Jump to content
Dogomania

GRUDNIOWY NOWY DWÓR


mar

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Bo Ty się pytałaś w O/Warszawa, a wystawę organizuje O/Legionowo. I to jest ta różnica...
pzdr.[/quote]

Tym bardziej, iż jak chciałam zgłosić psa do Torunia w oddziale warszawskim, pani powiedziała, iż nie stosują już takiego procederu, czyli nie przyjmują zgłoszeń na wystawy organizowane przez inne oddziały. Skoro tak, to przepływ informacji dotyczący spraw organizacyjnych, wykraczający poza terminy i wysokość opłat, może być żaden.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dogomaniacy , przepraszamy że nie rozbiliśmy sędziowana na rasy , zmienili nam się sędziowie ( p. J Szczepańska -Korppeta nie będzie sędziować) Marzena Tkacz w piątek otworzy nowy link dotyczący wystawy zimowej.Poda państwu sędziowanie z podziałem na rasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Pytanko jak sedziuje Krol? i w jakich rasach sie specjalizuje tzn najlepiej zna?[/quote]
Nam naskrobał taki opis: "odpowiada typowi rasy" :o . No kurcze nie po to płacę tyle kasy i jeszcze jadę dajmy na to przez pół kraju, żeby coś takiego przeczytać ;p . Wrażenia ani dobre ani złe, tylko ten opis mnie zdenerwował :roll: .

Link to comment
Share on other sites

:lol: To ja myślałam że tylko ja mam takie wrażenie że Król sędziuje bezdotykowo, ale patrząc na Wasze opisy to przy moim to się rozpiiiiisał: elegancka, ladna glowa, dosk. ruch i statyka :lol: :lol: Na tyle lat jeżdżenia, miałam przyjemność pierwszy raz trafić na tego Pana ale opis mnie faktycznie nieco zastanowił. W grudniu zjawimy się również chociaż nie wiem czy w takim samym składzie, czy powiększonym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarzenaTkacz']Kochani moi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękuję za zaproszenie do nowego topiku, ,a 1000 % do poniedzialku będzie podział na rasy na wystawę zimową-mikołajkową !!
Obiecuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam
Marzena Tkacz-Rosłon
(możecie mówić Marzenka)[/quote]
Marzenko, szkoda, że ta nazwa nie jest nazwą oficjalną! Bo ładnie brzmi!!! :D
Zatem czekamy!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']haha no niezle...slyszalam tez ze bez dotykowo sedziuje. Ale ogolnie wrazenia negatywne czy pozytywne?[/quote]

A u nas na BISie podszedł, poklepał En-Chou po głowie i zapytał czy gryzie :wink:

Również czekan na info co do rozkładu sędziowania 8)

Link to comment
Share on other sites

Jak do tej pory - na wszystkie wystawy (w PL i poza granicami PL), gdzie zgłaszałam moje psiaki z tym tytułem, nikt ode mnie nie żądał takiego potwierdzenia. A poza tym, ja nie mam oficjalnego potwierdzenia; mam tylko kartę oceny z zaznaczonym tytułem i dyplom. Ale takiego oficjalnego, ze wszystkimi szykanami (tzn. ze szlaczkiem i falbankami...) - nie mam.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...