Jump to content
Dogomania

KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal


Sabina1

Recommended Posts

[quote name='nathaniel']Długopis mi się trochę rozmazał ;)
Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości,
odrobiny światła w mroku dzieki szczermu uśmiechowi
radośći w smutku dzięki miłości
nadziei na lepsze jutro o
oraz szybkiego powroty do zdrowia
życzy nathaniel z dogomanii ;)[/quote];)[I]no i nie ma się czego wstydzić , całkiem ok .Najważniejsze aby teraz jak najszybciej wszystkie te pozdrowienia dotarły do Naszej Kochanej Adresatki:p[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zabieram się za pisanie :lol: . Dzisiaj wysyłam :)

[SIZE="1"]Wątpliwości rozwiane[/SIZE] :)

EDIT: Kartka napisana, zaraz na pocztę i siuuu do Sabinki ;)

EDIT2: Kartka wysłana! :lol: . Szkoda, że wyciągają pocztówki ze skrzynki dopiero jutro :/... no i dopiero po niedzieli pewnie dojdzie :(

Link to comment
Share on other sites

Justynko!!
Dzięki za wiadomości, cieszymy się, że są coraz lepsze. Ale napisz też słowo o tym, jak Ty się masz. Choć nie znam Cię (Sabinki tez :shake: ), to wiem z tego wątku, że nie napiszesz, że jestes zmęczona, że dużo obowiązków, choćby ich bylo, nie wiem ile. Ale może napisz, czy można TOBIE w czymś pomóc, wyręczyć? Śmiało:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzina_rr']Justynko!!
Dzięki za wiadomości, cieszymy się, że są coraz lepsze. Ale napisz też słowo o tym, jak Ty się masz.
...
Ale może napisz, czy można TOBIE w czymś pomóc, wyręczyć? Śmiało:lol:[/quote]
Właśnie, czy mogę (.żemy) jakoś Ci pomóc?
Pisz smiało. Napisz też kiedy będzie można odwiedzić Sabinkę w tym Międzylesiu? (jakoś się może skrzykniemy/ahoj-chętni z Wwy >służę trzema wolnymi miejscami w Ticusiu>i pojedziemy ją odwiedzić/ a już ja to na pewno się wybiorę jak już będzie na normalnej sali :p )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Właśnie, czy mogę (.żemy) jakoś Ci pomóc?
Pisz smiało. Napisz też kiedy będzie można odwiedzić Sabinkę w tym Międzylesiu? (jakoś się może skrzykniemy/ahoj-chętni z Wwy >służę trzema wolnymi miejscami w Ticusiu>i pojedziemy ją odwiedzić/ a już ja to na pewno się wybiorę jak już będzie na normalnej sali :p )[/quote]

Niestety Sabiny jeszcze nie można odwiedzać, napiszę od razu jak tylko będzie to możliwe. Lekarz powiedział, że pobyt w szpitalu może potrwać nawet do miesiąca, prawdopodobnie na oddziale rehabilitacji - właściwie to jeszcze za wcześnie żeby coś mówić, bo Sabina cały czas jest pod obserwacją. Na razie nie dzieje się nic niepokojącego. Aha, dzięki wszystkim za chęć pomocy - radzę sobie zupełnie dobrze, bo pomagają mi siostra i szwagier.:lol:
Pozdrawiam serdecznie,
Justyna

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny czy krew aktualna?ja nie moge oddawać ale moja ciocia i wujek będą oddawać w przyszłym tygodniu więc mogliby oddać dla Sabinki
Pomimo ze nie znam mamy osobiście ,prosze ją uściskać , wycałować i życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.Proszę o adres to wyslę oczywiście kartkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lothia']dziewczyny czy krew aktualna?ja nie moge oddawać ale moja ciocia i wujek będą oddawać w przyszłym tygodniu więc mogliby oddać dla Sabinki
Pomimo ze nie znam mamy osobiście ,prosze ją uściskać , wycałować i życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.Proszę o adres to wyslę oczywiście kartkę[/quote]

Dziękuję, ale akcja jest już dawno zakończona.
Pozdrawiam,
Justyna

Link to comment
Share on other sites

Ech, pokazywali w dzienniku na jedynce reportaż ze szpitali w ten upał, noo zgroza, rany się wogóle nie goją, pacjentom lekarze w desperacji zalecają mokre prześcieradła, nie ma tam czym oddychać bo w większości brak klimatyzacji...zdrowemu człowiekowi trudno wytrzymać plus 35 a co dopiero choremu...:shake:
Podobno dopiero w piątek to piekło ma ,,spaść" do +26 St C

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za adresik, jak dobrze pojdzie, to moze nawet przyjdzie kartka z Dubaju :)

Sabinka zdrowiej, ja mialam razem 5 operacji+wypadek samochodowy i jakos zyje :) Bedzie dobrze!!! Musi byc!!!
Ide pisac kartke :) od sasiadki z Bielan :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...