Jump to content
Dogomania

DRACULA DOG SHOW


Nitencja

Recommended Posts

[quote name='Kika']Byli z nami ludzie, którym naopowiadał ktoś z W-wy ,że na drogach pełno żebrzących dzieciaków, że trzeba mieć drobna dolary na łapówki :D [/quote]

No właśnie ja słyszałam dokładnie to samo. Dodatkowo sprawę wyolbrzymił mój mąż, no i pamiętam jak mój tata pojechał do Timisoary służbowo w czasach Czałczesku (nie wiem jak się to pisze), był tam ponad 3 m-ce, jak wrócił opowiadał właśnie o brudnych, żebrzących dzieciakach, ludziach łapiących szczury żeby je zjeść itp... Oczywiście hotel w którym był, był super zaopatrzony, nawet lepiej niż u nas w tamtych czasach.
Ale to pewnie tak jak mówicie, to było lata temu. W każdym razie bez względu na jedzących psy ja się szykuję. Moich to pewnie nie ruszą , bo kto by chciał 3 kg psa, któy ma na sobie samo futro i kupę lakieru :wink: :lol:
Mam nadzieję, że nic nie pokrzyżuje moich planów,, bo zabawa zapowiada się super.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='donya']Jak ja byłam mała to też jeździliśmy do Bułgarii i pamietam te umorusane, zebrzące dzieci. Ale to było kiedyś.
Jezeli wszystko bedzie Ok to my na pewno jedziemy :P[/quote]

jedzieMY czy jedziecie Wy? :p qrcze na zamku.. zapowiada sie baaaardzo ciekawie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe'][quote name='donya']Jak ja byłam mała to też jeździliśmy do Bułgarii i pamietam te umorusane, zebrzące dzieci. Ale to było kiedyś.
Jezeli wszystko bedzie Ok to my na pewno jedziemy :P[/quote]

jedzieMY czy jedziecie Wy? :p qrcze na zamku.. zapowiada sie baaaardzo ciekawie :)[/quote]

No nie wiem, na pewno pojedziemy na urlop czyli na dłużej. I tak myslę aby zahaczyć o Węgry??? Jeszcze duuuzo czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']no prawie rok... pożyjemy zobaczymy.. a ja ani na Węgrzech ani w Rumuni jeszcze nie byłam.. :)[/quote]

Jak chcesz z nami spędzic wakacje to zapraszamy. Ale Drakuladogshow jest 5 i 6.08 a w Debreczynie tak ok. 28.08. (nie ma jeszcze spisu wystaw'06). A to jest prawie miesiąc.
Zobaczymy co bedzie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']nie no do brna powinno być bez problemu.. gożej jak sie pojawią jakieś większe bagaże ..[/quote]

Trzy osoby + 2 psy + bagaże = ????
To srodek zimy. Rok temu chodziłam w mokrych butach bo jak przyjechaliśmy to byly roztopy i woda po kolana. A na drugi dzień wszystko zamarzło i było lodowisko :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya'][quote name='Agappe']nie no do brna powinno być bez problemu.. gożej jak sie pojawią jakieś większe bagaże ..[/quote]

Trzy osoby + 2 psy + bagaże = ????
To srodek zimy. Rok temu chodziłam w mokrych butach bo jak przyjechaliśmy to byly roztopy i woda po kolana. A na drugi dzień wszystko zamarzło i było lodowisko :P[/quote]

aaaaa Twoja mama też jedzie???to już gożej..
a z Drakulą to może ja bym sie tym busem zabrała w takim razie?? zobaczymy jeszcze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Goska ja bylam w zeszlym roku w T.Mures i psow mi nie zjedli ;-)
Jesli chcesz to jest i baardzo drogi hotel Continental w samym Mures ale mozna znalezc i cos tanszego. Polecam jednak , jak macie troche czasu nocowac w T.Mures !! i zwiedzic miasto :) cos naprawde pieknego bylam oczarowana, ale moze dlatego ze to miasto pamieta jak bylo jeszcze prowincja Imperium Rzymskiego ;-) Jesli ktos jest uzalezniony od internetu nie ma problemu poniewaz jest duzo kafejek internetowych
noclegow warto szukac przez agencje turystyczna w T.Mures malo prowizji biora a jak cos znajda to jest ok. Podaje strone :

[url]http://www.mures.ro/[/url][/quote]
Dzięki za stronę z adresem www. Na pewno się przyda.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']Teoretycznie aby wjechac do Rumunii konieczne sa ksiazeczka zdrowia z aktualnymi szczepieniami i zaswiadczenie od weterynarza powiatowego, a zeby wyjechac z Rumunii (czyli wjechac do UE) konieczne sa badania napoziom przeciwcial na wscieklizne we krwi. W praktyce nikt tego nie sprawdzal, a jedynie na jakiejs granicy wewnatrz UE ktos tam zagladal do psich paszportow.[/quote]
Podobnie jak na przejściu polsko-ukraińskim w tym roku.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Monique van Brempt
a to jak sedziuje????od jakich jest grup bo widze ze i sznaucerki ma[/quote]
Ja to bym zasugerowała, że ona jest all rounder'em. Tak mi się wydaje.
Podczas wystawy w Budapeszcie, widząc moje zdenerwowanie, sama zaczęła mnie uspokajać i powiedziała: Be cool! Słowo honoru, aż mi się wierzyć nie chciało! Poza tym, pełna kultura i usmiech na ringu. Nie wiem, jakie psy preferuje, jakie rasy lubi i jak ocenia. Ja byłam zadowolona z jej oceny w Budapeszcie, bo mój Farik dostał CACIB-a i wygrał z baaardzo utytułowanym psem z Niemiec. Właściciel był tak oburzony ocena, że ocenę odebrał z sekretariatu a nie na ringu.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku, z tego co rozmawialam z organizatorami tej wystawy, to ta wystawa ma dac szybciej championat Rumunii.
DLa osob ktore beda w Poznaniu : mozecie napasc sedzine Lavinie Steer lub Lokodi C. Zsolta. Oni sa wlasnie z oddzialu w T.Mures i beda sedziowac w Poznaniu na ringu terierow. Mysle ze po ocenie beda promowac juz wystawe i moze przywioza ulotki i wiecej informacji o tej wystawie. A ja , gdy tylko bede wiedziala cos nowego, zaraz dam wiesci na strone :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...