Jump to content
Dogomania

DRACULA DOG SHOW


Nitencja

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iwa-R']A kiedy będą znane koszty imprezy?
Czy nocleg też będzie organzowany grupowo, czy każdy na własną rękę?[/quote]
Spoko. Trzeba się zorientować w odległościach, bo może nocleg będzie na Węgrzech, a nie w Rumunii. Zobaczymy. Może na stronie rumuńskiej będą podane adresy hoteli (ale obawiam się, że mogą być drogie).
Ja jeszcze nic nie załatwiam i na nic nie patrzę. Czekam na pojawienie się pierwszych objawów ciąży u mojej Felki. A potem będę czekała na porów, a potem będę odchowywała maluchy, a potem..... może wreszcie trochę odetchnę i zabiorę się za planowanie wystaw.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Ja jeszcze nic nie załatwiam i na nic nie patrzę. Czekam na pojawienie się pierwszych objawów ciąży u mojej Felki. A potem będę czekała na porów, a potem będę odchowywała maluchy, a potem..... może wreszcie trochę odetchnę i zabiorę się za planowanie wystaw[/quote]

To tak jak ja 8) :D

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek wstepnie to ja tez bym sie pisala na busa z wawy, ale to dopiero za rok, wiec....
co do spania-na Wegrzech na bank odpada, bo to pewnie i ze 300km od Wegier, hotele dla zagraniczniakow w Rumunii potrafia byc drogie bo i 50 jewro za 2ke, ale teraz jest czas zeby sobie odlozyc. To srodek lata, wiec i camping moze byc-ja kcem w hotelu, nawet drogim, bom za wygodna na camping :)))))))))) :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']W takim razie wszyscy czekamy 8) :wink: Asiaczek i ja -na pierwsze ciążowe sygnały naszych uroczych dziewczynek ,a Orsini i Agasia na sygnały od organizatorów wystawy :wink:[/quote]

Ej wy macie ciekawsze zajecie :lol: 8) Ale majac 3 samce to tylko to 2 pozostaje.. chociaz... :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Cavisia']To ja się zapisuję na tego busa z Warszawy - jesli można oczywiście :)[/quote]
Jakby nie patrzeć na nasz wyjazd, jest juz nas 4 osoby z W-wy: Króliczek, Agasia, Cavisia i ja. Super! Oby tylko wszyscy dotrwali do końcowych ustaleń.
Pzdr.[/quote]

A czy do tego busa zmieszczą się jeszcze 2 osoby z psami z poza Warszawy? Dokładnie ze Śląska?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Asiaczek wstepnie to ja tez bym sie pisala na busa z wawy, ale to dopiero za rok, wiec....
co do spania-na Wegrzech na bank odpada, bo to pewnie i ze 300km od Wegier, hotele dla zagraniczniakow w Rumunii potrafia byc drogie bo i 50 jewro za 2ke, ale teraz jest czas zeby sobie odlozyc. To srodek lata, wiec i camping moze byc-ja kcem w hotelu, nawet drogim, bom za wygodna na camping :)))))))))) :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Ja też wolałabym w hotelu:))
Ale masz racje, jest jeszcze sporo czasu do wystawy. Poczekajmy.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Do wystawy jeszcze sporo czasu, tak więc naprawde nie ma co umawiać się już teraz na busa. Poczekajmy do 15.10.2005 r., bo wtedy może okazać się, że koszty tej "wycieczki" przekraczają możliwości niektórych z nas. Do Rumunii jest spory kawał drogi + hotel + wpisowe = spore koszty.

Może być też taka sytuacja, że z W-wy wyjadą 2 busy. Zobaczymy.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...