Jump to content
Dogomania

Filmiki z naszymi Yorkami!


Marca_Besi

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ramona']Hihihhi ale super filmik :evil_lol: Ale nie pozwalaj mu tak sie zachowywac bo bedziesz miała problemy :)[/quote]
Bedziesz? Chyba juz mam... Niestety rozpuscilam tego swojego Diablika. Mojego meza sie slucha. A mi by po glowie skakal, niestety

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem ciekawa jak to pójdzie u mnie :evil_lol: mój Dyzio był bardzo posłuszny i wychowany jakos tak samo poszło bez zbytnich zgrzytów a teraz z Figaro to zobaczymy podobno jest spokojnym i zrównowazonym psiakiem co nie oznacza ze czasem nie rozrabia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=orange]Kościożerca Feniks, Kość i Maskotka.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ffa500]Film z Feniksem w roli głównej:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ffa500]"Daj Mi Te KOŚĆ!"[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ffa500]Zapraszam:[/COLOR][/B]
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=n8Ghu3hcocs[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Toro to mi przypomina mojego Maxa, tyle, że mój Max jest taki "napastliwy" w stosunku do 12-letniej cocer spanielki mojego chłopaka, gdy wychodza na dwór Max oczywiście musi wyjść z domu pierwszy, po schodach zbiec też musi pierwszy...a na dworze to on musi być na przodzie....oczywiście ciągle dochodzi do bójek, Czapa (cocer spanielka) ciągle na niego szczeka ale gdy przychodzi co do czego to właśnie ona staje w obronie Maxa, więc chyba sie lubieją:) Ja tam bardzo lubię Torka, to moj ulubieniec na forum:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...