Jump to content
Dogomania

Pomoc techniczna


anutka

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Draczyn'][quote name='Viris']Nie ma za co Draczyn. Od tego tu wszyscy jestesmy zeby oprocz gadania tez sobie wzajemnie pomagac i doradzac :)[/quote]A widziałaś jakie ładne aniołki są w innych tematach. Z tej radości całkowicie zaśmieciłam forum[/quote]
Draczyn, w takim razie czekamy teraz za fotki Twoich psów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka'][quote name='Draczyn'][quote name='Viris']Nie ma za co Draczyn. Od tego tu wszyscy jestesmy zeby oprocz gadania tez sobie wzajemnie pomagac i doradzac :)[/quote]A widziałaś jakie ładne aniołki są w innych tematach. Z tej radości całkowicie zaśmieciłam forum[/quote]
Draczyn, w takim razie czekamy teraz za fotki Twoich psów :)[/quote]Anutko wybacz, ale jestem tak zmęczona umysłowo po obrazkach, żemuszę trochę odsapnąć

Link to comment
Share on other sites

Oj zapomnialam ze jest taki temat i napisalam w "artykulach"


[quote name='Draczyn'][quote name='JustynaJK']http://www.gify.org.pl/[/quote]Chcę to przenieść niżęj, aby mieć pod ręką[/quote]


Draczyn. Dodaj sobie ta strone do ulubionych. Wtedy bedziesz miec ja zapisana. Ja kiedys po prostu ulubione strony zapisywalam w notesie :) Jak nie wiedzialam ze jest taka opcja. Na gorze ekranu w przegladarce masz pasek gdzie po kolei znajduja sie prostokaciki :
Plik Edycja Widok [b]Ulubione[/b] Kliknij w ulubione i dodaj sobie ten adres. (najlepiej otworz ta stronke z gifami i wtedy wlasnie wykonaj to co Ci napisalam.

I jak bedziesz chciala zobaczyc liste Twoich Ulubionych stron to klikasz na pasku zaraz pod tym pierwszym gdzie znajduje sie : Wstecz Dalej Zatrzymaj Odswiez Start Wyszukaj [b]Ulubione[/b] i po lewo bedziesz miec liste. To bardzo ciekawa opcja przegladarki. Oczywiscie to co napisalam jest przy najbardziej standardowiej. Wszystko zalezy od tego czego uzywasz.. Ale mysle ze standardu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Oj zapomnialam ze jest taki temat i napisalam w "artykulach"


[quote name='Draczyn'][quote name='JustynaJK']http://www.gify.org.pl/[/quote]Chcę to przenieść niżęj, aby mieć pod ręką[/quote]


Draczyn. Dodaj sobie ta strone do ulubionych. Wtedy bedziesz miec ja zapisana. Ja kiedys po prostu ulubione strony zapisywalam w notesie :) Jak nie wiedzialam ze jest taka opcja. Na gorze ekranu w przegladarce masz pasek gdzie po kolei znajduja sie prostokaciki :
Plik Edycja Widok [b]Ulubione[/b] Kliknij w ulubione i dodaj sobie ten adres. (najlepiej otworz ta stronke z gifami i wtedy wlasnie wykonaj to co Ci napisalam.

I jak bedziesz chciala zobaczyc liste Twoich Ulubionych stron to klikasz na pasku zaraz pod tym pierwszym gdzie znajduje sie : Wstecz Dalej Zatrzymaj Odswiez Start Wyszukaj [b]Ulubione[/b] i po lewo bedziesz miec liste. To bardzo ciekawa opcja przegladarki. Oczywiscie to co napisalam jest przy najbardziej standardowiej. Wszystko zalezy od tego czego uzywasz.. Ale mysle ze standardu :)[/quote]Dzięki. Ulubione mm już od samego początku i już to zrobiłam. Ale tym niemniej b. dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='anutka']Oczywiscie nie miałąm na myśli teraz.
Ale jak już się nauczyłaś wklejać fotki to na skojonie możesz nam troche powklejać :)[/quote]To tylko obrzki, a fotki będą troszkę póżniej, bo naewno znów coś mi się tam zaprze[/quote]
Jeżeli poradziłaś sobie z gifami uda ci sie też z fotkami. To nie jest takie trudne :)
Dobranoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka'][quote name='Draczyn'][quote name='anutka']Oczywiscie nie miałąm na myśli teraz.
Ale jak już się nauczyłaś wklejać fotki to na skojonie możesz nam troche powklejać :)[/quote]To tylko obrzki, a fotki będą troszkę póżniej, bo naewno znów coś mi się tam zaprze[/quote]
Jeżeli poradziłaś sobie z gifami uda ci sie też z fotkami. To nie jest takie trudne :)
Dobranoc[/quote]Dobranoc Anutko, trochę odsapnę i wezmę się za zdjęcia. myślę, żę teraz już pójdzie

Link to comment
Share on other sites

Anutko wszystko mi już wychodzi ze zdjęciami do momentu pojawienia się tych skomplikowanych kodów. Gdzie mam nacisnąć aby ten pierwszy się podświetlił. On wogóle mi się nie podświetla w żadensposób [img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/natura/kwiaty/219.gif[/img][/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Anutko wszystko mi już wychodzi ze zdjęciami do momentu pojawienia się tych skomplikowanych kodów. Gdzie mam nacisnąć aby ten pierwszy się podświetlił. On wogóle mi się nie podświetla w żadensposób [img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/natura/kwiaty/219.gif[/img][/img][/quote]

Czy masz na myśli ten moment kiedy na stronie [url]www.imageshack.us[/url] pojawiają się te kody??
Po prostu na pierwszy z nich naciskasz lewim przyciskiem myszy. Powoduje to, że kod sie podświetla. Wtedy wystarczy tylko nacisnąć [b]Ctrl [/b]i [b]c[/b]
Następnie wchodzisz na Dgm i wpisując wiadomość wybierasz albo [b]Ctrl [/b]i [b]v[/b] albo po prostu [b]wklej[/b]
Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka'][quote name='Draczyn']Anutko wszystko mi już wychodzi ze zdjęciami do momentu pojawienia się tych skomplikowanych kodów. Gdzie mam nacisnąć aby ten pierwszy się podświetlił. On wogóle mi się nie podświetla w żadensposób [img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/natura/kwiaty/219.gif[/img][/img][/quote]

Czy masz na myśli ten moment kiedy na stronie [url]www.imageshack.us[/url] pojawiają się te kody??
Po prostu na pierwszy z nich naciskasz lewim przyciskiem myszy. Powoduje to, że kod sie podświetla. Wtedy wystarczy tylko nacisnąć [b]Ctrl [/b]i [b]c[/b]
Następnie wchodzisz na Dgm i wpisując wiadomość wybierasz albo [b]Ctrl [/b]i [b]v[/b] albo po prostu [b]wklej[/b]
Powodzenia :)[/quote]I właśnie ten kod mi się nie podświetla, wogóle nie pokazuje się łapka, tylko strzałka i jeżdże z nią po całym kodzie, kawałkami robi się niebieski, ale całościowo za nic i tujest cała trudność

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='anutka'][quote name='Draczyn']Anutko wszystko mi już wychodzi ze zdjęciami do momentu pojawienia się tych skomplikowanych kodów. Gdzie mam nacisnąć aby ten pierwszy się podświetlił. On wogóle mi się nie podświetla w żadensposób [img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/natura/kwiaty/219.gif[/img][/img][/quote]

Czy masz na myśli ten moment kiedy na stronie [url]www.imageshack.us[/url] pojawiają się te kody??
Po prostu na pierwszy z nich naciskasz lewim przyciskiem myszy. Powoduje to, że kod sie podświetla. Wtedy wystarczy tylko nacisnąć [b]Ctrl [/b]i [b]c[/b]
Następnie wchodzisz na Dgm i wpisując wiadomość wybierasz albo [b]Ctrl [/b]i [b]v[/b] albo po prostu [b]wklej[/b]
Powodzenia :)[/quote]I właśnie ten kod mi się nie podświetla, wogóle nie pokazuje się łapka, tylko strzałka i jeżdże z nią po całym kodzie, kawałkami robi się niebieski, ale całościowo za nic i tujest cała trudność[/quote]

A to dziwne.
A co się dzieje jak lewym przyciskiem myszy naciśniesz na ten kod(np. w środku)??Nie przeciągaj tylko krótko naciśnij

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka'][quote name='Draczyn'][quote name='anutka'][quote name='Draczyn']Anutko wszystko mi już wychodzi ze zdjęciami do momentu pojawienia się tych skomplikowanych kodów. Gdzie mam nacisnąć aby ten pierwszy się podświetlił. On wogóle mi się nie podświetla w żadensposób [img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/natura/kwiaty/219.gif[/img][/img][/quote]

Czy masz na myśli ten moment kiedy na stronie [url]www.imageshack.us[/url] pojawiają się te kody??
Po prostu na pierwszy z nich naciskasz lewim przyciskiem myszy. Powoduje to, że kod sie podświetla. Wtedy wystarczy tylko nacisnąć [b]Ctrl [/b]i [b]c[/b]
Następnie wchodzisz na Dgm i wpisując wiadomość wybierasz albo [b]Ctrl [/b]i [b]v[/b] albo po prostu [b]wklej[/b]
Powodzenia :)[/quote]I właśnie ten kod mi się nie podświetla, wogóle nie pokazuje się łapka, tylko strzałka i jeżdże z nią po całym kodzie, kawałkami robi się niebieski, ale całościowo za nic i tujest cała trudność[/quote]

A to dziwne.
A co się dzieje jak lewym przyciskiem myszy naciśniesz na ten kod(np. w środku)??Nie przeciągaj tylko krótko naciśnij[/quote]Kompletnie nic się nie dzieje

Link to comment
Share on other sites

Kolor to chyba zależy od komputera ;)
To może spróbuj przejechać myszką i cały kod ręcznie podświetlić - tak jak to robisz normalnie.
Domyślam się, że Ty naciskasz lewym przyciskiem myszy i przeciągasz a chodzi o to po prostu kliknęła w jednym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka']Kolor to chyba zależy od komputera ;)
To może spróbuj przejechać myszką i cały kod ręcznie podświetlić - tak jak to robisz normalnie.
Domyślam się, że Ty naciskasz lewym przyciskiem myszy i przeciągasz a chodzi o to po prostu kliknęła w jednym miejscu.[/quote]Jak klika w jednym miejscu, o 1cm się podświetla i koniec[img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/zwierzeta/psy/35.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...