Jump to content
Dogomania

Mieleckie schronisko prosi o pomoc!


XWegaX

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sluchajcie, rozmawiam z Niemiecką organizacją dobermanią i proszę o pomoc dla Mielca. wiem, że w przyszłym tygodniu zostanie wysłana karma dla psów (nie wiem ile i jaka, dokładny dzien też jeszcze napiszę). Z kim mogę rozmawiać na ten temat, do kogo pisać? Kto wtedy bedzie i odbierze karmę oraz porobi zdjęcia abym mogła to przesłać do Niemiec?Poza tym wiem, że Niemcy chcą pomóc, ale potrzebuję wiecej informacji. Czy może się ktoś ze mną skontaktować: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 605 434 484? Napiszcie mi albo powiedzicie co jest najbardziej potrzebne? Ile bud? Ile wszystkiego. Dobrze, jak chociaż trochę pomoga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']Sluchajcie, rozmawiam z Niemiecką organizacją dobermanią i proszę o pomoc dla Mielca. wiem, że w przyszłym tygodniu zostanie wysłana karma dla psów (nie wiem ile i jaka, dokładny dzien też jeszcze napiszę). Z kim mogę rozmawiać na ten temat, do kogo pisać? Kto wtedy bedzie i odbierze karmę oraz porobi zdjęcia abym mogła to przesłać do Niemiec?Poza tym wiem, że Niemcy chcą pomóc, ale potrzebuję wiecej informacji. Czy może się ktoś ze mną skontaktować: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 605 434 484? Napiszcie mi albo powiedzicie co jest najbardziej potrzebne? Ile bud? Ile wszystkiego. Dobrze, jak chociaż trochę pomoga.[/QUOTE]
Aisak, skrzynke schroniska obslugujemy ja i Murka. Takze kazdy mail przechodzi przez nasze rece.
Chetnie bym podjechala zrobic zdjecia, ale klopot w tym, ze wyjezdzam 10.1 na 2 tygodnie (ferie zimowe szkolne). Ale poprosze kierownika, zeby zrobili zdjecia sami, bo maja ode mnie dosc dobry aparat.

W schronisku zawsze jest 1 pani i 1 pan na zmianie, z odbiorem karmy nie bedzie problemu, dobrze jednakze byloby, zeby byl kierownik, wiec pasowaloby podac dzien wczesniej godzine przyjazdu przesylki.

Najbardziej brakuje cieplych, dobrych bud. Sa dostarczane nowe dzieki wplatom dogomaniakow, przyjaciol schroniska, ale ciagle sa stare, zniszczone budy.

Aisak, jesli Ci to nie bedzie przeszkadzac, to zadzwonie do Ciebie jutro, OK?
Tylko podaj plisss godzine, o ktorej Ci pasuje, ze wzgledu na Malego :p

Link to comment
Share on other sites

Przekazuje dobre wiesci :
[QUOTE]Temat: adopcje
Od: [email][email protected][/email]
Data: Śr Stycznia 2 2008, 7:26 pm
Do: [email][email protected][/email]

[COLOR="Green"][B][SIZE="4"]Dzisiaj poszły do adopcji - szczeniak suczka z tych nowych dużych, młody bokser, amor do warszawy, oraz czarny wilk z wyb.181.[/SIZE][/B][/COLOR]

Pani Agnieszko w związku ze zmiana przekazywania 1% podatku przekazuję komplet danych:

[COLOR="Red"][B][SIZE="4"]MIELECKIE TOWARZYSTWO OCHRONY ZWIERZĄT
UL. TARGOWA 11
39-300 MIELEC

NUMER KONTA 68 1060 0076 0000 4021 8000 5219

NUMER KRS 0000066205[/SIZE][/B][/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Aisak, jesli Ci to nie bedzie przeszkadzac, to zadzwonie do Ciebie jutro, OK?
Tylko podaj plisss godzine, o ktorej Ci pasuje, ze wzgledu na Malego :p[/quote]
W takim razie czekam na telefon. O której tobie pasuje, bo Eryczek nie ma jeszcze stałych godzin spania, najwyżej jutro poproszę o telefon później;)

Jesli chodzi o dokładną datę to podam, jak tylko dowiem się o wysyłce z Niemiec. Zdjęcia, jesli zrobi kierownik to dobrze. To do jutra:p

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, wiem że jesteście niesamowite i o wiele bardziej obcykane w tym forum, dlatego prosze Was o pomoc dla szczeniaków goldenów. Ogoszenie znalazam na forum na naszej klasie. Wklejam treść.

:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:

APEL !!
Cześć...Może Ty, lub ktoś z Twoich znajomych by chciał takiego Goldenka jak w załączniku za darmo. Niestety są do uśpienia :-( (właściciel nie jest w stanie ich zatrzymać), więc może ktoś byłby zainteresowany? Kontakt: 515294956.
[URL]http://a416.ac-images.myspacecdn.com/images01/115/l_fe3698961e4b7883c0ed7cfde8a5629f.jpg[/URL]



Szczeniaki są rozkoszne, tylko popatrzcie na foty. Może wrzucicie to info na odpowiedni wątek ?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Cześć...Może Ty, lub ktoś z Twoich znajomych by chciał takiego Goldenka jak w załączniku za darmo. Niestety są do uśpienia (właściciel nie jest w stanie ich zatrzymać), więc może ktoś byłby zainteresowany? Kontakt: 515294956.[/QUOTE]
TO OGLOSZENIE TO KIEPSKI ZART !!!!!! KRAZY OD ROKU PO DOGOMANII I NA INNYCH PORTALACH :angryy: NIKT NORMALNY NIE USYPIA GOLDENKOW, KTORE MOZNA OPCHNAC PO 1000 ZL ZA SZTUKE.

[B]Skupmy sie raczej na szczeniakach nierasowych, ktorych np. w mieleckim schronisku jest ponad 30.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Tak mial jechac Kierownik.My dzis caly dzien zap...w Orzechowcach ,przedulo nas z kazdej strony i znow podpadlysmy awanturujac sie o zrobione i przywiezione budy ktorych nie mial kto wstawic do boksow.Weron zalatwila chlopow,my nakarmilysmy,mixpodh.u beci.jeszcze odtajamy,brrr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']Czyli boksi nie macie?[/QUOTE]
[B]Jest sunia bokserowata Ligia oraz mix boksera zwrocony do schroniska po 2 miesiacach od adopcji.
[/B]
[QUOTE]Temat: budy
Od: [email][email protected][/email]
Data: N Stycznia 6 2008, 9:02 am
Do: [email][email protected][/email]

[B][COLOR="Red"][SIZE="3"]Zakupiłem 4 kolejne podwójne budy za 1500 zł.[/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE]
[img]http://img242.imageshack.us/img242/4981/zdjecia012yw5.jpg[/img]

[img]http://img140.imageshack.us/img140/6707/zdjecia014wt8.jpg[/img]

[img]http://img106.imageshack.us/img106/3879/zdjecia015ne9.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Dzieki ,Viris,mysle ze na druga da kierownik,a moze juz zamowil?Te zdjecia to budy z Malawy,te i poprzednie zamawial Kierownik,ja poganiam,Grunt to to ,ze budy naplywaja do schr.Jak wyslesz,zawiadom,ale pospiechu nie ma ,bo to itak robota trwa ok.2 tyg,a place po wykonaniu.Jak Kerownik zamowil to wydluzy sie kolejka,a jesli nie to i tak zamowic musze 2,bo stolarzowi nie oplaca sie ciac na jedna.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]wiadomosc byla na poprzedniej stronie watku oraz jest na stronie glownej [/COLOR][URL="http://www.mielec.bezdomne.com"][COLOR=blue]www.mielec.bezdomne.com[/COLOR][/URL][/B]
[quote]
[B][COLOR=#ff0000][B][COLOR=#ff0000]MIELECKIE TOWARZYSTWO OCHRONY ZWIERZĄT[/COLOR][/B][/COLOR][/B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]
[B][B][COLOR=#ff0000]UL. TARGOWA 11[/COLOR][/B][/B]
[B][B][COLOR=#ff0000]39-300 MIELEC[/COLOR][/B][/B]

[B][B][COLOR=#ff0000]NUMER KONTA 68 1060 0076 0000 4021 8000 5219[/COLOR][/B][/B]
[B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]NUMER KRS 0000066205[/COLOR][/SIZE][/B][/B][/COLOR][/SIZE][/quote]
W tym roku beda bardzo opoznione wplaty 1%, bo to US sam decyduje kiedy pieniadze przeleje, maja na to chyba 60 dni od daty otrzymania PITu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...