Jump to content
Dogomania

Filmiki z naszymi Yorkami!


Marca_Besi

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anusia & Alutka']No i lipton moi drodzy. Chcialam Wam pokazać Alutkę szczekającą na szynszylkę a tu mi sie nie chce filmik na wrzute wrzucic :-([/quote]
Może najpierw zmniejsz mu rozmiar ja tak robię, coś wykombinowałam i się szybko wrzucają.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie Magduś są problemy :( Nie mogę zmniejszyć filmu na tak mały rozmiar żeby się wrzucił. Ściągnęłam sobie programik o którym mówiła Kamila, ale zmniejszyło mi z ok 260MB do 70, wiec probowałam jeszcze raz i jeszcze teraz mam 36 chyba ale i tak nie moge tego filmiku wrzucic. Macie jakis prosty programik, ktory od razu mi to zmniejszy do mini rozmiaru i jest za free? Naprawde bardzo chcialabym pokazac Wam Aluśke.
I schowaj tego kija! W off-ie opisane why. ;)

Link to comment
Share on other sites

Udalo sie :multi: Troszkę sie filmik wiesza, ale mam nadzieje ze jakos to przezyjecie :)
To Alutka próbująca nakłonić szynszylę- Szyszka do zabawy. Jak jej to nie wychodzi to szczeka, wklada lapke do klatki, ale Szynio nic sobie z tego nie robi i w pewnym momencie odwraca sie do niej ogonem /co zreszta widac/. Dzwiek przy koncu, to jek zawodu i bezsilnosci ze Ala nic juz nie moze zrobic :evil_lol:
[url]http://video.google.pl/videoplay?docid=8169196666351595848&hl=pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nie, spokojnie. Szyszek naprawdę ma ja w nosie, jak tak szczeka. Czasem jak ma ochote, to podchodzi do Ali, ona wklada łapke do klatki i go dotyka po główce- głasia tak jakby- a on sobie stoi grzecznie, albo obwą****e Alutki łapkę :) Jak mu sie coś nie podoba,to wtedy prycha.
Zazwyczaj uciszamy Alkę żeby tak na Szyńka nie szczekała, ale chciałam Wam pokazać jej temperamencik ;)

He he zrobiły mi sie gwiazdki :D. To ja może powiem, że "Szyszek wącha Aluki łapkę" ;)

Link to comment
Share on other sites

Hi hi jaka ona jest śmieszniutka :loveu: Biedna kość, nie dość, że ja później zje, to jeszcze na początek obszczeka :lol:
Alicja czasem jak sie zdenerwuje to trzepie łebkiem, trzymając w pysiu kośc, ktora jej wypada co chwile i lata po calym pokoju :evil_lol: Wtedy natepuje chwila dezorientacji "gdzie jest gryzak?" i za chwile od nowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anusia & Alutka']Biegaja tak szybko, że ja widzę tylko dwie srebrne smugi :evil_lol:
A kto to tak piskliwie szczeka?[/quote]

To Gizmo, czyli ten co goni. On ma chyba nierozwiniete struny glosowe, bo wydaje dzwieki podobne do piszczalki....:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="1"][COLOR="DimGray"]Ale cudownie :loveu:
My narazie umiemy "siad", przychodzenie na zawołanie i komendę "spokoj", gdy mała obgryza smycz :loveu:
A mamy niecałe 4 miesiące.
Teraz chciałabym nauczyć małą "podawania łapy", i jak ją znam troche nam to zajmie, ale co tam.
Ach, byłabym zapomniała, umiemy już w 65% oddawanie aportu, gorzej z tym co mała znajdzie sobie na spacerku :lol: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...