Jump to content
Dogomania

smycze automatyczne


aneta21

Recommended Posts

[quote name='Hawanka']No cóż bede musiała pożegnać sie z Fioletem :([/QUOTE]

Ale jak mocno poszukasz to na pewno znajdziesz... :D wszystkim się podoba fiolecik:D jeszcze jest ładny róż ale ty dwóch chłopaków masz

a ja dzisiaj przetrzepałam całe allegro bo szukałam tej flexi dla koleżanki i nic:shake::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Szukałam może z minutę - [URL="http://allegro.pl/item993332478_flexi_comfort_rozmiar_s_linka_do_12kg.html"]klik[/URL][/QUOTE]

Ale my tu fioletu potrzebujemy...
Znalazłam classic fiolet
[URL]http://allegro.pl/item979828780_smycz_flexi_classic_reflect_5m_12kg_kolory_wroc.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']ale tu nie ma fioletu.....[/QUOTE]

[quote name='Hawanka']ja tez to widziałam ale Fioletu NIE MA !!!!!!!!:(:(:([/QUOTE]

[quote name='chi23']Ale my tu fioletu potrzebujemy...
Znalazłam classic fiolet
[URL]http://allegro.pl/item979828780_smycz_flexi_classic_reflect_5m_12kg_kolory_wroc.html[/URL][/QUOTE]

Przecież fiolet to purpurowy... Pisaliście i odpowiedzieli, ze nie mają ?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, Times, serif][SIZE=5][B][FONT=Times New Roman, Times, serif][COLOR=#00b100]dostępne kolory:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif][COLOR=#00b100][COLOR=#8e00b1]-PURPUROWY (NOWOŚĆ!!!)-[/COLOR][/COLOR][/FONT]
[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, Times, serif][SIZE=5][B][FONT=Times New Roman, Times, serif][COLOR=#00b100][COLOR=#ff1616]-CZERWONY-[/COLOR][/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif][COLOR=#00b100][COLOR=#000000]-CZARNY-[/COLOR][/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif][COLOR=#00b100][COLOR=#1616ff]-NIEBIESKI-[/COLOR][/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif][COLOR=#00b100]-ZIELONY-[/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif][COLOR=#00b100][COLOR=#ff16d0]-RÓŻOWY-[/COLOR][/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif][COLOR=#00b100][COLOR=#373737]-ANTRACYT-[/COLOR][/COLOR][/FONT]
[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/QUOTE]Zacytowane z aukcji. Raczej nie wydaje mi się, żeby był inny purpurowy niż ten, który ma chi23.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel'].
Poza tym nazbierało się teraz tyle wydatków w związku z leczeniem Duffla, że kasa na co innego idzie :([/QUOTE]
Biedaczek ;(

Ja jednak kupie ta Flexi purpurową może znajde Taśme a jak nie to wezne TĄ pusze do kompletu obroży poszukać [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/cool.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_1982']ale staffik nie wazy 30 kg tylko max 15. Moja ma w tej chwili 12 a ma juz prawie 7 miesiecy.
ps gdzie najtaniej mozna kupic flexi? Allegro??[/QUOTE]
zrob jak uwazasz
ja bymw zyciu staffikowi nie zalozyla smyczy do 35kg
sama powinnas wiedziec jaka sila dysponuje ta rasa

njataniej na allegro zazwyczaj :)
nie ma co oszcedzac na psich rzeczach one zcesto ratuja im zycie :)

Link to comment
Share on other sites

nie mam zamiaru oszczędzać bo dla mnie bezpieczeństwo jest najważniejsze, pożniej wygoda, a cena na końcu.
Ale chodzi o to że ja nigdy nie widziałam na własne oczy smyczy flexi, jakoś nigdy nie zwracałam na nie uwagi a psa mam dopiero od niedawna.
Jakieś 10 lat temu prowadzałam owczarka niemieckiego przyjaciółki na flexi linkowej i jedyne co pamiętam to że była wielgachna i ciężka. Ale ona może była dla jeszcze większych psów, więcej niż 50 kg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_1982']nie mam zamiaru oszczędzać bo dla mnie bezpieczeństwo jest najważniejsze, pożniej wygoda, a cena na końcu.
Ale chodzi o to że ja nigdy nie widziałam na własne oczy smyczy flexi, jakoś nigdy nie zwracałam na nie uwagi a psa mam dopiero od niedawna.
Jakieś 10 lat temu prowadzałam owczarka niemieckiego przyjaciółki na flexi linkowej i jedyne co pamiętam to że była wielgachna i ciężka. Ale ona może była dla jeszcze większych psów, więcej niż 50 kg.[/QUOTE]
jesli chodzi i tylko i wielkosc smyczy i wage
to powiem tak
znajomy ma psa 25kg i ma smycz do 50kg 8m tasme to zreczywiscie troche wazy , ale etz bez pzresady , nie odczuwa sie jak sie trzyma psa na niej
mialam w reku tez smycz do 50kg 5m na lince , jest duuuzo mniejsza i lzejsza i taka mam zamiar kupic wlasnie :)
ja osobiscie mam 2 smycze na tasmie do 35kg i sczerze to nie ufam im jakos;/ znam sile mojego psa i jednak potzrebujemy wiekszej a sucz ma tylko 17kg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...