Jump to content
Dogomania

DRACULA DOG SHOW


Nitencja

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dlatego kupiłam jesienną kurtkę z sześcioma kieszeniami /bo tyle tych urwisów mam/ . Są to niskopodłogowce -ekonomiczne w utrzymaniu , z alarmem antywłamaniowym /genetycznie przekazywanym przez rodziców-wysysają z mleczkiem mamusi/ha ha ha. :lol:

Link to comment
Share on other sites

...my z Krakowa. pisze MY, bo wybiera sie z nami znajoma z weimarka. mamy zamiar zakotwiczyc w Rumunii moze nawet na tydzien:)
a tak na marginesie to jak tam wyglada sytuacja? pamietam opowiesci mojej siostry, ktora lata temu jechala przez Rumunie i opowiadala o bosych dzieciach biegnacych za autokarem, zeby im rzucic cos do jedzenia :roll:

Link to comment
Share on other sites

mam jeszcze pytanko w sprawie tych przepisow dot. przewozu zwierzat towarzyszacych...
zadzwonilam do Gl. Inspektoratu. Pan powiedzial zeby zajrzec na [url]http://www.wetgiw.gov.pl/[/url]
nie znalazlam info o Rumunii... (moze komus sie poszczesci)
moj wet wczoraj powiedzial, ze nie ma koniecznosci badania poziomu przeciwcial, wiec juz nie weim kurka :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']mam kilka newsow odnosnie zdobycia championatu na Dracula show :
1. Jesli pies jest juz championem i zdobedzie CACIB na wystawie "Dracula show" dostaje championat Rumunii , [b]psy ktore potrzebuja testy pracy[/b] musza doslac takowe dyplomy do siedziby zwiazku 2. Jesli pies nie jest championem a wygra dwa CACIBy i na Dracula show i na miedzynarodowej na drugie dzien - rowniez otrzymuje Championat Rumunii[/quote]

A ja mam pytanie: o jakie psy tutaj chodzi? Czy są jakieś konkrente rasy które w Rumunii muszą mieć testy pracy aby dostać tytuł Championa Rumuni, czy też odnoszą się tu przepisy dotyczące zdobywania Intechampiona?
A może ktoś zna link do strony wyliczającej te konkretne rasy?
A może ktoś wie czy to dotyczy border collie?

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, na ulotce jest napisane, że 15 października będą następne informacje. Poczekajmy i wtedy zobaczymy, czego i ile trzeba zdobyć, aby otrzymać tytuł Championa Rumunii.Co do trasy i busów - też poczekajmy na dokładne informacje. Wydaje mi się, że obecnie trudno się umówić na 100 %, prawda?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam!!! Słuchajcie Wszyscy -wczoraj moja koleżanka wróciła tydzień wcześniej z urlopu z RUMUNII ze względu na PTASIA GRYPĘ/11 przypadków zachorowań/ . Poinformowała mnie jeżeli nie muszę jechać w jakiejś pilnej sprawie , to odradza wszystkim w tej chwili wyjazd do Rumunii. Może faktycznie warto się nad tym zastanowić i przemyśleć to POWAŻNIE. Pozdrawiam wszystkich!!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...