Jump to content
Dogomania

rude/rudo-białe staffiki


Tymoteusz

Recommended Posts

Jak sam temat wskazuje ;) chciałabym się Was spytać czy znacie jakąś polską hodowlę staffików gdzie są rude piesy :D Strasznie mi się podobają a niestety nie spotyka się ich często :( ja widziałam tylko jednego, ale za to od razu mnie urzekł :iloveyou: nie jest to nic pilnego, nie mam psa i w najbliższym czasie mieć nie będę :cry: (rodzice....) ale już teraz szukam informacji o ulubionych rasach :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W hodowli Buldożer urodził się dokładnie rok temu miot, w krórym były rude szczenięta, conajmniej dwa z nich są wystawiane (Gold Charger i Gold Hurricane). Kilka innych piesków, głównie po reproduktorze Jagstaff the Sandman, udało mi się jeszcze spotkać, gorzej z dziewczynkami...
W hodowli Mandog jest też rudy reproduktor i tam czasem trafiają się rude szczeniaczki, ale generalnie u nas posucha z kolorowymi staffikami... :-?

Link to comment
Share on other sites

hmm.. a możesz mi powiedzieć gdzie są te hodowle? Województwo, miasto... cokolwiek. Jestem zdesperowana :wink: lol: coś czuje że za kilka lat bede chciała zdobyć takie cudo... a nie chce w tym celu jeździć za granice :-? No i jeśli ktoś wie coś o innych hodowlach to baaardzo prosze :oops:

Link to comment
Share on other sites

heh no temat (jak większość o staffikach) przeczytałam wcześniej ale dzięki. A jeśli chodzi o linkownie to jak się wchodzi na stonkę 5-tej hodowli (a mój komp szybko nie chodzi) a tam może i jest jedno zdjęcie rudaska ale nawet nie wiadomo czy z hodowli czy z kosmosu ;) to zdjęcie wzięli to... po prostu się odechciewa :P No ale przejrzę jeszcze raz tym razem wszyskie linki :D Mam do was jeszcze jedno pytanie... czy staffik nadaje się na 1-go psa jeśli ma się o nich dużą wiedzę i wie jak z nimi postępować? Jestem praktycznie zdecydowana ze będzie to mój pierwszy pies no ale jeśli on ma przez to ucierpieć to wolę się zapytać ;)

PS. jeśli ktoś ma zdjęcie takiego rudasa :loveu: to proszę o wklejenie bo zbieram zdjęcia psów :D

Link to comment
Share on other sites

Nadaje się nadaje :D :D :D

Mój pierwszy raz to staffik i żyje nim cała rodzina. Baaa, wszyscy zakochani :angel:

Nie bardzo wiem, o którą 5-tą hodowlę Ci chodzi...???

Ładnego rudaska? Proszę bardzo:
[img]http://www.staffords.co.uk/coverdogs/rudy_sm.jpg[/img]

a tu cała trójca:
[img]http://www.staffords.co.uk/images/pups.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote] A jeśli chodzi o linkownie to jak się wchodzi na stonkę 5-tej hodowli (a mój komp szybko nie chodzi) a tam może i jest jedno zdjęcie rudaska ale nawet nie wiadomo czy z hodowli czy z kosmosu to zdjęcie wzięli to... po prostu się odechciewa [/quote]

a czego to Ci się odechciewa bo niezrozumiałam:-?

Zapewne chodzi Ci o championa anglii ASHSTOCK BY JUPITER - legendę , jednego z najznakomitszych championów anglii , owszem został zamieszczony u nas we wzorcu jako przykład wzorcowego czerwonego staffika :D
Cóż zawsze byłam zdania że gust to rzecz niezwykle subiektywna i nigdy nie należy się o to toczyć sporów.
Ale zapewne spodoba Ci się ten oto czerwony champion .
[URL]http://img225.imageshack.us/img225/2555/demon11zb.jpg[/URL]
pozdrowionka :P

[color=red]
Za duzia fota- zmienilam w linka- Dag.[/color]

Link to comment
Share on other sites

nie rozumiem panie/i jonasz co pan/i próbuje tutaj powiedzieć , chyba chce pan troszkę nabrużdzić rasie tak jak w topiku poniżej ?

Niestety stronka którą pan/i podał jest baaaardzo ale to bardzo niekompetentna jak widać z linku który zamieszczam poniżej , nawet zdjęcia do danej rasy nie umieli dobrać :lol: , a z kilkoma wytycznymi również się nie zgodzę !
a może Pan rownież nie wie jak ma staffik wyglądać , że powołuje się Pan akurat na tą stronę ? :-?

[url]http://www.psiaki.pl/rasy/rasa_info.php?ID=145[/url]

Link to comment
Share on other sites

AMFI i Tomo - chodziło mi o to ze jak przeglądasz stronę piątej hodowli na komputerze gdzie stronka sie kilka minut otwiera i praktycznie nie ma rezultatów to sie zniechęcasz dość szybko do dalszego szukania ;) niestety cierpliwością nie grzeszę :P

Patka - dzieki wielkie za linka :modla:

Jonasz - zdaję sobie sprawę ze jest to pies w kótego trzeba włożyć wiele pracy ( w którego nie trzeba ;) ) i że nie jest to tak zwana "łatwa" rasa. Nie chodziło mi o to by cytować jakieś strony a raczej żybyście podzielili sie ze mną swoim DOŚWIADCZENIEM :D

Link to comment
Share on other sites

Z moja WWW (druga od góry) miałaś najmniej problemów hihihihi - nie otwiera sie w ogóle :wink:
- przynajmniej narazie :lol: :lol:

[b]Tymoteusz[/b] fajna ksywa :D ,nie przejmuj sie ja mam:- KASIEK :D - tyż męskie :wink: ,albo MATKA - jak wolisz :wink:

STAFFIK jak najbardziej moze byc pierwszym psem ,ale pod warunkiem,ze ZAPOZNASZ sie z rasa wczesniej ,nie bedzie to Twój "kaprys" ,a odbierając psiaka od HODOWCY zaznaczam HODOWCY (nie z bazaru czy innego miejsca :-? ) - powinnas CHŁONAC JAK GĄBKA - KAZDE SŁOWO na temat RASY ,które hodowca do Ciebie wypowie (chyba nie musze mówić,ze hodowca doswiadczony,nie osoba zajmujaca sie rozmnazaniem wyłącznie).
Jezeli pokornie bedziesz sie stosowac do CENNYCH RAD (bo o niektórych nawet nie poczytasz w najswietlejszych publikacjach ) GWARANTUJE Ci ,ze nie bedziesz miała problemu z wychowaniem,ułożeniem i codziennie bedziesz sie cieszyć z posiadania Staffika i bedzie on Twą serdeczna przyjemnoascia,a nie udręką dla Ciebie jak i otoczenia ( nieraz mozna zauwazyc włascicieli ze spacerujacymi psiakami i zachowanie psów ,jak i miny opiekunów 0X ).
Oczywiscie swoja własna inicjatywe mozna wnieśc w życie ( Ty ze Staffikiem) ,ale ja mówie o ogólnym bytowaniu i wychowaniu jak juz bedziesz w posiadaniu tejże rasy !!! :wink:
- to taki mały GLADIATOR o GOŁEBIM SERCU naprawde,ale trzeba tez pamietać,ze i GOŁĘBIOM nie raz "puszczaja nerwy" :fadein:

Pozdrawiam Cię Tymoteusz - Kasiek :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wszystkie rady :D oczywiście gdy będę już miała warunki na psa to rozpocznie się maraton od hodowcy do hodowcy ;) (jeśli chodzi o psy jestem przewrażliwiona :oops:)

Na pewno nie kupię psa na żadnym bazarze czy z pseudohodowli... Jak słysze że mój znajomy chce rozmnożyć sunię "bo one muszą choć raz w życiu mieć dzieci żeby być szczęśliwe" to mnie cos bierze... :evilbat:

Myślę że jakąś wiedzę o staffikach mam bo chociaż od baaardzo niedawna zaczełam udzielać się na forum do siędzę po cichu tu już od dłuższego czasu :D natomiast cały czas chcę tą wiedzę powiększać bo nigdy jej za wiele ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']ten królewicz powyżej będzie tatusiem [url]http://www.fransimo.cz/matings.html[/url]
ciekawe mioty sie zapowiadają na tej stronie :D[/quote]

Oj Patka, gdybyś wiedziała dziewczyno jak mi serducho bije do tego miotu :oops: Od miesiąca codziennie tam zaglądam...ach, i kombinuję skąd to kasę wytrzasnąc na drugą staffinkę...

Link to comment
Share on other sites

Patka - nie wytrzymam, muszę to powiedzieć: po prostu UWIELBIAM Lilith... jak ją widzę to się rozpływam :multi: Już trudno przyznam się...:oops: mam na jej punkie obsesję :oops: - mam na kompie zapisane wszyskie jej zdjęcia z galerii i często je przęglądam 8)

Swoją drogą to dziwne - mam swojego ulubionego bullteriera, amstaffa, natomiast staffika, mojej ulubionej rasy, nie mam zadnego ulubionego. Może dlatego że tak mało rudych ;)

PS. Patka, robisz cudne zdjęcia :modla:

Link to comment
Share on other sites

Tymoteusz :oops: nie wiedziałyśmy ze mamy cichego wielbiciela nie odzywałaś sie w galerii żółtej krówki jesli w niej byłas :)
goraco pozdrawiam i życzę udanych łowów na stafficzka my takze sie przymierzamy do "siostry" dla Lilith, ale razie też sądujemy "rynek" ;) i wiemy ze będzie czarna z białymi znaczeniami chociaz marzy nam sie cudo z miotu [url]http://www.fransimo.cz/matings.html[/url]
gorace pozdrówka

Link to comment
Share on other sites

ja uwielbiam wszystkie bullowate, ale jak zobaczyłam rudego staffika... normalnie serce mi na chwile bić przestało i wrosłam w ziemie :lol: niestety nie porozmawiałam z właścicielami bo stałam jak słup soli aż przeszli i byli daleeeko :lol: ale miałabym dylemat - czarny staffik czy rudy amstaff... chociaż na pierwszego psa pewnie jednak staffik :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...