Jump to content
Dogomania

Jesienna w Nowym Dworze Mazowieckim


MarzenaTkacz

Recommended Posts

Dla przypomnienia przedstawiam Wam zmodyfikowaną proponowaną obsadę z podziełem na rasy (według Waszych propozycji)
Pamiętajcie jednak, że nie jest to wersja ostateczna:

GRUPA I
1. Janina Czerniakowska Owczarki Niemiecki
2. Marek Czerniakowski Pasterskie (Owczarek Szetlandzki
3. Iwona Matuszewska Pasterskie

GRUPA II
1. Ewa Bukład Dobermany i molosy
2. Iwona Giczela Szanucery Miniaturowe i Średnie
3. Izabela Studzińska-Romanowska Rottweilery i molosy (hovawart,
4. Jan Gajewski Sznaucery Olbrzymy i Dogi Niemieckie
5. Andrzej Szutkiewicz Molosy (Shar-Pei,
6. Jadwiga Niciewicz Pinczery i Molosy
7. Andrzej Kot Molosy (Leonberger, Dog de Bordeaux

GRUPA III
1. Magdalena Kozłowska Typu Bull
2. Viva-Maria Soleckyj-Szpunar Yorkshireterier
3. Zdzisław Kitliński
4. Wilfred Pepper (West Highland White Terrier, Terier szkocki,


GRUPA IV
1. Ina Małecka

GRUPA V
1. Marek Grabkowski (Basenji, Samoyed
2. Paweł Szemraj (Siberian Husky, Akita,

GRUPA VI
1. Maciej Kozer (Gończy Polski
2. Żivile Povilatiene (Beagle, Ogar Polski, Posokowiec Bawarski i Hanowerski) i to by było na tyle na tej sędziny - będzie miała ok 60 szt.

GRUPA VII
1. Jadwiga Konkiel

GRUPA VIII
1. Barbara Szczepkowska (Spaniele, Flat Coated Retiever, Golden Retievre,
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Płochacz Niemiecki, Springer Spaniel Ang.)
2. Joanna Szczepańska-Korpetta (Labrador Retriver)

GRUPA IX
1. Piotr Król (Pudle,
2. Zygmunt Jakubowski (Chiński Grzywacz, Cavalier King Charles Spaniel, Shih Tzu)

GRUPA X
1. Małgorzata Wierzchowska-Wieremiejczyk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja proszę o sędziego, który ma w jednym paluszku wzorzec rasy Australian Cattle Dog :) Propozycji co do konkretnej osoby nie mam, ale niech to nie będzie sędzia, który suce z łatą na grzbiecie da kolejne CWC zamiast dyskwalifikacji. Już kilkoro zagranicznych wystawców zwracało uwagę na ten fakt, ale bez sprawa przeszła bez echa :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarzenaTkacz']BYSTERKA - może już jestem za satar na takie skróty, ale co oznacza "jh" ?
A temat jest zagmatwany, bo każdy z ma prawo do wyrażenia swojej opini, a ile ludzi tyle opini.

Pozdrawiam[/quote]
jh- czyli junior handling czyli mlody prezenter :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za "pozostawienie" p. Grabkowskiego na basenji. I cieszę się, że i samoyedy będą u tego samego sędziego. Dlaczego? W samkach mam kilkoro zaprzyjaźnionych dogomaniaków (i nie tylko), a więc chętnie im pokibicuję i potrzymam za ich psiaki kciuki.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[b]Marzeno [/b], jeżeli p. Bukład jest planowana na boksery to proponuje zmianę. Sędziowała boksery w tym sezonie już wiele razy i jeszcze kilka jest w planie. Znowu bedzie problem ze skończeniem championatów, bo w bokserach w tym roku sedziują ciagle ci sami sędziowie. No i frekwencja bokserstwa raczej nie dopisze...

Link to comment
Share on other sites

Czy jest szanasa na to by Wilfred Pepper oceniał rasę Australian Cattle Dog? W tym roku sędziował na klubówce ACD za naszą zachodnią granicą i robił to fenomenalnie. Jeśli jest na to szansa to przyjedzie bardzo dużo cattli na wystawę do Legionowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarzenaTkacz']Dla przypomnienia przedstawiam Wam zmodyfikowaną proponowaną obsadę z podziełem na rasy (według Waszych propozycji)
Pamiętajcie jednak, że nie jest to wersja ostateczna:[/quote]

mam nadzieje ze tak zostanie :wink: przynajmniej jesli chodzi o gr VII bo zdecydowalismy sie na debiut w kl. szczeniąt :P wlasnie ze wzgledu na obsade

Link to comment
Share on other sites

Pani Marzeno a kto jest przypisany do dogo canario? p.Buklad sedziowala dogo w Krakowie i w Szczecinie na miedzynarodowkach i nie wiem czy gdzies jeszcze tez to przydalby sie ktos inny (nie dlatego ze jej nie lubie - sedziowala nas dwa razy i wracalam zadowolona), nie wiem kto bedzie sedziowal nas w Radomiu, Warszawie na krajowce i w Przemyslu - takze jesli wiecie kto tam sedziuje to ja prosilabym o kogos kto akurat tam nie sedziowal :) Przydalyby sie oceny od roznych sedziow bo do tego samego sedziego nie chcemy jezdzic. To taka moja propozycja =)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Kochani Dogomaniacy,

Obiecuję do końca tego tygodnia dać Wam szczegółowy podział sędziów na rasy, tym bardziej, że jest trochę drobnych zmian np. do grupy I doszła sędzia Anna Kochan, Pan Andrzej Szutkiewicz będzie oceniał również rasy z grupy V, a Pani Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska psy z grupy VIII. Proszę Was o chwilkę cierpliwości.

Serdecznie pozdrawiam
Marzena Tkacz-Rosłon
V-ce Przewodnicząca
ds. Hodowlanych

Link to comment
Share on other sites

Cześć Marzenko! :P :D :P :D
Noooo ciekawa może być obsada na V :lol: Z wyjątkiem p.Grabkowskiego,sędziować mogą albo prezes łódzkiego ZK,albo białostockiego :lol: :wink: :lol: :wink: I ja mam dylemat i koleżanka z Łodzi też :lol: :wink: :lol: :wink: Ale my się jakoś pogodzimy :lol: :lol: :lol:

Pozdrówka!!!! :P :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...