Jump to content
Dogomania

Pomoc techniczna


anutka

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viris'][quote name='misiaczek']Czyli muszę taki program ściągnąć?
Draczyn, człowiek całe życie się uczy,moze i ja takie ramki, też się nauczę robić :wink: :D[/quote]
Ja bym radzila kupic. Nie wiem czy po sieci sa jakies dobre na prawde dobre programy do sciagniecia.
Nie odezwe sie do Ciebie na pv bo mnie o to prosilas ale jak wroci moj Arek do domu to moge sie cos wypytac. On bardzo lubi grafike komputerowa i moze powie gdzie cos dobrego znalesc.[/quote]

Resztę rozmowy przenoszę tutaj.
Kupić programu nie trzeba.
Ja ma Photoshopa ściągniętego z internetu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']zagladam, zagladam tylko nie mam tak duzo czasu, żeby siedziec i trenowac wstawianie!viris a ja moge przesłac te zdjęcia poprostu na maila?czy one sie znów nie otworza?[/quote]


Hmmm ale komu chcesz wyslac na maila bo nie rozumiem. jesli chcesz je pokazac tutaj to mailem mozesz tylko wyslac np mi lub komus kto bedzie mogl je pokazac tutaj. Bo innego rozwiazana z mailem to nie znam :)

Link to comment
Share on other sites

Te ramki Viris to nic pilnego...pytałam Hebulki tak z ciekawości,bo bardzo mi się podobają.Jak będę miała trochę czasu to ściągnę tego Photoshopa i potrenuję :wink: :D .
Viris,jeśli chodzi o pv...to równie dobrze mogłyśmy publicznie się do siebie nie odzywać...a jednak to robimy :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Anutko - ale masz full opcje wlasnie dodatkow itp? Bo tego czesto nie ma i trzeba dodatkowych ramek i innbych elementow szukac osobno. Jesli znalazlac cala wersje na necie to pogratulowac.[/quote]wydaje mi się, że jest to pełna wersja. Jednak nie udało mi się jeszcze nauczyć go obsługiwać.
wszelkie ramki i inne dodatki robie w programie PSP

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Orginalny Photoshop do sciagniecia z sieci jest wersja 30 dniowa. Mozna ponoc znalesc ja na stronie producenta.

Misiaczek jak masz dobre lacze to poszukaj na poczatek takiej wersji.

To ze odzywamy sie do siebie normalnie to tylko dobrze o nas chyba swiadczy :P[/quote]
Draczyn mówiła,że sobie dobrze radzę w komputerowym swiatku...a tym czasem ja nie wiem o czym Ty Viris mówisz.Co to jest wersja 30-dniowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka']Misiaczku, Wiris chodzi o program, który będzie działał tylko 30 dni.
Ja jednak wszystko ściągam eMulem i tam są pełne wersje programów bez ograniczeń :)[/quote]
Tak też myślałam,ale nie byłam pewna.
Anutko a co to jest eMul?....tego to już chyba napewno nie wiem. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Program eMule służy do ściągania różnych plików z kompuetrów użytkowników z całego świata.
Polega to mniej więcej na tym, że instalujesz program i udostępniasz część swoch plików. Inna osoba szukając programu, filmu łączy się bezpośrednio z tobą i ciągnie :)

Link to comment
Share on other sites

Anutko ale ze sciaganiem takich rzeczy trzeba bardzo uwazac. To nie do konca legalne.

W mojej notce sie rypnelam zamiast orginalny mialo byc legalny .

Wiem ze kontrole oprogramowania zdarzaja sie bardzo rzadko w domach ale im wiecej sie sciaga tym wieksze ryzyko ze ma sie nielegalne oprogramowania.

Misiaczek poszukaj na stronie photoshopa wersji 30 dniowej jak Ci bedzie odpowiadac i bedziesz mogla wykorzystac wszystkie jego zalety to pewnie kupisz sobie i bedziesz miec na cale zycie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Anutko ale ze sciaganiem takich rzeczy trzeba bardzo uwazac. To nie do konca legalne.

W mojej notce sie rypnelam zamiast orginalny mialo byc legalny .

Wiem ze kontrole oprogramowania zdarzaja sie bardzo rzadko w domach ale im wiecej sie sciaga tym wieksze ryzyko ze ma sie nielegalne oprogramowania.

Misiaczek poszukaj na stronie photoshopa wersji 30 dniowej jak Ci bedzie odpowiadac i bedziesz mogla wykorzystac wszystkie jego zalety to pewnie kupisz sobie i bedziesz miec na cale zycie :)[/quote]
To tak do końca nie jest.
Karane jest rozprowadzanie pirackiego oprogramowania.
Posiadanie go w niewielkich ilościach do użytku domowego jest dozwolone :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Anutko ale ze sciaganiem takich rzeczy trzeba bardzo uwazac. To nie do konca legalne.

W mojej notce sie rypnelam zamiast orginalny mialo byc legalny .

Wiem ze kontrole oprogramowania zdarzaja sie bardzo rzadko w domach ale im wiecej sie sciaga tym wieksze ryzyko ze ma sie nielegalne oprogramowania.

Misiaczek poszukaj na stronie photoshopa wersji 30 dniowej jak Ci bedzie odpowiadac i bedziesz mogla wykorzystac wszystkie jego zalety to pewnie kupisz sobie i bedziesz miec na cale zycie :)[/quote]
To tak do końca nie jest.
Karane jest rozprowadzanie pirackiego oprogramowania.
Posiadanie go w niewielkich ilościach do użytku domowego jest dozwolone :)

Link to comment
Share on other sites

To jest przeciez lamanie praw autorskich osob ktore pracowaly nad tym programem. Jezeli kazda osoba powie ze ma "malo" pirackich programow.. to kto to niby ma kupic? tylko szkoly i firmy?

Jesli mozesz przeczytaj plik z photoshopa (skoro masz pelna wersje to powinien byc ). Plik nazywa sie : read me albo help. Cos odnosnie czytania lub pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...