnie bezkompleksowy i jak w nocy chce mu się siusiu, a pani śpi, to podlewa róg szafy.:roll: :evil_lol: Więc pani nauczyła się w nocy wstawać i wypuszczać dziadzia na ogródek. :loveu: Kastorek upodobał sobie bardzo żółwia i uwielbiał na niego szczekać i przewracać biedaka na skorupę. Wobec tego żółw postanowił się wyprowadzić i przezimować w ogródku.:evil_lol: Taki oto jest nasz Kastorek.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...