Jump to content
Dogomania

Pomoc techniczna


anutka

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elżbietarusos']Jak mogę przejrzeć wszystkie swoje posty?
W offie nie znalazłam , żadnych swoich tekstów mówiących , że chciałam komuś za coś dokopać. Przejrzę więc wszystkie swoje wypowiedzi . Tylko jak to zrobić ?[/quote]
Na tym forum nie ma opcji obejżenia wszystkich swoich postów, jedynie możesz klinkąć na "Zobacz swoje posty" (-->to jest na sronie głownej po prawej stronie u góry) ale tam się tylko wyświetlaja tematy w których brałas udział, niestety na tym forum nie ma tkaiej opcji do wglądu swoich postów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka']spamowanie to wysyłanie maila do dużej liczby użytkowników naraz. Najczęściej jest to reklama swojej strony. Na forum występuje to jako wysyłanie kilka razy tego samego posta z tą samą treścią[/quote]Dziękuję Anutko, ale tu niektórzy narzekaja, że im się posty dwa razy wysyłają bez ich wiedzy i pomimo tego, że sobie nie życzyli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka']Tu nie chodzi o dublujące się posty, ale o te wysyłanie kilkanaście razy w różnych tematach :)[/quote]To nawet nie wiedziałam, że ten sam post można umieszczać w kilku tematach. A jak np mona przesłaćc cytat do innego tematu, bo widziałam, że niektórzy tak robią????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka']Po prostu naciskasz cytuj i kopiujesz treść, która się pojawia na stronie. Czyli wszystko ze znacznikami [code][quote][/quote][/code]
Potem po prostu wchodzisz w inny temat i tam w odpowiedzi wklejasz ten cytat[/quote]Dziękuję Anutko. chyba już wiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='anutka']Po prostu naciskasz cytuj i kopiujesz treść, która się pojawia na stronie. Czyli wszystko ze znacznikami [code][quote][/quote][/code]
Potem po prostu wchodzisz w inny temat i tam w odpowiedzi wklejasz ten cytat[/quote]Dziękuję Anutko. chyba już wiem[/quote]Tylko jak wejdę na inny temat i naciskam odpowiedż to pojawia mi się wyłącznie pusta ramka i nic się nie wkleja

Link to comment
Share on other sites

Chyba w zbyt dużym skrócie zaczęłam Ci to tłumaczyć :)
Zaczne od początku:
Naciskasz cytuj i otwiera Ci się strona z kodem. Cały zaznaczasz i klikasz [b]ctrl[/b] i [b]c[/b]. Nastepnie otwierasz temat, który Cię interesuje, naciskasz [b]odpowiedz[/b] i tam wklejasz skopiowaną treść([b]ctrl[/b] i [b]v[/b])
Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka']Chyba w zbyt dużym skrócie zaczęłam Ci to tłumaczyć :)
Zaczne od początku:
Naciskasz cytuj i otwiera Ci się strona z kodem. Cały zaznaczasz i klikasz [b]ctrl[/b] i [b]c[/b]. Nastepnie otwierasz temat, który Cię interesuje, naciskasz [b]odpowiedz[/b] i tam wklejasz skopiowaną treść([b]ctrl[/b] i [b]v[/b])
Powodzenia :)[/quote]Anutko jeszcze za duży skrót, a więc naciskam cytuji wyskakuje mi ramka z całym postem, za kwadratowym nawiasem stawiam kursos i klikam, czy tak a nastę pnie to [b]v[[/b] wystukuję na klawiaturze, czy biorę z górnej pólki, a następnie to[b]odpowiedz[b]tż wysukuję na klawiaturze, czy nie?

Link to comment
Share on other sites

dobrze to jeszcze dokładniej.
Klikasz cytuj i pojawia Ci się ramka z kodem [code][quote][/quote][/code] Zaznaczasz kursor na tekst i naciskasz [b]ctrl[/b] i [b] a[/b] i od razu [b]crtl[/b] i [b]c[/b].
Następnie zamykasz ten temat i wybierasz inny, w którym chcesz wkleić cytat. Tam wybierasz [b]odpowiedz[/b] i w okienku, który się otworzy naciskasz [b]ctrl[/b] i [b]v[/b]
Powinien pojawić Ci się cały tamten kod.
Jeszcze raz życze powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...