Jump to content
Dogomania

IV Zawody Psich Zaprzęgów Myślęcinek 2005


ariel_ch

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Myślę, że to już pora zamieścić temat związany z zawodami, które odbędą się 15-16.10.br. Tym samym informuję, iż nie jest to oficjalne żródło informacji od organizatorów (choć wtajemniczeni wiedzą, iż jestem jednym z nich). Pisze o tym po ostatnich niesnaskach z panem o nicku Andrzej H... na tym że portalu.
Jak zawsze postaram się zamieszczać tu najswieższe informacje no i oczywiście odpowiadać na wasze pytania.

Link to comment
Share on other sites

Bikejoring będzie wszędzie tam gdzie będą warunki bezśnieżne, tak przynajmniej mówi regulamin. U nas naturalnie śniegu nie będzie (no chyba, że matka natura zbzikuje do reszty).

Co do szczegółów to czekam na pytanka :D

P.S. A tak swoją drogą to nie mogę się doczekać! 8)

Link to comment
Share on other sites

Hej,
[quote]To będzie debiut Rudego zaprzęgu w klasie B1[/quote]

... i kolorowego w tej samej klasie, choć w wersji nieco osłabionej ;-) po w składzie woźnica + 5 kurdupli. Właśnie mam dylemat czy jednak nie zostawić jednego straceńca w domu i jechać jednak w C1. Czas pokaże, w sumie jeszcze kilka tygodni jest. Doczekać się tylko coś nie mogę... na osłodę zawody w Lasku Młocińskim za 1,5 tygodnia, będzie ktoś z Was?

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Hej,
[quote]To będzie debiut Rudego zaprzęgu w klasie B1[/quote]

... i kolorowego w tej samej klasie, choć w wersji nieco osłabionej ;-) po w składzie woźnica + 5 kurdupli. Właśnie mam dylemat czy jednak nie zostawić jednego straceńca w domu i jechać jednak w C1. Czas pokaże, w sumie jeszcze kilka tygodni jest. Doczekać się tylko coś nie mogę... na osłodę zawody w Lasku Młocińskim za 1,5 tygodnia, będzie ktoś z Was?

Pzdr[/quote]

Ja ale tylko w bieganiu, chyba, że do tego czasu psina przestanie pałać miłością do roweru, tzn. przestanie go obskakiwać:)

Link to comment
Share on other sites

W hotelu Zawisza są wolne cały czas pokoje 2 osobowe.
W Centrum Edukacji jest 9 osobowy pokój z łóżkami + wejdzie tam pare osób (ok. 2-3) z karimatami (tak jak wiecie w pokojach nie mozna trzymać psiaków. + jest tam 5 miejsc na łóżkach polowych za 15 zł. Od poniedziałku uruchomimy dodatkowy nocleg w postaci 'Jolki'. Jest to spanie na karimatach tylko jest tam do ogrzania tylko kominek, więc może być tam chłodnawo. Wejdzie tam 5 osób. Cena ok.15 zł.

Poza tym pragne zauważyć, że na info jest podana baza noclegowa i wystarczy podzwonić, ewentualnie jest podany numer kontaktowy do nas i możemy pomóc znależć 'kawałek podłogi' nawet tydzień przed zawodami a nawet w dzień zawodów. Podam jeszcze raz numery 502048065, 509767052.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariel_ch']A - 6,75 km
B - 5,25 km
C - 3,70 km
D - 2,3 km
Bikejoring - 4,5 km
Canicros w zależności od wieku - 1,8 km-2,3 km

Długości mogą jeszcze nieznacznie ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych[/quote]

eee to nie za dlugie sa te dystanse....albo ja sie spodziewalam czegos grozniejszego :lol:

Przyjade pokibicowac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...