Jump to content
Dogomania

smycze automatyczne


aneta21

Recommended Posts

[quote name='Toffuś']Ja zakupiłam dawno temu smycz automatyczną, ale nie z Flexi i w przeciągu dwóch tygodni bum i po smyczy. Dałam za nią 30 zł. Teraz zastanawiam sie albo nad Flexi albo normalną taśmowa tylko , ze z regulacja długości. Co bardziej polecacie??[/quote]

mi tasmowa z regulowana dlugoscia nic nie daje - najdluzsza to chyba 2,7 m ale sie placze miedzy lapami psa i nie lubie tak chodzic - uzywam ja ale na krotszej dlugosci. jak chce dluzsza smycz biore flexi ktora sie nie placze;) I kupic Flexi jesli juz a nie innych gorszych firm

Link to comment
Share on other sites

Ja mam flexi taką zwyczajną, zieloną, 5m [url]http://www.allegro.pl/item452898613_flexi_maxi_tasma_8m_50_kg_szczecin_najtaniej.html[/url]
Coś takiego. I stwierdzam że jest super mam ją już ponad 2 lata i jeszcze się trzyma, no tylko trochę porysana, no ale trzeba było nią nie rzucać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja na początku miałam smycz automatyczną też nie z Flexi i średnio co tydzień się psuła. Dostaliśmy za nią zwrot pieniędzy, trochę dołożyliśmy i kupiliśmy Flexi. Jest o niebo lepsza tak jak tamta się psuła to chwilę tak flexi mam od około 3 lat i ani razu nas nie zawiodła. Polecam;)

Link to comment
Share on other sites

Mam sznaucera średniego 9- letniego którego rzadko spuszczam ze smyczy i odkąd pamiętam mam smycze automatyczne. Flexi są rewelacyjne średnio wytrzymują 1-5 roku ( używam tej smyczy codziennie i mój sznaucerek jest dośc niesforny:cool3: ). Obecnie mam Flexi maxi 8 -metrową ... pies ma więcej swobody bo taśma jest dłuższa tylko niestety jest dośc ciężka...ale do tego można sie przyzwyczaic ;)

Link to comment
Share on other sites

mam pytanie
od ponad tygodnia szukam smyczy flexi 8 metrow rozmiar 1 lub 2 ale na tasmie :roll:
wszedzie sa na linkach a ja nie chce linki...
nigdzie niemoge znalezc wiec wpadlam na genialny pomysl ze moze poprostu takich nie robia...

sa takie flexi ??:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']mam pytanie
od ponad tygodnia szukam smyczy flexi 8 metrow rozmiar 1 lub 2 ale na tasmie :roll:
wszedzie sa na linkach a ja nie chce linki...
nigdzie niemoge znalezc wiec wpadlam na genialny pomysl ze moze poprostu takich nie robia...

sa takie flexi ??:roll:[/quote]

Przeglądałam animalię i jak jest mały rozmiar z taśmą to ma 5 m. a jak 8m. to na lince..
Chyba takiej jak szukasz nie znajdziesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']mam pytanie
od ponad tygodnia szukam smyczy flexi 8 metrow rozmiar 1 lub 2 ale na tasmie :roll:
wszedzie sa na linkach a ja nie chce linki...
nigdzie niemoge znalezc wiec wpadlam na genialny pomysl ze moze poprostu takich nie robia...

sa takie flexi ??:roll:[/quote]

z tego co mi wiadomo 8m są tylko linki, taśma maksymalnie jest 5m
(chyba bo specjalistką nie jestem :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']no wlasnie...tylko moj ma 7 kg a nie 30 ....i mi potrzebny rozmiar 1 lub 2 ehhh bo wieksze to juz sa wielkie i maja takie duze raczki :roll:
poszukam jeszcze jak nie znajde to kupie z linka...[/quote]

Ja tam proponuje kupić jeśli chodzi o wypady na działkę, to z 10 metrów linki w sklepie, sportowym bądź budowlanym...Przywiążesz do drzewa i będzie mógł psiak biegać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']Ja tam proponuje kupić jeśli chodzi o wypady na działkę, to z 10 metrów linki w sklepie, sportowym bądź budowlanym...Przywiążesz do drzewa i będzie mógł psiak biegać :)[/quote]

dzialka jst ogrodzona on biega bez smyczy po dzialce ale tu chodzi o to ze ja wychodzimy gdzies na spacer do sklepu czy nad jezioro to idziemy przez cala wies a tam po drodze sa kury,krowy no i jest problem ;)

a taka 10 m linka ze sklepu to bedzie mi sie platac pod nogami ehh kupie jednak flexi na lince poprostu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodkaxd']A czy te smycze :[URL="http://allegro.pl/item460865845_smycz_automatyczna_hilton_5metrow_50kg.html"]SMYCZ AUTOMATYCZNA Hilton 5metrów - 50kg !!! (460865845) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]


z Hiltona są wytrzymałe? ktoś miał taką?[/quote]

biorac pod uwage to ze nie znam nic z Hiltona co by bylo godne polecenia to za taka cene bym smyczy automatycznej po prostu nie kupila. Tu wg mnie nie ma co oszczedzac po co? Zeby mechanizm albo linka sie zepsula nagle w najmniej oczekiwanym miejscu? Mozna powiedziec - Flexi tez sie moze zepsuc...moze ale mysle ze % jednak bedzie znacznie mniejszy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodkaxd']A czy te smycze :[URL="http://allegro.pl/item460865845_smycz_automatyczna_hilton_5metrow_50kg.html"]SMYCZ AUTOMATYCZNA Hilton 5metrów - 50kg !!! (460865845) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]


z Hiltona są wytrzymałe? ktoś miał taką?[/quote]
szczerze:cool1:? Nie polecam. Mam chyba nawet taką samą (tylko nie jestem pewna czy do 50 kg). Mam ją może trzy miesiące i już nie chce się blokować, linka często się zacina... Ogólnie pisząc nie jest najporządniejsza ;). Koleżanka ma kilka lat flexi i w ogóle jej się nie psuje ;).

:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...